Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Magna v Sloveniji že odpušča, še en kiks levice

Magna v Sloveniji že odpušča, še en kiks levice

Toliko o levičarski agitpropagandi, kakšna mega zgodba o uspehu, dobili pa smo lakirnico (le zakaj je niso gradili v Avstriji), sedaj pa so na vrsti že odpuščanja? Pa Magna tu ni kaj dosti kriva, bi dejal, da je solidna in poštena firma, problem je pa, da so levičarji s svojo propagando spet nategnili glupe Slovenčke.

https://www.zurnal24.si/slovenija/magna-odpustila-delavce-334363

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

kakšna odpuščanja????
6 delomrznežev so se znebili in zaposlili 6 drugih

suma sumarum nobenega delovnega mesta niso ukinili.
mater, zaradi teh 6, ki so delo izgubili, pa sami vejo zakaj zdaj cela država v luft skače.

Ti potrebuješ strokovno pomoč. V vsem vidiš politiko. To ni zdravo.

nova
Uredništvo priporoča

Janševikom se ob takih zgodbah vedno močno zmeša LOL

Moda magna v Hočah ne bo odpuščala, ampak ko bo kriza dokončno stisnila bo marsikdo šel sam ker bo pritisk na delavce neznosen, moramo pa vedeti da se bo Nemška avtomobilska industrija začela dvigati šele leta 25 ali 26, do takrat pa bo v stagnaciji ali pa raje padanju.

Pri tujcih je pritisk na delavce neznosen, ker je treba delati in ne surfati po netu ter gobcati po telefonu… Pa zamujati se tudi ne sme. Grozen pritisk!!

Sam jsz ne zastopim, kako avtomobilska industrija pada, Nemčija se ohlaja, a vsak dan na desetine vagonov polnih avtov po železnici.

Kako niso ničesar predvideli par mesecev naprej? A da jih je presenetilo? ne me basat. Tole je taka nategancija od vsega začetka. Naši politiki so pobasali denar, nategnili rajo na suho, uničili zemljišče, dologorčno poskrbeli za poslabšanje zraka…, zdaj se pa j*****.

Janševi podrepniki imajo spet hude težave in zmanjkuje jim vsega! Za te svinjarija in vse podobne lopovščine se lahko zahvalite vaši tako dobri Janševi privatizaciji in vsem hlapcem skupaj s SLS in NsI ki te lopovščine podpirajo, zvonovi 1.2.3.4.5…. pa veselo zvonijo naprej.
No vsi ti veliki levaki so izključno na Trstenjakovi in za to lopovščine se lahko njim zahvalite


Vse v redu s teboj registrirani MON-ovec. Morda mešaš politiko in ekonomijo. Mislim , da oboje. Po mojem nisi niti eden od teh dveh profesij. Kaj razumeš od tega ????????

Kako niso ničesar predvideli par mesecev naprej? A da jih je presenetilo? ne me basat. Tole je taka nategancija od vsega začetka. Naši politiki so pobasali denar, nategnili rajo na suho, uničili zemljišče, dologorčno poskrbeli za poslabšanje zraka…, zdaj se pa j*****.
[/quote]
Presenetilo je tebe mene in nas izvoznike na sploh pa sploh ne, tebi niso vsak dan trobili, recesija, kriza, recesija, tebi so vpili, rast, gospodarska rast, rast plač in podobna sranja, ko sem sam pred več kot pol leta pisal da smo v recesiji ste se zmrdovali in podjebavali, moja firma je že stabilizirana , ne padamo več, trenutno je kar neka konstanta na -50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}m mi smo se že prilagodili, dobivamo že nove kupce in če mene vprašate moje recesije je že konec, vi katere je pa sedaj ujela povsem nepripravljene pa….VELIKO SREČE, POTREBOVALI JO BOSTE.

cela drama…. pravilnik je jasen, z njim se strinjaš in ga podpišeš skupaj s pogodbo, če se pravilnik krši pa jebi ga posledice so kakršne so, če se dela se dela ne pa šlata telefona, pri nas jih imamo vsi v garderobnih omaricah in so tam od začetka do konca delovnika, ker imamo pač v pravilniku da uporaba privat telefonov med delovnim časom ni dovoljena razen redkih urgentnih izjem kar pomeni smrt ali hujši dogodek v družini, zamudnikov pa razen študentarije praktično ni… v glavnem so vsi v magni katerim so pokazali vrata vedeli kje, kaj in za koga delajo in da to ni neka šalabajzarska vse po kavbojsko firma, kjer bodo bluzili nekaj po svoje in mimo pravil in jo odnesli brez posledic kot pri slovensko – balkanskih lastnikih….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Presenetilo je tebe mene in nas izvoznike na sploh pa sploh ne, tebi niso vsak dan trobili, recesija, kriza, recesija, tebi so vpili, rast, gospodarska rast, rast plač in podobna sranja, ko sem sam pred več kot pol leta pisal da smo v recesiji ste se zmrdovali in podjebavali, moja firma je že stabilizirana , ne padamo več, trenutno je kar neka konstanta na -50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}m mi smo se že prilagodili, dobivamo že nove kupce in če mene vprašate moje recesije je že konec, vi katere je pa sedaj ujela povsem nepripravljene pa….VELIKO SREČE, POTREBOVALI JO BOSTE.
[/quote]
Bravo Jaka, eden najboljših odgovorov na MON-u. To je to in to bi moral, apolitično kot pišeš, morda, še enkrat morda vsakdo razumeti v SLO . Ja v razgreti in politično razdeljeni Sloveniji je pa to res težko. Na žalost !!!!!!!!!

Nobena zupa se ne poje tako vroca kot se skuha. So jih pa tudi 6 na novo zaposlili.

Treba poslušati obe strani. Delodajalec ni še nič komentiral kaj je bil razlog odpuščanja.
Podjetje nima kaj početi s šestimi nediscipliniranimi delavci,ki dela ne jemljejo resno.


Vse v redu s teboj registrirani MON-ovec. Morda mešaš politiko in ekonomijo. Mislim , da oboje. Po mojem nisi niti eden od teh dveh profesij. Kaj razumeš od tega ????????
[/quote]

Ker je pač navaden praznoglav osebek… pač tipični šiško-bedak, hehe… Piše, kar mu sporočijo…. 😀

Pikuletu je namazan kruh padel na tla (z marmelado navzdol). Še en kiks levice!

Odpustili so jih zaradi zamude na delo in telefoniranje med delom.

Pri tujem lastniku oziroma šefu ne moreš bit ventilotor v podjetju oni te hitro nagradijo odpovedjo tudi, če si za nedoločen čas.

Desnakarji ste res neverjetni, še da vas luzerje lene firma iz službe pomeče, sta država in levičar nekako kriva. Država bi vas morala ujčkati na vsakem koraku, a res nič ne premorete lastne odgovornosti in iniciative za nič?

pa kaj potem, ce so dali na cevelj nekaj lenuhov!
gospodarstvo ni javna uprava…


…………….6 drugih nisi prebral al ti janček ni povedal……………….

Desnakarji ste res neverjetni, še da vas luzerje lene firma iz službe pomeče, sta država in levičar nekako kriva. Država bi vas morala ujčkati na vsakem koraku, a res nič ne premorete lastne odgovornosti in iniciative za nič?
[/quote]

Očitno nisi dojel, v čem je poanta. Ne v Magni ampak v tem, da je levičarska oblast ohne vaseline nategnila ljudstvo. In v številu delovnih mest (realna zaveza je 400, vlada je lagala o 3x toliko), prikrivali so nam dokler se je dalo, da gre za lakirnico, itd itd. Kako bo z odpuščanji in zaposlitvami v nadalje, bomo pa videli.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pičkulet, dobro so te pošolali tukaj-niso vsi tako neumni, kot si ti misliš s svojim trolanjem o “levičarjih ipd”
mimogrede, zakaj se ne vrneš na bivši forum? tam so sedaj, odkar nas je nekaj pametnih odšlo, ostali samo taki loleki, ki nabijajo podobno kot ti-maš SDS trola Vojeta, dva -tri posebneže in to je to..

Minister za gospodarstvo te vlade si je spomnil to neumnost. Mislim, da je to najslabsi minister zadnjih dveh mandatov, to da ne zna angleško in da se ne zna normalno obnašati je še najmanj. Je pa tudi edini, ki ga SDS vedno podpira, tako osebno, kot njegove zgrešene projakte. Bi bilo zanimivo vedeti, zakaj. Slovenija je prečista, da bi delavci iz BIH delali v avsrijskih lakirnicah, ki v Sloveniji svinjajo vodo in okolje. Težave z okoljskimi dovoljenji. Treba se je usmeriti v eko kmetijstvo, butični turizem in čiste ter visokotehnološke gospodarske panoge. Avto industrija bo v naslednji recesiji napol crknila, Magna bo pobrala subvencije iz slovenskega proračuna, odpustila teh 30 delavcev iz BiH, na koncu pa bo še Slovenijo stožila in zmagala za gospodarske izgube. No, upam, da jaz globoko motim. Prihod Magne je SDS vedno podpiral, čeprav je eden redkih zares močno zgrešenih potez pretekle vlade. Prav treba bi bilo pogledati nazaj, kdo je vsaj kaj pisnil, ko so spejemali poseben zamon za njen uvoz?!! Mislim, kje je to človek videl, poseben zakon zaradi avtomobilskega podjetja, pa res smo v Evropi večji kapitalisti kot v ZDA! Mogoče je bila ravno Levica edina takrat proti, samo za info.

New Report

Close