Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Jaz na tele protestarje gledam kot na ene norčke, duševe bolnike z boleznijo psihoza

Jaz na tele protestarje gledam kot na ene norčke, duševe bolnike z boleznijo psihoza

sem proti jankoviču, lopovom kriminalcem bavčarju našteval bi lahko v stotine ,ampak tole kar se gredi tile povoženi izrabljeni desničarji, neki lopov kriminalc kangler, ki so ga odrezali bi zdej se šel zakon ulice pa tisti duševni bolnik psihotik marjan podobnik, mal poglejte kak živčno ta človek deluje, ker JE deševni bolnik, pa štafetonosec janša bivši komunist, a takile kreteni bodo men pamet solili, bosanski pralec denarja hahahahahahaha, mene je pošteno sram, da bi šel na ta protest, od sramote bi se v zemljo vdrl to moraš bit totalni inbecil da tole podpiraš in da greš na ta shod duševnih bolnikov jaz bi na njih danes bombo vrgel bi bila slovenija takoj lepša za 50 odtenkov zlate

Koliko ovadb Kanglerja. Vse padle na mariborskem sodišču. In on bo govoril o enakosti pred zakonom???

a so se butli res zbrali? koliko jih je?

nova
Uredništvo priporoča

a so se butli res zbrali? koliko jih je?
[/quote]
Ne še, ob 17h na Kongresnem trg, zanimivo zakaj ne na Trgu Republike, ki je mnogo večji očitno ne pričakujejo ravno desettisoče protestnikov zato ta manjši trg, kjer bo vizualno videti množico protestnikov, celo govorniki bodo, Podobnik, Kangler, Janša, za zadnjega ni sigurno, odvisno od števila protestnikov 😜

Danes je Svetovni dan dusevnega zdravja…

Sej je vredu. Si bom shranil ta zapis za naslednjič, ko boste po drugi strani levakarji pozivali na vstaje, proteste. Jaz ne grem tiščat svoje glave za nič več. Če komu kaj ne paše v Sloveniji, naj spoka.

Zaradi dežja zabava odpade.

haha 🙂

Ker smo slovenci hlapci in nas elita vrti tko kot na ringlšpilu.
Žal ovce smo pa hlapci. Tisti protesti iz leta 2011 ali 2012 so pa bili tako ali tako nameščeni.
Kdaj pa je kakšen slovenec šel na protest, smo preneumen narod za to.
Živeli hlapci!

Slovenci, a res ne vidite, kaj se dogaja? Načrtno se vse zmeče isti koš. Kanglerja in Jankovića, da lahko lopovi naprej kradejo.
Povejte, iskreno, a je to enako… Primer: Jankoviću odpišejo 29 milijončkov, pa še 16 milijončkov. Tip kupil 7 stanovanj, nobenega vzeli, izvor denarja ni sposoben dokazati. Itd. Sposoben dokazati ni, ampak kdo pa ne zna sešteti ena plus ena? Pa jahtice itd.

Na drugi strani je pa Kanglerjeva hčerka, ki ji država hoče vzeti stanovanja, ker mora dokazati izovore premoženja, saj je stanovanje delno od Kanglerja delno od hčerke, zato ker je bilo kupljeno z dediščino po starih staršev, hčerkino dediščino. Eno samo stanovnanje, ne 7 stanovanj, kupljenih naenkrat.

A SE VAM TO ZDI ENAKO?

Pa kaj se očita Kanglerju in kaj se Jankoviću. En gre v zapor, ker mu hočejo podtakniti, da je zvečilni ukradel, drugi pa javno krade milijone, izsiljuje, fuuuuukkkkka za službo,.. i nikome ništa.

Lejte folk, vi ste neumni in zabiti. Lopovi to delajo načrtno, da lahko naprej kradejo, samo zabite ovce rabijo, ki ne dojamejo, da enim zločine podtikajo samo zato, da SVOJE OPRAVIČIJO. Ne dojamete spletkarske, prektane bizantinske kače. Ne dojamete in ne dojamete, da ste v igrici…. sprani, kdor pa spregleda, se mu pa zgodi jaz, pač izgubiš vse kar imaš.

Ne morete dojeti te preklete mohamedanske spletkarske miselnosti in nikoli je ne boste…..

Poglej ti slovensko glupo logiko, on bi šel na protest, če pa so protesti, pa so nameščeni.

Zmeni se sam s sabo bedak, meni ni žal, da smo rušili Kanglerja, ampak to so bili edini protesti, na katerih sem kdaj bil.

Se popolnoma strinjam z zapisanim!

Samo to bom še napisal, če nas spet kdaj napade kakšna germanija, sem na nemški strani, ker meni se to te ljubljanske-levakarske scalnice kozla. Prekleta golazen, tipu odpišejo ne vem kolk milijonov premoženja, on je župan, jaz pa to plačujem.

Poglej ti slovensko glupo logiko, on bi šel na protest, če pa so protesti, pa so nameščeni.

Zmeni se sam s sabo bedak, meni ni žal, da smo rušili Kanglerja, ampak to so bili edini protesti, na katerih sem kdaj bil.
[/quote]

Te protesti proti Kanglerju so bili nameščeni od elite iz Ljubljane bulane. Tko je to! Vi mariborčani ste pa mislili da ga vi rušite. Ne me smejat no. Ko se bomo celi slovenski narod prebudili in stopili skupaj proti eliti potem pa se zna zgoditi pravi protest. Dokler pa bojo protesti proti posameznikom to pa ni nič. In ti misliš da si kaj pripomogel na tistih protestih?
To je bilo tko ali tko zmenjeno da se Kanglerja vrže dol, je že bil komu trn v peti!

Te protesti proti Kanglerju so bili nameščeni od elite iz Ljubljane bulane. Tko je to! Vi mariborčani ste pa mislili da ga vi rušite. Ne me smejat no. Ko se bomo celi slovenski narod prebudili in stopili skupaj proti eliti potem pa se zna zgoditi pravi protest. Dokler pa bojo protesti proti posameznikom to pa ni nič. In ti misliš da si kaj pripomogel na tistih protestih?
To je bilo tko ali tko zmenjeno da se Kanglerja vrže dol, je že bil komu trn v peti!
[/quote]

Nič se jaz več ne bom prebujal, naslednjič se bom zbudil edino v evropski vojni in jaz sem svojo stran že izbral. Svoje glave pa za neke vseslovenske šminkarije ne bom nastavljal.


Kok pa si plačal, a to si imel delež v teh firmah, ki so šle v stečaj, hebiga kdo ti je kriv, drugič razmisli v kaj vlagaš.

Ne morem verjeti, da lahko nekdo sploh kaj pozitivnega zapise o Kanglerju.
V skoraj vsa obcinska podjetja je namestil svoje ljudi, da so pokradli, kaj se je pokrast dalo; hotel je odstavit direktorja doma za ostarele Danice Vogrinec in namestiti spet nekoga svojega (v Dom pod gorco je menda uspel stlacit nekoga od svojih), da so se morali starostniki razburjati; vedezevalka Karin je brez problema dobila neko luksuzno stanovanje (zakaj pa recimo ne jaz ali nekdo drug od Mariborcanov ne, mogoce kaksna mlada druzina; stanovanj itak v Mb primanjkuje); placal je podiplomski studij Astrid Bah, nato pa jo se zaposlil (koliko studentk EPF-ja bi z veseljem slo naprej studirat in imelo dobro placano sluzbo); skopal je neko luknjo sredi necesa (kao MAKS) in ta luknja se danes stoji; in nazadnje so tu se vrli radarji v skoraj vsakem kriziscu.
In potem si ta clovek drzne organizirat oz. sploh podpreti proteste????
Jaz sem tudi bila na protestih proti njemu.
Jankovic je res baraba, ampak je vsaj nekaj naredil za lj. Turistov je skoraj vec kot prebivalcev, Kangler pa je Maribor financno izsusil, pa se mu ni bilo dovolj, je moral radarje postavit, da bodo kolegi, ki so imeli to firmo, tudi kaj zasluzili. Fuj in fej!

Bil je, kakršen je bil, proti Jankoviću je bil milina.


Potem je pa mesto na protestu danes zate prav naročeno, saj odgovarjaš profilu protestnika v vseh segmentih!

BRUH

🙂
[/quote]

Sem dojel. Slovenčki ( in jugoviči) ste zadovoljni s slovenskim standardom, plače so švicarske, nepremičnine poceni, davki ravno prav visoki. Blaginja. Joj, kako vam bom lepo serviral te vaše navijaške levičarske floskule, ko vam kaj ne bo ustrezalo, he he. Da vas več ne vidim kritizirati svete slovenske domovine.

o kakšnem protestu so zadnje dneve tu teme? na 24 ur nisem še nič zasledila,…pa res ne

New Report

Close