Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Padel rekord: 318 ilegalcev, še 5 so jih vrnili iz Italije

Padel rekord: 318 ilegalcev, še 5 so jih vrnili iz Italije

http://moja-dolenjska.si/padel-rekord-318-se-5-so-jih-vrnili-iz-italije/

Ko bi ti bilo zmožno kaj pametnega (v dobrobit ljudi) narediti, ne pa da cele ljube dneve limaš
določene sorte linke na MON. Jao, voluhar trolarski. A tale Moja Dolenjska je podružnica NovaTV24? Kaže, da za njih opravljajo zbirateljsko dejavnost. Bljak.

Čudno, da jih veliko medijev ne navaja, le zakaj? Morda zato, ker ščitijo vlado, ker to, da ti čez vikend preko 300 oseb ilegalno prestopi mejo, pomeni da meje niso varne in vlada ne opravlja svoje primarne naloge varovanja državljanov RS, njihovih volilcev in volilk.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa ti drugega počneš, kot da cele dneve trolaš. In zdaj bi še cenzurirala objave drugih. Visoko letaš.

Kaj pa ti drugega počneš, kot da cele dneve trolaš. In zdaj bi še cenzurirala objave drugih. Visoko letaš.
[/quote]

Ne galami! Posiljuješ cel MON s svojo antimigrantsko agendo in si še drzneš galamiti proti tistim, ki nas to moti???? Bljak!

Tara_S saj vemo, da ne preneseš drugačnega mnenja.

[img]http://shrani.si/f/3R/VP/1PoZ8pLZ/taras.png[/img]

Ne galami! Posiljuješ cel MON s svojo antimigrantsko agendo in si še drzneš galamiti proti tistim, ki nas to moti???? Bljak!
[/quote]

Spat pejt.

No, pa spet ponovimo staro mantro: trol, nisem in ne bom brala tvojih pisarjenj pod mojim MON nickom Tara_S na drugih portalih. Se pa malce hahljam, ko pomislim, kakšno revše si, da uporabljaš multinike in nike drugih.

Ja, je, klon nore24 je to, vse isto oblikovano, iste tematike in samo reklamiranje SDS članov. Imajo pa poleg tega še druge take klone – enega za ljubljano, enega za maribor, za celje, za gorenjsko, za posavje, verjetno še kakšnega.

Ja, je, klon nore24 je to, vse isto oblikovano, iste tematike in samo reklamiranje SDS članov. Imajo pa poleg tega še druge take klone – enega za ljubljano, enega za maribor, za celje, za gorenjsko, za posavje, verjetno še kakšnega.
[/quote]

Aha, vse jasno. Mi je bilo čudno, ko so se začeli na MON pojavljati ti linki od mojadolenjska.

Ti res nisi normalna!

Naj se jim pomaga, vendar v njihovih državah jim je treba pomagat se postavit na noge!

A ti uspeva masturbacija na te tvoje begunce, glede na to, da ne vidim nobenih žensk? 🙂
Begunce boli patak za Slovenijo, smo samo prehodna država, cilj je Nemčija…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Meni se pa zdi, da ti posiljuješ cel MON s svojo promigrantsko, petokolonaško propagando. In potem se še drzneš galamiti proti nam, ki nas to moti.
Ista si kot tisti, ki so se 41 leta v Sloveniji z dvignjeno desnico drli: “Sieg Heil!”
Si najboljši primer, do kakšne stopnje mentalne zaslepljenosti lahko privede dolgoletna indoktrinacija.
A te kdo plačuje, ali pa si v resnici tako neumna?

Mal pred avtocesto po Sentjerneju so se v kombi krcali..kar na odcepu..nic vec niti skrito na gozdnih poteh..to je zdej res na veliko. Mislim, da gre za izredno stanje in bi bilo za vpoklicat komplet vojsko. Ni druge. Tole ni vec sala. Ne morjo se cele cetice po Slo sprehajat in nikome nista.

Njihov cilj je že mogoče Nemčija. Ampak Nemci imajo svoje kvote že nafilane. In tako bodo ti migranti občepeli na Balkanu.


Meni se pa zdi, da ti posiljuješ cel MON s svojo promigrantsko, petokolonaško propagando.
[/quote]

Slabo se ti zdi. Koliko je ona tem odprla na monu “migranti so super fajn” in koliko jih na dan? Ja, tam okoli 0, približno. Če je s katere strani propaganda, se ve, s katere. Ampak za nekatere so tako enostavna dejstva pretežka.

Ti res nisi normalna!

Naj se jim pomaga, vendar v njihovih državah jim je treba pomagat se postavit na noge!
[/quote]
P pi ti m… A še ne boste nehali, golazen, pisakati in objavljati napihnjenosti o tem, kar že vsi vemo iz verodostojnih virov?

A ti uspeva masturbacija na te tvoje begunce, glede na to, da ne vidim nobenih žensk? 🙂
Begunce boli patak za Slovenijo, smo samo prehodna država, cilj je Nemčija…
[/quote]
Bejž no mali, ti pa redno nasedaš starim zblojenim babam, zdaj že ponavljaš za največjo forumsko usekanko Taro. Traggično je to, da nasrkamo in še bolj ga bomo zaradi ene sprevržene manjšine, vsi in naši otroc v prihodnosti.


Meni se pa zdi, da ti posiljuješ cel MON s svojo promigrantsko, petokolonaško propagando. In potem se še drzneš galamiti proti nam, ki nas to moti.
Ista si kot tisti, ki so se 41 leta v Sloveniji z dvignjeno desnico drli: “Sieg Heil!”
Si najboljši primer, do kakšne stopnje mentalne zaslepljenosti lahko privede dolgoletna indoktrinacija.
A te kdo plačuje, ali pa si v resnici tako neumna?
[/quote]

Nak, jaz se samo bunim proti provokatorskim hujskaškim temam. In zaman se trudiš s pripisovanjem, kaj vse jaz pravim in zagovarjam. Pravim in zagovarjam to, da na MON take teme, kot ji ti in kakšen tvoj kompanjon odpirata, ne sodijo.

In še dodatno vprašanje za vse vilkomerke:
kakšno uslugo pa mislite, da delate državam bližnjega in srednjega vzhoda, ter S. Afrike?
Kaj bo pa potem s temi državami, če bodo vsi moški tule? A to se pa nobena ni vprašala?
To bodo ja potem postale države duhov.
Ve ste še slabše, kot kolonizatorji v 18. in 19. stoletju. Oni so jih oropali naravnih bogastev, ve bi jih pa oropale žive sile.
Vas ni sram, da takole držite štango suženjstvu 21. stoletja?
Vas ni sram, da ste trobilo globalističnih multimiljarderjev, ki se nadejajo suženjske delovne sile?
A res mislite, da komu pomagate s tem?

Dobra vprašanja. Priden kuža.

Nak, jaz se samo bunim proti provokatorskim hujskaškim temam. In zaman se trudiš s pripisovanjem, kaj vse jaz pravim in zagovarjam. Pravim in zagovarjam to, da na MON take teme, kot ji ti in kakšen tvoj kompanjon odpirata, ne sodijo.
[/quote]
Ti si mentalni smrad in zaradi žlehtnobe ker si zavozila življenje, deluješ vsakodnevno provokatorsko sovražno proti lastnim državljanom, ki ti zagotavljajo, ne le obstoj, ampak tudi ugodje.


Se pravi, da te nobeden ne plačuje, ampak si zgolj neumna. Kot sem predvideval.

Mimogrede, katero temo o beguncih sem pa jaz odprl?
In kdo si ti, da boš sodila, kaj sodi na MON in kaj ne? In na podlagi česa naj bi bile te teme hujskaške? Morda misliš, da je kaj od linkanega izmišljeno?
Le na plan z dokazi. Le v primeru, če je zgornji link izmišljotina, bi lahko šlo za hujskaštvo.

…je rekla pohlevna Sorosova kuzla.


Moja dolenjska NI podružnica NORE24 TV!
Ne želiš vedeti, kaj “taspodnji” v Beli Krajini mislimo ?Moji Dolenjski?!
Odgovor bi glasil: ******* ********* ******* ******* ******** *******

New Report

Close