Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zapisali so: "Danes bomo odnesli Zokija in rešili Ljubljano!"

Zapisali so: "Danes bomo odnesli Zokija in rešili Ljubljano!"

Torej iniciativa Rešimo Ljubljano deluje in se bo danes priključila iniciativi Rešimo Slovenijo v vseslovenskem protestu ob 17h na Prešernovem trgu v Ljubljani.

Bravo, ponosen sem na Vas Ljubljančani, da iz Vas še veje narodna zavest, za katero smo se premnogi bali, da je bila že pred časom izgubljena.

Iskrene čestitke in se vidimo ob 17h.

Ob 17h? Kdo pa še je kje ob 17h?
Konec službe na občini, konec v parlamentu, vladi… Kdo vas o videl in slišal?
Sami sebe. In še svoj prosti čas boste zapravili za neko neučinkovito zbiranje.
To je treba udarit dopoldan, zapret vse ulice, se dat videt in slišat .
Ob 17?! Škoda časa.

Na bruhanje mi gre, ker ne znaš povedati a ma prav nič normalnega, ves čas težiš z eno in isto zadevo, ki ni nič drugega, kot pa samo nabiranje predvolilnih točk. A se motite, volitve še ne bodo čez dva meseca, vse skupaj nima smisla.

Spremenilo se ne bi nič.Po jutrišnjem bo že pozabljeno.Poleg tega,da vsi vemo,da ponavadi ni veliko ljudi prišlo in dvomim,da bo sedaj drugače.Saj napil se ga bidi lahko.

Ne poznam Ljubljančana, ki bi bil proti Zokiju…

že to, da shod vodi Kangler pove vse

HVALA NE takšnemu shodu

Samo u Olimpija bureku!
Danas za vas!
Kupi dva, plati tri!

Ne poznam Ljubljančana, ki bi bil proti Zokiju…
[/quote]

To si ga pa krepko mimo udaril.Jaz poznam zelo veliko Ljubljan je pa res mi smo pravi Slovenci rojeni v Ljubljani.

Ne poznam Ljubljančana, ki bi bil proti Zokiju…
[/quote]

To si ga pa krepko mimo udaril.Jaz poznam zelo veliko Ljubljan je pa res mi smo pravi Slovenci rojeni v Ljubljani.

Ljubljančanev

gremo v nabavo v Ljubljano, bomo v BTCju

A po rakijo pa čevape ,da ne boste na shodu lačni?Samo vprašam.Lep dan vseeno.

Pol se pa splača priti v Ljubljano.Da ne bo dolgčas med malico pa lahko gledamo komedijo.

Ne poznam Ljubljančana, ki bi bil proti Zokiju…
[/quote]
Se je videlo koliko so proti Zokiju pri zadnjem protestu pred Magistratom, nekaj deset protestnikov.
Kangler naj svoje bitke za povratek na položaj bije sam, oz. v Mariboru!


Se je videlo koliko so proti Zokiju pri zadnjem protestu pred Magistratom, nekaj deset protestnikov.
Kangler naj svoje bitke za povratek na položaj bije sam, oz. v Mariboru!
[/quote]

In še tisti so prišli iz totega maribora.

Zanimivi so tile “rdeči” župani tipa Popović, Janković, Kondić, ki so se strgali s ketne svojim gospodarjem iz pasje procesije in začeli šerifovati po svoje.

Za Popovića so že poskrbeli, sedaj sem presenečen kako mediji orkestrirano napadajo Jankovića, Kondićevih prstov v marmeladi energetike, pa sploh nihče ne omenja.

Verjetno pri Jankoviću računajo, da bodo volivci vse pozabili do prihodnjih volitev.

Škoda, da se desnica ne zna tako organizirati, kot so se jurišniki in rjavosrajčniki zdravih sil v Mariboru na protestih proti županu Kanglerju in premierju Janši. – “mariborske vstaje”, “prozivke” pred domovi “občinarjev”, obešene lutke pod mostom. Ob tistih dogodkih je bila oglušujoča tišina dežurnih dušebrižnikov tipa Studia City, Mirovnega inštituta, Mladine, “civilne družbe”.

To si ga pa krepko mimo udaril.Jaz poznam zelo veliko Ljubljan je pa res mi smo pravi Slovenci rojeni v Ljubljani.
[/quote]

😂😂😂
Jp. Bereš se kot pravi kleni Ljubljančan 😂😂😂
Teslo nepismeno!

Propadli politik se grejo neke politične manifeste, da jih ne bi pozabili. Kangler, Podobnik in Janša se lahko dobijo edino na shodu pred Psihiatrično bolnico.

Propadli politik se grejo neke politične manifeste, da jih ne bi pozabili. Kangler, Podobnik in Janša se lahko dobijo edino na shodu pred Psihiatrično bolnico.


Danes je, Svetovni dan duševnega zdravja, boljšega datuma niso mogli izbrat 😁

vsi imajo pravico protestirat, posebej tisti, ki mislijo, da se jim krivica godi, sm muzika more bit pa vedno tista taprava na takih zborovanjih, da se ljudje tud malo poveselijo in zavrtijo, ne pa samo kričijo…

https://www.youtube.com/watch?v=jKIlWX7GIdY

Kondić??? Kdo je Kondić??? A si hotelo napisati Kontič, površno teslo?

Jaz grem danes tja,ker bo baje Slovenska glasba na Prešernovem trgu.Nič se grem zrihtat ,da bomo plesal pa pel. Slovenska glasba do neba.Lp

Ne poznam Ljubljančana, ki bi bil proti Zokiju…
[/quote]

nas je kar veliko med intelektualci in ljudmi z tradicionalnimi vrednotami (ne laži, ne kradi, ne prešuštvuj..take osnovne a premnogim še vedno nedosegljive). Je pa res, da jih ni veliko proti njegovi vladavini med jugo kriminalci, geji, muslići in ostalo svojatjo.

Kangler se vsaja !?
Burleska…..

Ne pozabit dežnikov,pa rokavčkov …he,he,he

New Report

Close