Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj samo Janša, dejmo še mal Erjavca

Zakaj samo Janša, dejmo še mal Erjavca

POLITIČNI KONVERTIT IN KORISTOLJUBEC

Tudi v strankarski politiki je Erjavec prehodil zelo dolgo, celo osem let daljšo pot. Začel je pri Slovenskih krščanskih demokratih (SKD), kamor se je včlanil leta 1993. Potem je bil član združene SLS-SKD, ko je stranka razpadla na SLS in NSi, pa je ostal član SLS. Maja 2004, ko je bil še član SLS, se je včlanil v LDS, o čemer obstaja zanimiva anekdota. “Ko ga februarja 2005 novinarka TVS povpraša o njegovi kratki strankarski epizodi v LDS, skuša to prikazati kot naključni dogodek: Res je, da sem plačal članarino, glede na to, da so mi poslali položnico. Jaz sem pač človek, če dobim položnico, to plačam, ne pomeni pa to, da sem sedaj neki aktivni član, niti nisem bil v nobenem občinskem odboru.” (vir: Mladina). Pred volitvami 2004 se je včlanil v stranko DeSUS in maja naslednjega leta postal njen predsednik. Na čelu stranke je torej že 14 let, DeSUS pa je njegova reci in piši peta politična stranka. Ostalo je zgodovina.

http://pozareport.si/post/479549/aljus-pertinac-ime-cesa-je-erjavec-ta-politicni-konvertit-pravni-analfabet-poceni-politikant-in-tretjerazredni-populist

New Report

Close