Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Arsenovićeva hostesa skuhala kafe

Arsenovićeva hostesa skuhala kafe

Večerov novinar Miha Dajčman, ki je že pred županskimi volitvami naredil kar nekaj pr člankov o Sašu Arsenoviću, je tokrat ob kavi klepetal z županovo ženo Katjo Arsenović. Ta ima menda kar nekaj kelnarskih izkušenj in kavo pripravlja že od 14. leta. V pogovoru pa se pohvali tudi, da je Arsenovića spoznala v Rožmarinu, kjer je delala kot študentka. Nekaj časa je delala tudi v S. Oliverju, glede na to, da se je Arsenović pozneje ločil pa je očitno delala za svojega šefa tudi nadure. 26-letna prva dama Maribora je po pogovoru sodeč ponosna na svoje dosedanje delo, čeprav niti diplome še nima. Se vidi, da je še mlada in se sploh ne zaveda, kako čudno vse to, o čemer govori, izpade. Od tega, da je kelnarila že celo srednjo šolo, do nočnega študentskega dela do zveze z Arsenovićem in vse njegove nepremičninske mahinacije po Mariboru. Zakaj sploh ta intervju? A Arsenoviću že teče voda v grlo?

https://www.vecer.com/grema-na-kafe-s-katjo-arsenovic-kar-sasa-obljubi-naj-tudi-izpolni-10072089
“Prva dama Maribora, 26-letna Katja Arsenovič, je tik pred zagovorom diplome na Fakulteti za arhitekturo v Mariboru. Med študijem je delala v številnih mariborskih lokalih, med drugim jo je pot zanesla tudi v Rožmarin, kjer je spoznala bodočega moža in današnjega župana Maribora Sašo Arsenoviča. Direktorica podjetja Galerija Gosposka nas je gostila na dvorišču hotela Garden Rooms na Vojašniškem trgu, pila je macchiato.”

Mariborski janković.

Kot je en komentator napisal na FB pod članek, naj naredijo z njo intervju ko bo 40, pa bo takrat povedala, kako je možu ime.
Pa po tem kako spogledljivo gleda na sliki novinarja, ne verjamem, da bo dolgo ostala poročena ali zvesta.

nova
Uredništvo priporoča

26 letnica in 30 let starejsi partner.
Mi ni treba nic druga brat in vedet.
Me prav zanima situacija cez 10 let, verjetno kot pri jelincicu..

Bejba je top v vseh pogledih, comonerji pa ste ji fauš.

Ne ni

haha comonerji?

Bejba je kelnarila od 14. leta dalje! Večje commonerke od tega pa še ne.
Se spomnim, ko je moja sestra, pri kakšnih 20, se pravi polnoletna, hotela med študijem poleti kelnarit za en mesec v enem kafiču, kjer je delala njena sošolka, samo da bi jo nadomeščala med njenim dopustom, pa je fotr znorel, če je nora, da bo delala kot kelnarica. Je potem delala v domači firmi. Če bi si omislila 30 let starejšega moškega, bi jo pa mat zaprla za pol leta v bajto in čakala, da jo mine. Nismo commonerji, ne skrbi. Familije, ki kaj dajo nase, ne podpirajo takšnih zvez.
Od te hostesice mama, Arsenovićeva kolegica, pa je še celo podpirala to zvezo. To je folk, ki ima samo denar in posledično vpliv. Nimajo pa ne manir ne sramu. v resnici so commonerji s kešom.

Janković je sin slovenke in srbskega človeka. Arsenović je tudi Srb.

O tem, da sta Janković in Arsenović poročena s slovenkama, pa nič ne zineš.


[/quote]
ja z blontnimi comonerkami haha

G. J…ič je že dva meseca na vseh naslovnicah.
Take novice cajtnge držijo nad gladino vode.
Raje kot da čufa čofe bi brali o kaki dobrodelni gesti gospe.

Meni ni kaj zelo všeč, je pa res, da imam zelo izostren okus.

Jaz ji nisem nič “fauš”.

ne bom tiho

katja je padla na starejšega zato, ker nikoli ni imela kaj pametnega od očeta in je pogrešala očetovski lik v življenju. take ženske se ponavadi vedno zatreskajo v starejše moške.

ločil se je pa menda že preden je katjo spoznal

točno..

Zelo lepa ženska, škoda da je z sandalovićem

rekla je, da KUHA KAVO od 14. leta dalje. jaz pa od desetega leta dalje, pa to še ne pomeni, da sem od desetega leta dalje po kafičih kelnarila.

pri 14 sploh še ne moreš uradno delat, ne pa da boš kelnaril po kafičih.

Arsenovičeva privlačnost je v denarnici, drugače si te veze ne morem razlagati, sem starejša od njega, videla sem ga v živo in po moji oceni ni na njem popolnoma nič privlačnega, če odloži denarnico.

Štajerka ki se je poročila z njim se s tabo ne strinja. Njej je seksi.

slovenceljska duša spet primitivno žališ z izrazi ” sansalović” ….. desničarji žalite tudi slovenke ki pač ljubijo vse te južnoslovanske moške

slovenčki so očitno slabi očetje,
ker ima že vsaka druga slovenkica za moža Srba, Bosanca, celo Albanca, tudi črnca


koliko grem stavit, da v tvojem dedu jaz ne bi videla čisto nič privlačnega, še denarnice ne?
LOOOOL


koliko grem stavit, da v tvojem dedu jaz ne bi videla čisto nič privlačnega, še denarnice ne?
LOOOOL
[/quote]

Ko bo govora tu gor o nama, bova kakšno o tem, prav?
PS
Jaz ga niti z denarnico ne bi povohala, pa sem starejša od njega. 🤮🤮🤮

Ko bo govora tu gor o nama, bova kakšno o tem, prav?
PS
Jaz ga niti z denarnico ne bi povohala, pa sem starejša od njega. 🤮🤮🤮
[/quote]
moj point je v tem, da to, kar je tebi všeč, ni nujno meni in obratno.
ne moreš sodit o tem, kaj druge privlači na podlagi tega, kaj tebe.


moj point je v tem, da to, kar je tebi všeč, ni nujno meni in obratno.
ne moreš sodit o tem, kaj druge privlači na podlagi tega, kaj tebe.
[/quote]

Moj point pa so življenjske izkušnje.

Moj point pa so življenjske izkušnje.
[/quote]

in ti misliš, da jih jaz nimam, ali kako?
za razliko od tebe ženska “pade” še na kaj drugega, kot pa na lep obrazek.
oziroma, če bi bil lep obraz pogoj, da se kdo zatreska, pol 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovne populacije itak ne bi imelo nobene šanse.

New Report

Close