Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek 3 priznali – 2 obglavljala, 1 snemal

3 priznali – 2 obglavljala, 1 snemal

3 priznali – 2 obglavljala, 1 snemal

http://www.saudigazette.com.sa/article/567759 May 31, 2019

3 men admit to the murder of 2 Scandinavian hikers in Morocco

In a court hearing in Sale near Rabat, Abdessamad Ejjoud and Youness Ouziyad admitted to attacking and decapitating the two women, who were staying overnight in a tent in the Atlas mountains. A third suspect, Rachid Afatti, said he filmed the slaughter. Ejjoud said the video of the murder was shared with other Daesh sympathizers.

“After failing to join Daesh, we decided to do Jihad at home,” said Ejjoud, a 33-year-old carpenter from Marrakech and father of two, who had previously spent two years in jail on terrorism-related charges.

“I regret what happened and I am still trying to grasp it,” he said.

ne bom tiho

Tudi mene je ta grozljiv zločin prizadel. Ker sta bili dve taki sončni bejbi. Kakšen strah in grozoooooo sta prestajali!!! Kakšne bolečine in prošnje….
Res upam, da se ti od strahu zmeša in ne čutiš bolečine, se ne dušiš.

PROKLETA MOŠKA GAMAD. KDO JE VAŠA MATI, DA STE TAKE ZVERI??
In proklete vere.

Dobili sta kar sta iskali. Ti pa še navijaj, da naj jih pripeljejo čimveč sem.

Dobili sta kar sta iskali. Ti pa še navijaj, da naj jih pripeljejo čimveč sem.
[/quote]

Ti pa nisi čist gladek. Si pa dober za kanon futer. Take vedno rabijo.
In ne se skrivat.!!

Ti pa nisi čist gladek. Si pa dober za kanon futer. Take vedno rabijo.
In ne se skrivat.!!
[/quote]

Kar še jih uvažajmo. Naj pridejo vsi.

Nobena kazen ni za njih dovolj huda, in kot rečeno, ker vsi podpirajo dogodek, kot so tudi gorenje Notredamske cerkve, bi jaz kaznoval vse.
Mislim pa, da se politično v Maroku tega dobro zavedajo, zato bo sojenje v prvi vrsti predstava za nas, smrtna kazen jihadistov pa bo prinesla še več nevarnosti naslednjim zahodnjakom, ki se bodo v bodoče znašli na njihovem ozemlju.

Lezbistvo je v islamu nasprejemljivo!

Za mene je nesprejemljivo ubijanje deklet v imenu vere ali politike. Vera, ki to narekuje, borci, ki to izvedejo, ljudje, ki na tihem ali glasno tako dejanje podpirajo, so vredni manj od pasjega dreka. In lahko jih tudi obesijo s figo v žepu, čez dve uri pa jim mufti razlaga, da so mučenci že med svojimi devicami in da so pokazali zahodnjakom kar jim gre.

To je bil serečni slučaj, oni so se samo hoteli malo poigrati z njima, saj islam je religija miru, ne bi oni nikomur nič žalega storili, enako islamska država ni nikomur skrivila lasu, vsi so samo prijazni in ustrežljivi, prav taki prihajajo k nam, nesrečni begunci katerim ne pride na kraj pameti teroriziranje domačega prebivalstva, katerim so blondinke največje prijateljice še raje pa imajo pedre in lezbače, te prav obožujejo.

Pobijanje mladih deklet, otrok, naključno mimoidočih, v imenu vere je najbolj nizkotno, zahrbtno in izprijeno dejanje.
Ti dogodki sedejo globoko v dušo človeka. Ostajajo nasmehi, ki so danes mrtvi.
Človeštvo je zašlo globje, kot bi smelo zaiti.

Zakaj nas vse mečeš v isti koš?

New Report

Close