Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ugrabitev v strani migrantov – medijsko zmanjševanje pomena se že začenja

Ugrabitev v strani migrantov – medijsko zmanjševanje pomena se že začenja

Jasno, ta zadeva je zelo odmevna in ni druge, kot da se ji čimbolj zmanjša pomen. Pfevladujoči mediji objavljajo razen floskule, ki jih iz sebe daje predsednik vlade in pa pristojni minister o tem, kako blazno je Slovenija varna, ni nobene potrebe po sklicu parlamentarnih teles, jada, jada…

Eden od glavnih medijev pa je včeraj že objavil nek prispevek, ko malo povprašajo dva lokalca tam nekje ob meji (pa flaša jegra na mizi), ki zatrdita, kako ju ni strah in eden od njiju celo podvomi v ugrabitev, kako mogoče celo zrežirano.

Ne bomo nasedli!!!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Sam serpentinsek hoce poudarjati non stop. Zal je enak ego patron kot jansa, kadar upraviceno kriitike letijo zacne z nekimi teorijami zarote.
Ta dva sta glihna vsak na svojem polu.
Dejstvo pa je da ocitno ti ilegalci obstajajo ane in so tudi zaprti. Torej stvar ocitn ni izmišljena ampak se kako resna.

nobene ugrabitve ni bilo. Berite izjave gospoda pa boste pogruntali. Npr tole 6 ur so se vozili ker niso poznali poti, nato pa so s pomočjo GPS zavili v vas Prelože in se tako izognili prometnicam. Usravili so se na Lomu, potem pa je gospod slišak kako so brali imena vasi mimo katerih so se vozili in med drugim je slišal Kozina, ki sploh ni na poti proti Lokvi…..

nova
Uredništvo priporoča

Bi privoscil onima dvema, da njiju ugrabijo, pa da vidimo potem kaj je prenapihnjeno. Za ono butaro zgoraj pa, ah kje Kozina je na drugem koncu Slovenije in sploh ne blizu Divače lol.

meni je edino od vsega bedno to, kako ugrabljenec insinuira, da so ga hoteli vreči v reko. če bi ga hoteli bi tudi ga, pa ga niso, kaj pa je takega starostnika zvlečt iz avta in ga potegnit po bregu v reko. mala malca za štiri ljudi.

tko da … ne vem no, moje mnenje je, da so ga pobrali zato, da ne bi takoj obvestil policije, če bi vzeli samo avto, na koncu pa so in njega in avto pustili žive in v nedotaknjenem stanju.
verjamem, da je bilo gospoda strah, ampak napihovat vse skupaj kot resno grožnjo prebivalcem in državi je pa vseeno čisto nepotrebno.

Ti dvomiš, ker so to ne dogaja na tvojem pragu ane. Če bi se in ko se bo, si boš premislila. Povprašaj druge lokalce ob meji in ti bodo povedali marsikaj, o vlomih, izropanih vikendih, uničenih stvareh in ogromni škodi, pa še dodaj posvinjana hosta kjer odvržejo vse kar ne rabijo. Zadeva je zelo organizirana in cigani glavni akterji pri njihovih prevozih.

A se more res dogoditi umor? A ni bolje preprečiti kot zdraviti?

Seveda je veliko lažje gledati stran in se pretvarjati, da se ne dogaja in pomesti pod preprogo.

Glupača. Dej beri malo. Vsi trije ugrabitelji so že v priporu. Kako potem po tvoje ni bilo ugrabitve? Dej pojasni ti detektivka, ki si tako super pametna. Misliš, da zato ker se tebi osebno ni zgodilo, se ni zgodilo.

Vsi bi plačali vozovnico za bus in bi se brez problemov odpeljali v obljubljeno deželo. Ne bi bilo ne ropov, ne ugrabitev. Normalno je, da če te ne spustijo čez mejo zgolj zato, ker si se rodil na napačnem delu sveta, si poiščeš druge možnosti prečkanja.

Ti dvomiš, ker so to ne dogaja na tvojem pragu ane. Če bi se in ko se bo, si boš premislila. Povprašaj druge lokalce ob meji in ti bodo povedali marsikaj, o vlomih, izropanih vikendih, uničenih stvareh in ogromni škodi, pa še dodaj posvinjana hosta kjer odvržejo vse kar ne rabijo. Zadeva je zelo organizirana in cigani glavni akterji pri njihovih prevozih.

A se more res dogoditi umor? A ni bolje preprečiti kot zdraviti?

Seveda je veliko lažje gledati stran in se pretvarjati, da se ne dogaja in pomesti pod preprogo.
[/quote]

moj dvom se nanaša na točno določeno izjavo, nič drugega. sem delala z begunci, živim blizu meje in jih lahko srečam kadarkoli, ampak bojim se jih nič bolj kot kakega slovenskega psihopata. zakaj? ker doslej so mi v življenju delali škodo samo slovenci, nihče drug.
pa še nekaj – nočem, da se vame naseli ta imaginarni strah, ki ga potencirate tukaj s takimi objavami in mediji z napihovanjem čez vse mere. konec koncev npr. v sloveniji največ žensk umre nasilne smrti v zakonu ali po ločitvi, pa se nikoli ni potenciralo sttrah pred ločitvijo ali pred življenjem v dvoje.

moj dvom se nanaša na točno določeno izjavo, nič drugega. sem delala z begunci, živim blizu meje in jih lahko srečam kadarkoli, ampak bojim se jih nič bolj kot kakega slovenskega psihopata. zakaj? ker doslej so mi v življenju delali škodo samo slovenci, nihče drug.
pa še nekaj – nočem, da se vame naseli ta imaginarni strah, ki ga potencirate tukaj s takimi objavami in mediji z napihovanjem čez vse mere. konec koncev npr. v sloveniji največ žensk umre nasilne smrti v zakonu ali po ločitvi, pa se nikoli ni potenciralo sttrah pred ločitvijo ali pred življenjem v dvoje.
[/quote]
Kokosja logika “refugees welcome”… lol

Koliko slovenskih psihopatov pa ti to srecujes tam pri meji?

Jaz dvomim v te medijsko producirane zgodbe o nasilju Slovencev v družini in podobno. Mislim, da na tak način mediji načrtno relativizirajo kriminal in nasilje tujcev, ki so jih polne črne kronike in zapori pri nas.

moj dvom se nanaša na točno določeno izjavo, nič drugega. sem delala z begunci, živim blizu meje in jih lahko srečam kadarkoli, ampak bojim se jih nič bolj kot kakega slovenskega psihopata. zakaj? ker doslej so mi v življenju delali škodo samo slovenci, nihče drug.
pa še nekaj – nočem, da se vame naseli ta imaginarni strah, ki ga potencirate tukaj s takimi objavami in mediji z napihovanjem čez vse mere. konec koncev npr. v sloveniji največ žensk umre nasilne smrti v zakonu ali po ločitvi, pa se nikoli ni potenciralo sttrah pred ločitvijo ali pred življenjem v dvoje.
[/quote]

Torej glavno, da tebi ne delajo neposredne škode. Koliko škode naredijo drugim in koliko posredno državi, zate ni važno.
Odseli se v Pakistan, Iran, Maroko, Somalijo in poroaj, če ti bodo še vedno delali škodo samo Slovenci. Kot razumem, Slovenci v te države ne vstopajo na nelegalen način in še manj tam delajo škodo.
Vsak narod ima nek svoj procent kriminalcev. Razlika med Slovenijo in temi državami, je v tem, da se pri nas nasilje nad ženskami pravno preganja, v “tvojih” državah se ga tolerira ali celo vzpodbuja.

Torej glavno, da tebi ne delajo neposredne škode. Koliko škode naredijo drugim in koliko posredno državi, zate ni važno.
Odseli se v Pakistan, Iran, Maroko, Somalijo in poroaj, če ti bodo še vedno delali škodo samo Slovenci. Kot razumem, Slovenci v te države ne vstopajo na nelegalen način in še manj tam delajo škodo.
Vsak narod ima nek svoj procent kriminalcev. Razlika med Slovenijo in temi državami, je v tem, da se pri nas nasilje nad ženskami pravno preganja, v “tvojih” državah se ga tolerira ali celo vzpodbuja.
[/quote]
Welcomarce ne zanima logika in argumenti. Njih zanimajo obcutki, uboge izbeglice, mi smo krivi, da so ubogi, itd. Po tem, ko jih zagovarja in jim skusa pomagati, pa se sama bolje pocuti. Zato taksno obnasanje.

Volitve bodo. Ovčice je treba preštet. A tega pa ne porajtaš, koliko krvavečih člankov o KZ in ostalih strahotah druge svetovne se objavlja zadnji čas:-)? No, strahotah ki jo je počela ena stran. Je jeba bit desničar , a ne:-))

Prepričana sem, da je ugrabitev bila. Dali so ga v ukraden avto, da ni poklical policije in mu na cilju, ko so ga dosegli, pustili vdaj priprt prtljažnik. Niso ga imeli namena poškodovati.
Od tu naprej si zgodbo podajajo mediji, pa levi, pa desni in lepijo nanjo svoje trenutne interese.
Človek,nevajen medijske slave, pa zgodbi dodaja nove podrobnosti”, kot prav vsi, ki večkrat pripovedujejo isto.


Welcomarce ne zanima logika in argumenti. Njih zanimajo obcutki, uboge izbeglice, mi smo krivi, da so ubogi, itd. Po tem, ko jih zagovarja in jim skusa pomagati, pa se sama bolje pocuti. Zato taksno obnasanje.
[/quote]

ne pripisuj mi stvari, ki niso moje in se me ne tičejo. nisem nobena velkomarca in me ne poznaš. zato se vzdrži obreganj obme, ja.

seveda mi ni vseeno kdo prihaja sem in kakšno zgodovino imajo ti ljudje, a po drugi strani smo tudi slocvenci pobegali po vojni iz yuge in ni bilo šans, da se nas zadrži. pa čez bverlinski zid so tudi uhajali in se jih ni dalo ustavit. zato razumem to prebeganje, ki se še kar nadaljuje in razumem tudi to, zakaj je več moških in skorja nič žensk, ker so tudi slovenci pred in po vojnah odhajali npr. v ameriko, pa je bilo med njimi bore malo žensk. malo zgodovinskega spomina bi vseeno lahko imeli, mar ne.

moj dvom se nanaša na točno določeno izjavo, nič drugega. sem delala z begunci, živim blizu meje in jih lahko srečam kadarkoli, ampak bojim se jih nič bolj kot kakega slovenskega psihopata. zakaj? ker doslej so mi v življenju delali škodo samo slovenci, nihče drug.
pa še nekaj – nočem, da se vame naseli ta imaginarni strah, ki ga potencirate tukaj s takimi objavami in mediji z napihovanjem čez vse mere. konec koncev npr. v sloveniji največ žensk umre nasilne smrti v zakonu ali po ločitvi, pa se nikoli ni potenciralo sttrah pred ločitvijo ali pred življenjem v dvoje.
[/quote]
Zakaj pa jih potem toleriral, če se jih bojiš?
Saj jih primerjaš s psihopati.

Glupača. Dej beri malo. Vsi trije ugrabitelji so že v priporu. Kako potem po tvoje ni bilo ugrabitve? Dej pojasni ti detektivka, ki si tako super pametna. Misliš, da zato ker se tebi osebno ni zgodilo, se ni zgodilo.
[/quote]

Ne zmerjaj drugih glupača, ker sama spadaš v to vrsto naivnih glupač. Vrtijo te na enem prstu in take naša ablast potrebuje.
Točno tako, to je bila zrežirana ugrabitev. Ata so celo nadzirali, da je imel dotok zraka v avtu, Kakšna vljudnost! Kar naenkrat pišejo o krajah migrantov….ja, ja. pustite tega ata, preživel je, preveč govori ta belokranjski Srb, pripravljajo nam nekaj grdega. Včasih razmišljam, da bi morala biti naša vlada na čelu EU, tolk je prebisana in zvita, da jim ni nihče kos. Prava balkanska mučkalica (vrsta enolončnice).


Zakaj pa jih potem toleriral, če se jih bojiš?
Saj jih primerjaš s psihopati.
[/quote]

ne bojim se jih, ne bojim se jih kar na splošno. če oz ko mi bo kdo od njih naredil kaj hudega, potem se bom bala točno tistega človeka – z imenom in priimkom. predosodkov pa ne toleriram in ne gojim, ker sem bila v mladosti sama deležna premnogih.

slovenske psihopate sem omenila zato, ker smo slovenci tisti, ki si lastimo domovinsko pravico nad tem ozemljem. pa nismo nič boljši ali slabši od tistih, ki k nam prihajajo. še enkrat ponavljam – ugrabitve ne odobravam in je moralo biti za človeka grozno bit v tistem prtljažniku. tudi ne pravim, da ni ok, da se o tem govori, konec koncev bomo s tem dali drugim znak, da se zavedamo njihove prisotnosti, tudi njihove “negative” . ni pa prav, da to potenciramo na stoto potenco, da možakar naklada o tem kaj naj bi oni z njim naredili in zakaj da niso … eno so dejstva, drugo so pa insinuacije.

moj dvom se nanaša na točno določeno izjavo, nič drugega. sem delala z begunci, živim blizu meje in jih lahko srečam kadarkoli, ampak bojim se jih nič bolj kot kakega slovenskega psihopata. zakaj? ker doslej so mi v življenju delali škodo samo slovenci, nihče drug.
pa še nekaj – nočem, da se vame naseli ta imaginarni strah, ki ga potencirate tukaj s takimi objavami in mediji z napihovanjem čez vse mere. konec koncev npr. v sloveniji največ žensk umre nasilne smrti v zakonu ali po ločitvi, pa se nikoli ni potenciralo sttrah pred ločitvijo ali pred življenjem v dvoje.
[/quote]
Oprosti, a te moram vprašat….
A ti imaš ograjeno hišo?
Zakaj pa državi ne daš predloga, da okrog tvoje hiše postavijo kontejnerje, da migranti lepo prespijo, se stuširajo namesto, da vlamljajo v vikende, hiše, avta kradejo….. Zakaj nisi ti tolk razumevajoča?

ne bojim se jih, ne bojim se jih kar na splošno. če oz ko mi bo kdo od njih naredil kaj hudega, potem se bom bala točno tistega človeka – z imenom in priimkom. predosodkov pa ne toleriram in ne gojim, ker sem bila v mladosti sama deležna premnogih.

slovenske psihopate sem omenila zato, ker smo slovenci tisti, ki si lastimo domovinsko pravico nad tem ozemljem. pa nismo nič boljši ali slabši od tistih, ki k nam prihajajo. še enkrat ponavljam – ugrabitve ne odobravam in je moralo biti za človeka grozno bit v tistem prtljažniku. tudi ne pravim, da ni ok, da se o tem govori, konec koncev bomo s tem dali drugim znak, da se zavedamo njihove prisotnosti, tudi njihove “negative” . ni pa prav, da to potenciramo na stoto potenco, da možakar naklada o tem kaj naj bi oni z njim naredili in zakaj da niso … eno so dejstva, drugo so pa insinuacije.
[/quote]

A tako kot tvoje insinuacije, da škodo delajo samo Slovenci?
In veš kaj miška, tudi ilegalni imigranti si lastijo svoj kos zemlje. V svoji državi in v Evropi. Mi si je pa še v svoji državi ne bi smeli?

ne bojim se jih, ne bojim se jih kar na splošno. če oz ko mi bo kdo od njih naredil kaj hudega, potem se bom bala točno tistega človeka – z imenom in priimkom. predosodkov pa ne toleriram in ne gojim, ker sem bila v mladosti sama deležna premnogih.

slovenske psihopate sem omenila zato, ker smo slovenci tisti, ki si lastimo domovinsko pravico nad tem ozemljem. pa nismo nič boljši ali slabši od tistih, ki k nam prihajajo. še enkrat ponavljam – ugrabitve ne odobravam in je moralo biti za človeka grozno bit v tistem prtljažniku. tudi ne pravim, da ni ok, da se o tem govori, konec koncev bomo s tem dali drugim znak, da se zavedamo njihove prisotnosti, tudi njihove “negative” . ni pa prav, da to potenciramo na stoto potenco, da možakar naklada o tem kaj naj bi oni z njim naredili in zakaj da niso … eno so dejstva, drugo so pa insinuacije.
[/quote]
Pa ravno tvoja toleranca do migrantov je posledica predsodkov. Predsodkov do lastnega naroda.
Saj se lahko nehaš sprenevedat.
V resnici si polna strahu, zato se poistovetiš s temi migranti, ker v njih vidiš del sebe. Vidiš žrtve.

moj dvom se nanaša na točno določeno izjavo, nič drugega. sem delala z begunci, živim blizu meje in jih lahko srečam kadarkoli, ampak bojim se jih nič bolj kot kakega slovenskega psihopata. zakaj? ker doslej so mi v življenju delali škodo samo slovenci, nihče drug.
pa še nekaj – nočem, da se vame naseli ta imaginarni strah, ki ga potencirate tukaj s takimi objavami in mediji z napihovanjem čez vse mere. konec koncev npr. v sloveniji največ žensk umre nasilne smrti v zakonu ali po ločitvi, pa se nikoli ni potenciralo sttrah pred ločitvijo ali pred življenjem v dvoje.
[/quote]

Bravo. Tudi jaz delam z begunci. Nobenih problemov, samo radi bi šli naprej v Nemčijo. Begunci so od potovanja shujšani, slabotni, bolani, skoraj jih je samo kost in koža. Kaj bodo počeli v drugih državah ko si bodo opomogli, je druga pesem. Največ psihopatov najdeš med Slovenci in tukaj na forumu, ki bi s svojim sovraštvom in strahom radi zastrupili druge. Če kaj ne prenesem je izkrivljanje resnice. Ko nekaterim Slovencljem predstaviš pravo realno sliko pa ne znajo drugega bleknit kot češ domov si ga pelji. Speljite se raje na mejo in jo čuvajte, če ste tako ogroženi, namesto da opletate z jeziki in zganjate paniko. Bo več koristi od vas.

Najbolj grozne v zvezi s tem piše tista res grrrozna novinarka RTV SLO Eugenija Carl. Ne moreš verjet, kak poden od podna.

Bravo. Tudi jaz delam z begunci. Nobenih problemov, samo radi bi šli naprej v Nemčijo. Begunci so od potovanja shujšani, slabotni, bolani, skoraj jih je samo kost in koža. Kaj bodo počeli v drugih državah ko si bodo opomogli, je druga pesem. Največ psihopatov najdeš med Slovenci in tukaj na forumu, ki bi s svojim sovraštvom in strahom radi zastrupili druge. Če kaj ne prenesem je izkrivljanje resnice. Ko nekaterim Slovencljem predstaviš pravo realno sliko pa ne znajo drugega bleknit kot češ domov si ga pelji. Speljite se raje na mejo in jo čuvajte, če ste tako ogroženi, namesto da opletate z jeziki in zganjate paniko. Bo več koristi od vas.
[/quote]

In katera slika je realna? Kakšna je tvoja neizkrivljena resnica? Sploh pa, zakaj si res ne bi kakega odpeljal domov in ga futral? Bo več koristi, kot da pisariš tukaj in opletaš z jezikom.

New Report

Close