Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pri nori 24 so naročili anketo, Šarec jih je povozil

Pri nori 24 so naročili anketo, Šarec jih je povozil

Rezultati javnomnenjske raziskave, ki jo je za Nova24TV izvedla agencija Parsifal so pokazali, da med opredeljenimi volivci najvišjo podporo uživa stranka LMŠ, sledi pa ji opozicijska SDS.

Če bi bile volitve to nedeljo, bi izmed največ, 33,1 odstotka opredeljenih anketirancev volilo Listo Marjana Šarca, z 19,7 odstotka pa ji sledi Slovenska demokratska stranka.

Vir: Nova24tv

Tu me zanima mnenje tadesnih: ali so se Murgle infiltrirale v desničarsko agencijo ali pa je Šarec povozil Ivana še na njegovem lastnem terenu?

Sebveda je razultat pravi, ampak ko pride prava volilna anketa lmš vedno izgubi, enako Nsi, zaradi potencijalnih novih 9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} so šli spreminjati usmeritev, ampak teh 9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bo raje glasovalo proti SDS torej bodo glasovali za levo opcijo, Nsi pa no na naslednjih volitvah izpadla iz parlamenta.

Hahahaha

novo agencijo bo treba ustanovit, ta ne daje več želenih rezultatov.

Da nikoli vec ne bodo na oblasti, ker jih nihče ne mara. Skregani so z vsemi, pljuvajo prav tako po vseh. Morda bodo volitve dobili, ker jim polpismenih debilov ne manjka, koalicije pa nikoli več ne bodo sestavili, ker nihče ne želi biti z njimi. In to jamo si je SDS kar sama skopala, pa naj še tako krivijo Murgle, to so si čisto sami skuhali

V vsakem primeru Jajo in SĐS in nikoli več ne bosta na ablasti razen če zamenjajo 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volivcev.

No, ne pretiravaj, samo ene 13 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bi jih morali zamenjati, da se privlečejo čez 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Oz. zdaj malo več, ko Šarec pometa z njimi 🙂

Jep!

A retuširanje javnomnenjske raziskave ne pomaga… fotošop pa to?

Res me zanima na osnovi česa tako triumfiranje? Dibro, jj je kdor in kar je. Ampak Šarec, dragi moji, Šarec? A se hecate? Sej tega, da je kdo tolk butast pa res ne morem verjet.

Čez nekaj mesecev se bo videlo iz kakšnega testa je, trenutno ima srečo, gospodarstvo še kolikortoliko špila in vse stranke iz koalicije drži za jajca, oziroma ima nataknjeno na kol, za rezervo namesto levice ko bo šlo na nož ima pa Tonina, ko bo pa začelo zmankovati denarja , takrat se bo videlo.

Levičarjem je uspelo nekaj neverjetnega: še zdaj, ko so že vrsto let na oblasti, vas uspejo prepričati, da je za vse slabo v tej državi kriv Janez Janša.
Ne volim Janeza Janše, mi pa demoniziranje enega človeka in prelaganje vse krivde nanj počasi že preseda.

bo tudi JJ dovolj dober !

To je tudi meni zanimivo. Ma vsak zakon, ki ne špila, je bil sprejet baje v janševi vladi. Ampak janša ni na oblasti že nekih 11 let. Če so levi toliko boljši, kaj so pa teh 11 let delali? Spremeniš zakon, kot da jim je to kak problem. V resnici pa sumim, da so jim luknje pasale, dokler je blo kaj za nagrabit. Zdaj pa na jj kažejo s prstom.

Za kaj bi pa naj kriv? Razen za to, da je popušil na volitvah?

To je tudi meni zanimivo. Ma vsak zakon, ki ne špila, je bil sprejet baje v janševi vladi. Ampak janša ni na oblasti že nekih 11 let.
[/quote]

Nazadnje je bil 2012-2013

Nazadnje je bil 2012-2013
[/quote]

Ok, tudi 6 let je lepa doba. Sploh na vsa leta podlage.

Ok, tudi 6 let je lepa doba. Sploh na vsa leta podlage.
[/quote]

Narod je odločil, da je 6 let nevladanja JJ bilo premalo

Demonizira on samega sebe, ko usta odpre ali zajadra na tviter

https://www.portalplus.si/1773/upokojitev-jj/

Demonizira on samega sebe, ko usta odpre ali zajadra na tviter

https://www.portalplus.si/1773/upokojitev-jj/
[/quote]
A zato, ker tvita traparije, je kriv, da je Slovenija v dreku? Ljudje ste res preprosti.


A zato, ker tvita traparije, je kriv, da je Slovenija v dreku? Ljudje ste res preprosti.
[/quote]

Ne. Zato, ker tvita in govori traparije, ga narod noče na oblasti. Preprost si ti, ker takih osnov ne razumeš.

Pa zmenite se še najprej, ali je Slovenija v dreku ali ima Šarec srečo, da ni. Ker oboje hkrati je bolj težko.

So že vklopili mučeniški kalimero modus za Ivana. :)))

Volivce treba menjat, ni druge

Ne. Zato, ker tvita in govori traparije, ga narod noče na oblasti. Preprost si ti, ker takih osnov ne razumeš.

Pa zmenite se še najprej, ali je Slovenija v dreku ali ima Šarec srečo, da ni. Ker oboje hkrati je bolj težko.
[/quote]
Kar se mene tiče, je Slovenija v totalnem dreku in verniki levičarjev nas prepričujete, da je za to kriv Janša. No, glavno, da veste, kdo je kriv. Slovenija pa še naprej tone.


Levičarski privrženci si ne pustite dopovedati, da šimfanje vaših velikih vodij še ne pomeni, da podpiramo Janšo. Življenje ni črno-belo in tudi v politiki ni edina izbira med levimi strankami in Janšo.

Odgovor je preprost. Tem anketam ne gre verjeti. V bistvu nobenim, ankete so samo sredstvo manipuliranja. Naročnik (ki sicer dobi prave rezultate) ima neko računico in potem v skladu z njo ‘prilagodi’ rezultate. To delajo vsi, če citiram Churchilla ‘verjamem samo tistim anketam, ki jih sam ponaredim’.

Levičarska obsedenost z JJ je že prav bolezenska. Še malo pa ga bodo obtožili, da je on odpisal dolgove ljubljanskega župankovića in uničil dokaze zoper njega. Pride ponoči na magistrat in dela svinjarije…

New Report

Close