Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Migrant ukradel kolo, napadel policistko in pobegnil

Migrant ukradel kolo, napadel policistko in pobegnil

http://www.dolenjskanews.com/vf-migrant-ukradel-kolo-napadel-policistko-in-pobegnil/

Daj, pojdi na Noro24 s tem … da boš med svojimi. Normalni vas imamo dovolj.

Brez pooblastila za zastopanje piši samo v svojem imenu. Hvala.

nova
Uredništvo priporoča

Sovražni govor! O tem se ne sme poročati. Kje je Čeferin in Škuc Legebitra?

Brez pooblastila za zastopanje piši samo v svojem imenu. Hvala.
[/quote]

Glede na to, kar je napisal – lahko zastopa tudi mene!

Glede na to, kar je napisal – lahko zastopa tudi mene!
[/quote]

Ni problema, kar uporabljajta dvojino 🙂

Glede na to, kar je napisal – lahko zastopa tudi mene!
[/quote]

In mene.

Brez pooblastila za zastopanje piši samo v svojem imenu. Hvala.
[/quote]

Tole.

In mene.
[/quote]

In še men. Smo že množina.

Hehe, kako lepo naciji skočite v luft 🙂 Propaganda mašina na Trstenjakovi kar dela, vidim, klime dobro hladijo?

Mi lahko kdo razloži, zakaj je človek označen za nacista, če se ne strinja s prihodom vseh in vsakogar, ki bi ga zapovrh moral še vzdrževati, se odpovedati varnosti itd..? Nacizem je nekaj povsem drugega, no vsaj jaz ne vidim povezave z nacizmom in nasprotovanju preselitve Afrike in BV v EU.

Torej, če mene nekdo ne spusti v svoje stanovanje je nacist ne?


saj ti ni treba odpirati teme.
Jaz pa se strinjam,da to kar se dogaja je že preveč, smilijo se mi prebivalci tam, ki se ne morejo počutiti varne.
Si mislim,da ti pišeš iz ljubljanskega fleta nekje, kjer te briga za ilegalce, ki se sprehajajo po vaseh ob meji in ljudi, ki jih ti prestopniki tam ogrožajo.

podpis temu zapisu. se strinjam.


saj ti ni treba odpirati teme.
Jaz pa se strinjam,da to kar se dogaja je že preveč, smilijo se mi prebivalci tam, ki se ne morejo počutiti varne.
Si mislim,da ti pišeš iz ljubljanskega fleta nekje, kjer te briga za ilegalce, ki se sprehajajo po vaseh ob meji in ljudi, ki jih ti prestopniki tam ogrožajo.
[/quote]
V ljubljanskih fletih jih tudi gledamo, vse polno jih je. So na ogled, ko sedijo sredi mesta na tleh, ta zadnja runda zadnje dva dni. Potem začnejo biznisirat, po nekaj dneh pa izginejo in pride nova pošiljka. Tako da,…..

Če pomeni, da je to, da ti je mar za lasten narod, njegovo blaginjo in prihodnost naših zanamcev pogoj za to, da si označen za nacista, potem sem jaz največji nacist na svetu. Saj mi je neizmerno mar in me skrbi za prihodnost slovenskega naroda, slovenskega jezika, slovenskih otrok in nas slovenskih delavcev, ki kljub delavnim dobam, ki presegajo kar nekaj desetletij, nimamo vseh pravic, ki jih imajo okupatorji/ilegalci, ki za državo in njeno blaginjo niso naredili čisto nič.

Zakaj se ne pomaga slovenskim revnim družinam, ki kljub zaposlitvi težko shajajo iz meseca v mesec? Našim upokojencem, ki prav tako životarijo, jedo slabo hrano in živijo v težkih razmerah? Našim brezdomcem?

Nacist je, kdor razlikuje ljudi na podlagi nacionalne pripadnosti.

Recimo bobu bob – migrantske teme na forumih odpirajo Strankini spletni jurišniki. Po navodilih iz centrale in odborov poskušajo ustvariti vtis, da je takšno splošno javno mnenje.

Njihovi linki so večinoma na satelitske portale Nore24 (da jih reklamirajo in delajo SEO).

No, ne bo se izšlo, ker je večina že pogruntala, da je v ozadju driskanja po forumih propagandna mašina s sedežem na Trstenjakovi.

Zanimivo razmišljanje pripadnikov rdeče smrti. Torej so nacisti vsi, ki nasprotujejo ilegalnim migracijam? Vsi, ki imajo državljanstvo določene države in so razlikovani na podlagi narodnosti?

Se vidi, da nekateri prenorete zgolj osnovnošolsko izobrazbo, prepustite “težje” pojme nam, ki premoremo malo več intelekta.

S pripadniki promigrantskih aktivistov se ne splača pregovarjati, so povsem zaslepljeni, mešajo pojme.., ja seveda, nacist je vsak, ki razlikuje narode??? No Northerlight, se lahko jaz in kolegi naselimo pri tebi doma? Če si proti si nacist! Aja, dva sta muslimana, torej nekako nimaš možnosti, da nas zavrneš…

Ideja o uničenju EU z Arabci in Afričani se je nekako sfižila, zato sedaj etiketirajo vse, ki se z njimi ne strinjajo. Saj še sami ne vedo, kaj podpirajo…, ljudje niso neumni, vidijo kaj se dogaja, vidijo kako so migranti “hvaležni za vse kar se jim nudi”, splošno znano je tudi to, da se nikdar ne integrirajo, sploh druga in tretja generacija priseljencev je najbolj radikalna. Potem napadajo vse povprek, recimo Nemčija, Švedska…, šole so postale za bele učence nekaj najhujšega. Diskriminirani so s strani učiteljev, so žrtve nasilja in drugih oblik zlorab, ki jih nad njimi izvajajo migranti in njihovi potomci. Islam in srednjeveške prakse, vedno pridejo v konflikt z vsem ostalim svetom in tudi tokrat ni in ne bo drugače.

Kako ste Ivanovi jurišni naciji predvidljivi, to je že smešno :))

Kaj preberem, definicija nacista po tvoje, si ti sploh priseben? Narodi so se vedno razlikovali in masovno priseljevanje ljudi iz tretjega sveta je invazija. In, če si proti invaziji ne moreš bit nacist, mogoče v tvojo narkomanski glavi. Saj bi bili proti tudi, če bi se odločili, da preselijo celo Avstrijo k nam (samo primer).

Oh kako ste predvidljivi z naciji…hahaha, kaj ste potem vi, ki nas ne sprejemate ker smo “drugačni od vas”? Aja, ti kar upaj, da je tole pisanje s Trstenjakove, večina ljudi je takega mnenja, so vsi potem SDS falanga al kako?

Vi ste rdeči fašisti in morilci, precej podobni naci metodam, hecno, da sami uporabljate nacistične prijeme, druge pa označujete z nacisti, s tem, da nima izraz nobene povezave s prepričanjem ljudi.

Če pomeni, da je to, da ti je mar za lasten narod, njegovo blaginjo in prihodnost naših zanamcev pogoj za to, da si označen za nacista, potem sem jaz največji nacist na svetu. Saj mi je neizmerno mar in me skrbi za prihodnost slovenskega naroda, slovenskega jezika, slovenskih otrok in nas slovenskih delavcev, ki kljub delavnim dobam, ki presegajo kar nekaj desetletij, nimamo vseh pravic, ki jih imajo okupatorji/ilegalci, ki za državo in njeno blaginjo niso naredili čisto nič.

Zakaj se ne pomaga slovenskim revnim družinam, ki kljub zaposlitvi težko shajajo iz meseca v mesec? Našim upokojencem, ki prav tako životarijo, jedo slabo hrano in živijo v težkih razmerah? Našim brezdomcem?
[/quote]

Podpis.

Jaz bi si želel biti SDSov plačan jurišnik. Ali SD plačan jurišnik, ali kogarkoli plačan, samo, da je plačan.

1. Najdi si službo in nehaj že cele dneve lepiti migrantske tematike, ker
nisi zanimiv/a
2. Get a life
3. V Sloveniji dnevno pokradejo desetine koles, pa nihče ne lepi člankov o tem!!
So what?? Imajo pač lep vzgled v parlamentu!

New Report

Close