Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vlada s seznama varnih držav umaknila Turčijo in s tem dodatno odprla vrata migrantom

Vlada s seznama varnih držav umaknila Turčijo in s tem dodatno odprla vrata migrantom

http://moja-dolenjska.si/vlada-s-seznama-varnih-drzav-umaknila-turcijo-in-s-tem-dodatno-odprla-vrata-migrantom/

Bravo vlada, v dobrem letu delovanja ste uspeli popolnoma zaj*bati Slovenijo, tako hitro tega ni uspelo storiti še nobeni vladi, vse razpada, samo vrli politiki in bančniki si izplačujejo rekordne plače.

Povej mi kaj si pa drugega lahko pričakoval od komika in kardela norcev?
Ravnokar sem bral na novi, pojdite si sami pogledat kako je turek, vsaj bil na bi turek, pustil kup smeti, kartice razmetane okrog med smetmi, to ni pozabiti jih , to je odvreči jih, policija nam prikriva podatke,pobegli voznik se je zaletel v Trstu, ko so o tem že poročali v IT, takrat so naši šele omenili dogodek in še je tega, v glavnem pojdite pogledat na novo.
Linka ne smem prilepiti ker mi v tem primeru sledi cel dan blokade.

Slovenijo so popolnoma zajebali izmečki kot sta Bravo vlada in jaka31

Takšni kot si ti, ki ste volili za komedijanta si zaslužite trpeti, ker ste z vašim glasom uničili življenja slovenskih otrok!

Zdaj zaradi prodaje nafte iz skrilavca in Ameriškega orožja dobimo še Irance.

New Report

Close