Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kakšno mnenje imate o Žanu Mahniču?

Kakšno mnenje imate o Žanu Mahniču?

Kakšno mnenje imate o politiku Žanu Mahniču?


Ker preklinjanje ni dovoljeno………………………………..

Enako slabo kot o Karlu Erjavcu.

nova
Uredništvo priporoča

Grd obraz.

Sam si ga predstavljam, kako obiščem kakšno kmetijo in me takle pozdravi, potem, ko oskrbi svinje….

Verjetno so mora žensko plačat……enako velja za Violeto in njej podobne starke. A je to menopavza?

Vesel oče, lepega obraza, lepe postave, visokega IQ in malo nižjega EQ ….:))))

Ful dober tip. Njami.

slabo

Kot, da bi enga pubertetnika gledal, neka čudna pojava. V bistvu ga gledat sploh ne moreš, ker ti lahko slabo rata, če ga še poslušaš zraven.

Odkar je pred nekaj leti skupaj s svojim “partijskim” somišljenikom hodil po Ameriki v slogu dveh Jehavcev, ju vedno imenujem dva bedna Kekca. En od njiju je medtem nekaj poniknil, ta Kekec pa se še vedno sramoti pred slovensko javnostjo.

Nimam mnenja.

Ne glede na ostalo.
Ta tako čudno zgleda, da se sploh ne bi smel pojavljati v javnosti.
Meni je pogled nanj tako neprijeten, da takoj preklopim in me sploh ne zanima, kaj ima za povedat.

Pa zakaj imate nekateri takšno veselje se spravljati na ljudi glede na videz? Si naš, vaš, nevtralen, vseeno. Človeka se na tak način ne ponižuje.


Človeka se ne ponižuje.


Če se ne bi tako trapasto obnašal, njegov videz sploh ne bi bil pomemben.
Tako si pa dela medvedjo uslugo, ker gre ena slaba lastnost z drugo.


Človeka se ne ponižuje.
[/quote]

Hvala za popravek.


Če se ne bi tako trapasto obnašal, njegov videz sploh ne bi bil pomemben.
Tako si pa dela medvedjo uslugo, ker gre ena slaba lastnost z drugo.
[/quote]

Obnaša se kot politik ekstremistične stranke. Vračati mu je treba na enak način in na istem parketu, ne pa s poniževanjem glede videza.

Obnaša se kot politik ekstremistične stranke. Vračati mu je treba na enak način in na istem parketu, ne pa s poniževanjem glede videza.
[/quote]
Pri nas so vse stranke ekstremne. Ekstremno butaste. Pol se pa pejd.

Obnaša se kot politik ekstremistične stranke. Vračati mu je treba na enak način in na istem parketu, ne pa s poniževanjem glede videza.
[/quote]
Ajne frage, zakaj na isti način? Na levi nimate boljših? Levi populizem je še večje sranje, kot desno. Desničarji se vsaj ne skrivajo za ljudskim dobrim.


Pri nas so vse stranke ekstremne. Ekstremno butaste. Pol se pa pejd.
[/quote]

Butasti? Obračajo ljudi po svojih interesih in tebi se zdijo butasti? Imamo pač demokracijo. Voliš za določene in upaš, da so čim manj butasti in predvsem čim manj pokvarjeni.


Ajne frage, zakaj na isti način? Na levi nimate boljših? Levi populizem je še večje sranje, kot desno. Desničarji se vsaj ne skrivajo za ljudskim dobrim.
[/quote]

Ext, pojdi na sprehodek in se ne idi provociranja.

Mislim, da je že sedaj na nivoju “starih” politikov. Kaj šele bo? Imam slabo mnenje, meni ne vliva nobenega zaupanja. Ko sem danes prebrala, da se v primeru ovadbe že veseli odškodninske tožbe in ker vsi vidimo, da dejansko politiki na sodiščih dobijo odškodnine, tudi če so jih zalotili z rokami v marmeladi, se sprašujem, koliko takih juncev še lahko davkoplačevalci preživimo.

Evo, plačamo politika in posledice njegovih kraje/goljufije/podkupnin/omogočanja enakih rabot prijateljem/zlorabe denarja/ name it…, plačamo sodnika in vse tajnice, administratorje, plačamo policaje in tajnice in administratorje, plačamo javne uradnike, ki jih ta “tipos” podkupi in na koncu, ko na sodišču vse “pade” ( razloge za to beremo – zastaranje, tehnične napake, manjka pika ali vejica v obtožnici, si tožilec premisli, se zakoni zamenjajo, ker si politiki tlakujejo možnost za: … evo – kraje/goljufije/podkupovanja/zastaranja/ name it….; torej, na koncu plačamo še odškodnino. In tečemo naslednji krog…

Ext, pojdi na sprehodek in se ne idi provociranja.
[/quote]

Kakšno provociranje, resno me zanima. Ampak kot ponavadi….
No ja, če ti je Tomička za vzgled, boljša pač ne moreš bit.

Kakšno provociranje, resno me zanima. Ampak kot ponavadi….
No ja, če ti je Tomička za vzgled, boljša pač ne moreš bit.
[/quote]

Aha, nekdo si je izposodil extov nick.

Ob izgled človeka se ne spotikam nikoli, ker včasih vara. Pamet je pa druga stvar. Njegov lider si okrog sebe zbira ljudi, s katerimi lahko manipulira in tiste iz katerih se potem zaradi neumnih izjav dela norca cel narod. Če misli, da ga bo iz godlje rešl stari, se moti. Do zdaj jim je na sodišču kar ratalo odškodninske dobivat. Tale bo pa tud arest od znotraj videl.

Jaz si mislim, da je na preodgovornem delovnem mestu in da je preplačan.

Aha, nekdo si je izposodil extov nick.
[/quote]
Ne, tokrat je kar original. Tisti, ki ga ti včasih tudi ljubkovalno imenuješ zalega. In zdaj boš spet temo speljala po svoje. Tara, to da imaš svoj pogled na svet ni problem. Ampak tvoj
način, pa ni vreden človeka.
Mej se.

New Report

Close