Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Koliko vas je mnenja, da je Šarec rekel Kralju, da nastavi Šoltesa na mesto direktorja UL?

Koliko vas je mnenja, da je Šarec rekel Kralju, da nastavi Šoltesa na mesto direktorja UL?

Meni se zdi popolnoma nelogično, da bi Kralj to storil na lastno pest, zdi se mi, da je dobil navodila od Šarca, sedaj pa se bo Šarec reševal tako, da bo potunkal Kralja oziroma se bo Kralj potunkal kar sam ter mu bo tako nekje zagotovljena dobro plačana služba, Šarec pa bo dobil še več podpore, ker je tako “pravično” ravnal.

Moje mnenje.

Težko verjamem ker so komunisti ponavadi razpusceni in nedisciplinirani. Tam ni tako kot pri nas, kjer se strogo držimo navodil in upoštevamo mnenja gospoda Janeza Janše.


Model je en tak povzpetnež, ki gre preko trupel. In Šarec gotovo s tem nima nič, so pa mogoče povzpetnežu eni drugi plačali, da osere premijera. Šoltes se je svalkal povsod, bil je Nadzorni v Stanovanjskem skladu v Ljubljani ( le od kod mu stanovanje???), potem se je odsvaljkal po zvezah na Računsko sodišče, kjer ni storil nič (mogoče je ščitil svoje botre), potem je zbujal upanje v priletnih ljubljančanih pred predzadnjimi evropskimi volitvami, potem .. je propadel. Upajmo, da bo do konca!


Ja, tako! Bravo! Za najnovejšo afero je neizpodbitno kriv Janša. Upam, da ga bodo končno zaprli do konca življenja.


Model je en tak povzpetnež, ki gre preko trupel. In Šarec gotovo s tem nima nič, so pa mogoče povzpetnežu eni drugi plačali, da osere premijera. Šoltes se je svalkal povsod, bil je Nadzorni v Stanovanjskem skladu v Ljubljani ( le od kod mu stanovanje???), potem se je odsvaljkal po zvezah na Računsko sodišče, kjer ni storil nič (mogoče je ščitil svoje botre), potem je zbujal upanje v priletnih ljubljančanih pred predzadnjimi evropskimi volitvami, potem .. je propadel. Upajmo, da bo do konca!
[/quote]
Seveda Šarec nima nič s tem. On mora ostati bolj čist kot najčistejša stvar na svetu. Kaj pa pravzaprav dela Šarc? Nič! Samo izpolnjuje navodila globoke države. Je samo nastavljenec mega kriminalnih tipov globoke države. Seveda, seveda, on ne more biti prav nič kriv.

Jasno je, da je v ozadju predsednik stranke, Marjan Šarec, saj generalni sekretar stranke nikoli ne bi deloval na lastno pest. Kdo je za Šarcem, da ga je pripeljal do teh pritiskov na Kralja, naj izbrska pa pravosodje, ampak se bojim, da bo krivosodje prevladalo, ker sta moč in denar sveta vladar.

Kje je ta razpis za direktorja UL? Da se prijavim…

https://mobile.twitter.com/Andrazus/status/1166772854463041536

https://mobile.twitter.com/Andrazus/status/1166784113837314053

Serpentinšek je najbolj pošten človek na svetu.

Tako pošten, da ne vzame davkoplačevalskega denarja niti za vodo, da bi napolnil bazen. Raje skače na glavo v suhi bazen.

Mesija in pol. Ni kaj dodati.

Predsednik vlade se s takimi bedarijami ne ukvarja.
Mi pa ona ženska, ki je podala prijave na vse mogoče “feajne” milo rečeno zgleda čudna. Me prav zanima iz katere politične stranke izhaja? 😉

Ahahahaha, kako nekatere živcira, da se na teflon šarca nič ne prime. Pa to en “glup serpentišek” “propadli tišler”, “vaški zabavljač” obvlada v nulo politiko, to je pa najhujše za določene. Ni to nič za slovenske razmere, pasja bombica, bo že treba malo bolj s prsti v marmeladi ga dobit. :))))

Glede na to, kdo je objavil “afero”, vemo tudi, kdo je babo nastavil 😉

Ja, ja, tud afera s pranjem iranske milijarde je “pasja bombica”. Vse tiho je bilo, nič ni slišati o tem. Organi pregona? Pravosodje? NI, NI! Nimamo teh institucij!

Glede na to, kdo je objavil “afero”, vemo tudi, kdo je babo nastavil 😉
[/quote]
Dejte se pomirit. Globoka država se spopada med različnimi frakcijami za pomembne vplive v določenih institucijah: Šarec vs. Borut Jamnik.
Berite medije, v njih vse piše. V provladnih ni nič. Povsem razumljivo!
Uni se spopadajo, mi bomo pa na=bali.

Kriv je Janez janša ker tega ni preprečil,imamo dokaze ker se je zgodilo, torej kaj se čaka , tipa v atest in spet bomo mirno živeli naprej.

ve se
[img]http://shrani.si/f/p/V2/42d6Xr15/marjan-sarec-milan-kucan.jpg[/img]

New Report

Close