Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek GREŠ VOLIT

GREŠ VOLIT

V nedeljo so volitve za EU parlament.
Moje mnenje je, da so volitve naša dolžnost, ki jo je treba izpolnit. Pri nas gremo vedno vsi polnoletni volit in tudi tokrat bo tako. Če mi kdo reče da je itak brezveze in ne ve koga naj voli mu rečem, naj voli kaj neutralnega. Zelene ali kaj podobnega, važno da gre in odda svoj glas.
Greš ti volit?

brišite ga

Grem.

nova
Uredništvo priporoča

Seveda, da grem volit, volil bom za naš DOM, za Domovinsko ligo, ki bo Slovenijo popeljala v lepšo prihodnost.

Seveda grem volit.

Gremo.

tudi EU ima dolžnosti do nas in jih ne izpolni

zato NE grem volit, sploh pa ne nekoga, ki na orglice afne gunca namesto da bi delal

Kdor ne gre volit, je isto kot da bi oddal glas za levico in SDS. Ne se potem jeziti, da so ponovno oni zmagali, če ne morete svoje lene riti spraviti s kavča.

grem.

volitve so nateg, kjer dajo naivnim volilcem lažni občutek, da odloča o usodi državljanov

če bi res volitve kaj spremenile, bi bile prepovedane

Seveda, da grem volit, volil bom za naš DOM, za Domovinsko ligo, ki bo Slovenijo popeljala v lepšo prihodnost.
[/quote]

Brščić zlati deček IJJ.


Vsak izgovor je dober, da lahko tvoja lena rit ostane na kavču! Če imaš toliko proti volitvam, napiši svoje mnenje na glasovnico, ga bo videlo več ljudi, kot tukaj na MON!

Vsak, ki ima pravico volit bi moral it volit, če ne bi moral dobiti vsaj 9,99€ kazni, to ne velja za stare ljudi in invalide, ki ne morejo priti na volišče..

10€ je še mila kazen, vsaj 50€, bi bila hitro polna državna blagajna in ne bi rabili nižat dovoljene meje za alkohol na 0.2promila. Enkrat na leto se voli ali pa še to ne in nekateri so tako leni, da svoje lene mazoljave riti niti talrat ne morejo spravit s kavča, taki tudi v službi nič ne delajo, ampak samo meglo mešajo.

Ne grem ker ne hodim na volitve…

Tudi ti si lena in mazoljasta rit, ki ji je pretežko vstat s kavča, sram te je lahko, da si tako lena! Enkrat na leto ne moreš oddati glasu z volilnim listom, ki je bil natisnjen zate in za katerega se je porabil slovenski davkoplačevalski denar!

Sramotno dejanje in res lep zgled za tvoje otroke in tvoje bližnje!

Tudi ti si lena in mazoljasta rit, ki ji je pretežko vstat s kavča, sram te je lahko, da si tako lena! Enkrat na leto ne moreš oddati glasu z volilnim listom, ki je bil natisnjen zate in za katerega se je porabil slovenski davkoplačevalski denar!

Sramotno dejanje in res lep zgled za tvoje otroke in tvoje bližnje!
[/quote]

Tako je, lena, mazoljasta in še glivična ampak ona itak misli da je nadčlovek, tako da me ne preseneča.

Sem že.

Za koga pa si? Pac cist tko vprasam k js nimam pojma pa se nobene lusne ni :/

Tudi ti si lena in mazoljasta rit, ki ji je pretežko vstat s kavča, sram te je lahko, da si tako lena! Enkrat na leto ne moreš oddati glasu z volilnim listom, ki je bil natisnjen zate in za katerega se je porabil slovenski davkoplačevalski denar!

Sramotno dejanje in res lep zgled za tvoje otroke in tvoje bližnje!
[/quote]
Ne volim in ne bom volila…kaznuj me ,ce me mores…ne mores
Nimam koga volit ,ko bom imela koga volit bom pa volila,do takrat pa pac ne bom

ker se izvoljeni ne obnašajo tako, kot se predstavljajo doma ampak, kot jim naročajo EU politične skupine, kamor so pripete njihove stranke.


Presenetljivo veliko starih (ne starejših ) je že volilo. Seveda v spremstvu svojcev.

Problem nezainteresiranosti je napaka teh ki so v eu parlamentu. Enkrat na mesec bi nam morali poročati o svojem delu in o čem tečejo razprave. Sedaj fitbacka ni in pravimo da samo plačo vlečejo in se šopirijo.

Pozitivno presenečenje. Veliko vas je že ali še boste šli volit. Tisti skeptični ali leni pa tudi zberite energijo in pojdite. Ni nujno da boste vedno imeli volilno pravico. Izkoristitejo zdaj, ko še je. Alternative Evropski uniji vsaj za nas ni.

Enkrat sem slišala, da bi morali takim, ki ne gredo na volišče, vzeti to pravico, saj jim ni nič do tega, da bi imeli možnost vplivati na razmere.

Ja, grem volit.

New Report

Close