Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Marjan Šarec je dejal, da je proti sovražnemu govoru in da spremlja prvi in drugi program Nova24TV

Marjan Šarec je dejal, da je proti sovražnemu govoru in da spremlja prvi in drugi program Nova24TV

Šarec pripravljen sodelovati z vsemi
Na vprašanje, če je pripravljen sestaviti koalicijo s stranko, s katero sedaj niso sodelovali, torej z Janševo SDS, je odgovoril, da so to zelo zgodnja vprašanja. “Mislim, da je za to absolutno prezgodaj in mislim, da take špekulacije niso na mestu.” Na vprašanje, če je bil problem te koalicije, da je nastala na podlagi politike antiJanša?, je Šarec odgovoril, da to ni bil problem v osnovi. “Osnovni problem je bil tudi ta, da je vsak hotel iskati svoj prostor pod soncem, da se je ves čas majalo čoln. Takrat sem rekel tisto o kuhinji, da če se ves čas odpirajo vrata, če ves čas nekdo moti, se projekti težko speljejo. Za vsak projekt speljati potrebuješ mir. Pripravljen sem sodelovati z vsemi, pripravljen sem sodelovati tudi nenazadnje z SDS, ampak je za to absolutno prezgodaj”, in našemu novinarju priznal, da spremlja tako prvi, kot drugi program Nova24tv.

SDS in ljubljeni vodja, nkul več!

Ima več jajc kot Kek, ki je rekel, da ne spremlja Faktorja, nato pa presenetljivo natančno citiral izjave iz Faktorja
Presenetljivo natančno za nekoga, ki nečesa ne spremlja.

nova
Uredništvo priporoča

In kje je v tej izjavi še izjava ali potrditev, da spremlja Novo24tv?

Sicer pa so že včasih rekli, da je treba spremljati nasprotnike, da se znaš pripraviti na napade.

Mogoče res ne bo. Standarda višjega pa tudi nikoli ne bo. Slovencev tudi nikoli več v tej državi… marsičesa nikoli več ne bo. Boljšega zdravstva tudi nikoli ne bo,… ne samo, da Janše ne bo.


držati na očesu!…………………………

Mogoče res ne bo. Standarda višjega pa tudi nikoli ne bo. Slovencev tudi nikoli več v tej državi… marsičesa nikoli več ne bo. Boljšega zdravstva tudi nikoli ne bo,… ne samo, da Janše ne bo.
[/quote]

Šarec je spregledal in sedaj bo koalicija LMŠ + SDS in Slovenija bo resnično prosperirala, pa še SD kadre, da odstranijo iz državnih podjetij in smo na zeleni veji.

mislim da se zelo motiš.
ampak takrat bo žal že prepozno…

Mater ste ti in ostali, ki tudi tako govorijo, pametni. S tako zarukanim folkom res ne moremo imeti v redu države.
V politiki uspešne in urejene demokratične države se nikoli ne govori “s tem in temi pa ne bomo sodelovali”. Na koncu nastane ravno ta potreba. In tako bo pri nas. Tebe in ostale vodi neskončno sovraštvo do Janše in SDS.
Sam sem odločen protikomunist. Toda, če imamo stranko, ki je direktna naslednica ZKS (SD) in se izkaže, da bi bilo dobro, da je v koaliciji, sem takoj za to. Izključevanje v stilu “z SDS ne bomo sodelovali”, vodi v propad države.
Tale forum je zbirališče zarukanih do amena!

New Report

Close