Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Šarčeva ljubica

Šarčeva ljubica

Kaj menite o Šarčevi ljubici, lepi N.H.?

[img]https://i.ibb.co/8P6QbC2/imgonline-com-ua-twotoone-IRo-W8q-QRSHk-Tm.jpg[/img]

https://www.instagram.com/natasa_hr/

Mene bolj skrbi to, da je imel 6 popravcev na dokaj lahki lesarski šolo, sedaj pa vodi državo?????????????

lesar

tudi mene to skrbi.

Si vedel da je ljubici zrihtal tudi službo na srednji lesarski, kjer je imel popravce?

https://www.youtube.com/watch?v=cVd_aj5E8q8

nova
Uredništvo priporoča

Tisti, ki to pisarite in mislim, da ne iz zanesljivih virov in blatite posredno predsednikovo družino, mislim, da bi v nekih prejšnjih časih, pod nekim drugim predsednikom vlade, bili poslani na Goli otok.

Svojo službo na občini Škofljica je N. H. začela septembra 2016, kar ji je spet uredil Šarec, ko se je marca letos prezaposlila na Sovo, pa naj bi bila na bolniškem staležu. In spomnimo: iz bolniškega staleža na občini Škofljica naj bi se torej N. H. sama prek spleta prijavila za službo na Sovi, tam naj bi povsem naključno ravno takrat ustvarili novo delovno mesto, spet pa naj bi čisto naključno na tem delovnem mestu zaposlili N. H.?!

6 popravcev, ki jih je naredil, ali je kakega padel? Ker jaz sem padel enega, torej je od mene pametnejši, in ga morem posledično volit.?

Zaradi mene je imel lahko 200 popravcev, mojega mnenjo o njem ne spremeni to, neglede na to kakšno je.
Dejanja so bolj tista, ki štejejo pri meni.

Razlog hitre prezaposlitve N. H. iz Škofljice naj bi bila sicer dogajanja na občini Škofljica, kjer naj bi župan Ivan Jordan imel zdaj že “znane težave” s svojimi odnosi z mlajšimi uradnicami. Jasmina Novak naj bi zato bila v bolniškem staležu zaradi mobinga, N. H. pa je, kot vse kaže, skupaj s predsednikom vlade Marjanom Šarcem našla “rešitev” – hitro prezaposlitev na Sovo. Spor in vpitje na sejmu suhe robe v Ribnici, ko se je Šarec drl na Jordana, pa je bil – očitno – duel dveh moških – zaradi ene ženske. Naj ob tem dodamo, da so se na občini Škofljica, kar zadeva dogajanje okoli N. H., zavili v 100-odstotni molk! “Rešitev” za N. H. je bila torej zaposlitev na Sovi mimo vrste, kar naj bi Šarec potem izpeljal prek svojega državnega sekretarja Črnčeca in direktorja Sove Rajka Kozmelja.

[img]https://i.ibb.co/6gz7VP0/3c92b1.jpg[/img]
[img]https://i.ibb.co/6XbcT7X/imgonline-com-ua-twotoone-WAq-Pfagh-Y0-Yfsh.jpg[/img]
[img]https://i.ibb.co/8NtsjXL/20e9ie.jpg[/img]

Kakšno delovno mesto pa ima v Sovi,
Dihalka zraka?
Čistilka premierjevega topu?

z veseljem bi jo pod roko peljal po promenadi
pol bi šla pa na “sladoled” ☺

Svojo službo na občini Škofljica je N. H. začela septembra 2016, kar ji je spet uredil Šarec, ko se je marca letos prezaposlila na Sovo, pa naj bi bila na bolniškem staležu. In spomnimo: iz bolniškega staleža na občini Škofljica naj bi se torej N. H. sama prek spleta prijavila za službo na Sovi, tam naj bi povsem naključno ravno takrat ustvarili novo delovno mesto, spet pa naj bi čisto naključno na tem delovnem mestu zaposlili N. H.?!


Drži. kasneje je še doštudiral, na kar se (hote?) pozablja.

Sam je pa čedna tale Nataša.
Jaz menim, da lepe ženske gredo veliko lažje skozi življenje, kot pa povprečne ali grde.

Baje da je njena nova zadolžitev “spremljanje medijev in facebooka” – to počne na SOVI.
Kar niti ni tako drugačno od njenih prejšnjih zaposlitev, ki jih je zrihtal Šarec – na lesarski šoli objavlja youtube posnetke, na občini Škofljica “stiki z javnostjo”

Tiste, ki imajo aspirin v torbici in ga ne držijo med koleni, daleč pridejo. Pa ne zaradi tega, ker jih glava ne boli.

Baje da je njena nova zadolžitev “spremljanje medijev in facebooka” – to počne na SOVI.
Kar niti ni tako drugačno od njenih prejšnjih zaposlitev, ki jih je zrihtal Šarec – na lesarski šoli objavlja youtube posnetke, na občini Škofljica “stiki z javnostjo”
[/quote]

Zdaj že ima na mizi ip-je vseh sodelujočih v tej temi. 🙂

Baje da je njena nova zadolžitev “spremljanje medijev in facebooka” – to počne na SOVI.
Kar niti ni tako drugačno od njenih prejšnjih zaposlitev, ki jih je zrihtal Šarec – na lesarski šoli objavlja youtube posnetke, na občini Škofljica “stiki z javnostjo”
[/quote]

Zdaj že ima na mizi ip-je vseh sodelujočih v tej temi. 🙂

vsak dober predsednik mora bit v štartu po poklicu tudi “igralec” – zgled po ameriških predsednikih. Znat mora koketirat z množico na javnih nastopih, da jo pridobi na svojo stran.

Te njene slike iz leta 2006. Novejših g. Šarec verjetno ne dovoli medijem objavljat – prepoved za rajo. Sedaj naj bi bila rjavolaska, ne več blond.

Iz NEZANESLJIVIH virov??? So parlamentarne preiskovalne komisije, ki se ukvarjajo z nepravilnostmi v državi otročje ali malo čez les, da so uporabile NEZANESLJIV vir???
Beri in si ustvari mnenje o nezanesljivih virih:

Predsednik vlade je zlorabil svoj položaj in vplival na nacionalno obveščevalno službo, da je zaposlila njegovo nekdanjo sodelavko in (domnevno) ljubico. Takšna je na kratko ugotovitev Požareporta, ki jo je včeraj pozno popoldne že potrdila parlamentarna komisija, pristojna za nadzor varnostnih in obveščevalnih služb (KNOVS). Res je, ni nezakonito, če ima premier ljubico, kvečjemu nemoralno je. Vendar pa je nekaj hudo narobe, če premier svoji ljubici “zrihta” službo – in to celo v Slovenski obveščevalno-varnostni službi (Sova). Hudo narobe je seveda premil izraz. Gre za zlorabo oblasti, za novo kompromitacijo Sove, za nezakonito ravnanje, zaradi katerega bi moral premier odstopiti. A ker gospod Šarec seveda niti slišati ne bo hotel o tem, lahko državljani zahtevamo od zakonodajalcev, da proti predsedniku vlade sprožijo postopek impeachmenta oziroma ustavne obtožbe. Če tega ne bodo storili, niso več predstavniki ljudstva, pač pa zaščitniki arbitrarnega, nezakonitega početja izvršilne veje oblasti, ki jo predstavlja Marjan Šarec in za katerega utemeljeno sumimo, da bo tudi v bodoče zlorabljal svoj položaj.

https://www.portalplus.si/3444/zakaj-si-marjan-sarec-zasluzi-impeachment/

Je pa res, da bi v prvih letih komunistične Juge potoval na Goli otok, če bi širil podobne vesti. Zlasti, ČE BI BILE RESNIČNE!

Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

BojanPožar

BojanPozar

8h8 hours ago

BojanPožar

Zasebno življenje PV – ne samo

sarecmarjan,
ampak tudi vseh drugih – nikoli ni čisto njihova zasebna stvar, tako je pač pri politikih, so absolutno javne osebnosti!
Pri
sarecmarjan
pa sploh, saj gre, kot vidimo, za laži, verolomnost in celo za varnostno tveganje za državo.
1/2

BojanPožar

BojanPozar

8h8 hours ago

BojanPožar Retweeted BojanPožar

2/2
➡️ Zakaj se nihče od medijev ne vpraša, kje je žena PV, zakaj ne sodeluje niti pri nujnih protokolarnih običajih?
➡️ Varnostno tveganje: zdaj vsi vedo, vse zainteresirane tuje obveščevalne službe, kdo je agentka [hashtag=Sova]#Sova[/hashtag], osebno povezana s PV? Na to opozarja tudi [hashtag=RadoPezdir]#RadoPezdir[/hashtag].

A mislite da Golubovič bi prišel tako visoko v politiko, če ne bi prej delal v Kamniku na občini?

Za to gospo oziroma mnenje bi pa mogoče bilo najbolje, da od g. Šarca ženo vprašate kaj ona o njej meni.

Pa čudno se mi zdi, da so danes predstavili na rtvslo paleto “twitow”, pa da so objavili samo twite iz določene stranke oziroma “povezave”, pozabili so pa na twite od levih strank. Npr. SD veljaka Štromajerja in še kakšnega. Takrat se je zgovarjal na sam doma Merry Christmas dirty animals. Po pogledam filmu je tam rekel Merry Christmas you filthy anamil potem je pa streljal z brzostrelko. Filthy je sicer še grše kot dirty ampak grozno nespodobno voščilo državljanom za božič.

Pa kakšne twitw od npr g. Bandelija in podobnih. Mislim da je celo enkrat objavil (če se motim se opravičujem), da so desni isti kot psi ali nekaj takega. Pa mogoče še tisto objavo od sodnice, da je premier Fuhrer, pa od zdravnika srednjeveška farška golazen, Janez Ivan Kristjan Adolf Janša in še podobno.

Ne vem kako da se stalno eno stran kritizira, o drugi pa nič. Mogoče so na rtv začeli že z predvolilno kampanjo. Na 24 ur so zaposleni z Afganistanom in pisanju o sirotah tam, naj pa pogledajo malo tudi naše otroke po centrih in kako bi tudi marsikdo si želel krušno družino. Ampak pri kaviar levičarjih si samo “cool” če posvojiš nekoga iz Afrike ali Azije in odtrgaš otroka od revnih staršev oziroma sorodnikov, če pa posvojiš sosedovega Janezka pa nisi več “cool”. Dvoličnost.

 

https://buypropeciaon.com/ – Propecia

Ma kakšna ljubica neki … Marjan pa res niti lep niti simpatičen. Ona je bila zgolj zelo prijazna z njim, ker je vedela, da bo od njega imela koristi. To je moje mnenje, kaj je res, me pa ne zanima.

Objava čaka odobritev

New Report

Close