Forum.Over.Net

Politični čvek

Kaj se dogaja na politični sceni? Če so že naši voditelji, se lahko o njih in njihovem delu tudi pogovarjamo, saj je politika del našega vsakdana in zaradi nje smo tam, kjer smo. Skupaj smo v dobrem in slabem.
Forum je nemoderiran in uredništvo ne odgovarja za komentarje, si pa pridržuje ppravico tudi do izbrisa tem brez obrazložitve.

GREŠ VOLIT

Default avatar

Povej

V nedeljo so volitve za EU parlament.
Moje mnenje je, da so volitve naša dolžnost, ki jo je treba izpolnit. Pri nas gremo vedno vsi polnoletni volit in tudi tokrat bo tako. Če mi kdo reče da je itak brezveze in ne ve koga naj voli mu rečem, naj voli kaj neutralnega. Zelene ali kaj podobnega, važno da gre in odda svoj glas.
Greš ti volit?
Default avatar

To je politični pamflet

brišite ga
Default avatar

Agatha

Povej je napisal/a:
Moje mnenje je, da so volitve naša dolžnost, ki jo je treba izpolnit. Pri nas gremo vedno vsi polnoletni volit in tudi tokrat bo tako. Če mi kdo reče da je itak brezveze in ne ve koga naj voli mu rečem, naj voli kaj neutralnega. Zelene ali kaj podobnega, važno da gre in odda svoj glas.
Greš ti volit?
Grem.
Default avatar

DOM volilec

Povej je napisal/a:
Greš ti volit?
Seveda, da grem volit, volil bom za naš DOM, za Domovinsko ligo, ki bo Slovenijo popeljala v lepšo prihodnost.
Default avatar

Moničan

tudi EU ima dolžnosti do nas in jih ne izpolni

zato NE grem volit, sploh pa ne nekoga, ki na orglice afne gunca namesto da bi delal
Default avatar

Kdor ne gre

Moničan je napisal/a:
tudi EU ima dolžnosti do nas in jih ne izpolni

zato NE grem volit, sploh pa ne nekoga, ki na orglice afne gunca namesto da bi delal
Kdor ne gre volit, je isto kot da bi oddal glas za levico in SDS. Ne se potem jeziti, da so ponovno oni zmagali, če ne morete svoje lene riti spraviti s kavča.
Default avatar

gfgfg

grem.
Default avatar

Moničan

volitve so nateg, kjer dajo naivnim volilcem lažni občutek, da odloča o usodi državljanov
Default avatar

Moničan

če bi res volitve kaj spremenile, bi bile prepovedane
Default avatar

Zlati anusni dečki

DOM volilec je napisal/a:
Povej je napisal/a:
Greš ti volit?
Seveda, da grem volit, volil bom za naš DOM, za Domovinsko ligo, ki bo Slovenijo popeljala v lepšo prihodnost.
Brščić zlati deček IJJ.
Default avatar

Vsak izgovor

Moničan je napisal/a:
če bi res volitve kaj spremenile, bi bile prepovedane
Vsak izgovor je dober, da lahko tvoja lena rit ostane na kavču! Če imaš toliko proti volitvam, napiši svoje mnenje na glasovnico, ga bo videlo več ljudi, kot tukaj na MON!
Default avatar

Popay

Vsak, ki ima pravico volit bi moral it volit, če ne bi moral dobiti vsaj 9,99€ kazni, to ne velja za stare ljudi in invalide, ki ne morejo priti na volišče..
Default avatar

Točno tako

Popay je napisal/a:
Vsak, ki ima pravico volit bi moral it volit, če ne bi moral dobiti vsaj 9,99€ kazni, to ne velja za stare ljudi in invalide, ki ne morejo priti na volišče..
10€ je še mila kazen, vsaj 50€, bi bila hitro polna državna blagajna in ne bi rabili nižat dovoljene meje za alkohol na 0.2promila. Enkrat na leto se voli ali pa še to ne in nekateri so tako leni, da svoje lene mazoljave riti niti talrat ne morejo spravit s kavča, taki tudi v službi nič ne delajo, ampak samo meglo mešajo.
Default avatar

Lena rit

Grda resnica je napisal/a:
Ne grem ker ne hodim na volitve...
Tudi ti si lena in mazoljasta rit, ki ji je pretežko vstat s kavča, sram te je lahko, da si tako lena! Enkrat na leto ne moreš oddati glasu z volilnim listom, ki je bil natisnjen zate in za katerega se je porabil slovenski davkoplačevalski denar!

Sramotno dejanje in res lep zgled za tvoje otroke in tvoje bližnje!
Default avatar

tako je strinjam se

Lena rit je napisal/a:
Grda resnica je napisal/a:
Ne grem ker ne hodim na volitve...
Tudi ti si lena in mazoljasta rit, ki ji je pretežko vstat s kavča, sram te je lahko, da si tako lena! Enkrat na leto ne moreš oddati glasu z volilnim listom, ki je bil natisnjen zate in za katerega se je porabil slovenski davkoplačevalski denar!

Sramotno dejanje in res lep zgled za tvoje otroke in tvoje bližnje!
Tako je, lena, mazoljasta in še glivična ampak ona itak misli da je nadčlovek, tako da me ne preseneča.
Default avatar

enatanepr

Sem že.
Default avatar

Najstnik19

enatanepr je napisal/a:
Sem že.
Za koga pa si? Pac cist tko vprasam k js nimam pojma pa se nobene lusne ni :/