Forum.Over.Net

Politični čvek

Kaj se dogaja na politični sceni? Če so že naši voditelji, se lahko o njih in njihovem delu tudi pogovarjamo, saj je politika del našega vsakdana in zaradi nje smo tam, kjer smo. Skupaj smo v dobrem in slabem.
Forum je nemoderiran in uredništvo ne odgovarja za komentarje, si pa pridržuje ppravico tudi do izbrisa tem brez obrazložitve.

Migranti v Beli krajni ugrabili 79 letnika

Default avatar

Tara_S

Tara_S je napisal/a:
dejansko stanje je napisal/a:

Glede na to, da prihajajo čedalje bolj nasilni, ki so brez denarja kot so ga imeli njihovi predhodniki in nimajo kaj izgubiti, je tak scenarij čedalje bolj verjeten. Je samo še vprašanje časa.

Me zanima kaj bi rekla na to, da ti vlomijo v hišo/vikend vse pojejo in popijejo (kar niti ni problem) in poleg tega še vse razbijejo?
Še enkrat, ne pumpaj! Mater vam provokatorji. Res boste sranje skuhali. Saj vem, da vam to paše iz političnih razlogov.... Ampaj ostalim vam pa še tega dodatnega vašega provokatorskega sranja ni treba prenašati.
Popravek: Še enkrat, ne pumpaj! Mater vam provokatorji. Res boste sranje skuhali. Saj vem, da vam to paše iz političnih razlogov.... Ampaj ostalim nam pa še tega dodatnega vašega provokatorskega sranja ni treba prenašati.
Default avatar

Lule Cuzlar

morilci je napisal/a:
Pred dnevi so napadli varnostnike v azilnem domu, posredovala policija, zadevo so hoteli pritajiti, včeraj ugrabitev, že čez nekaj dni morda pride na vvrsto prvi pokol, še dobro da se bo najbrž zgodil v mestu, morda prav v ljubljani , ker edino to bo ljudi streznilo !
Slovenček vedno ostane samo slovenček - tudi v težkih časih za narod si želi, da sosedu krava crkne. To je tisto pravo desničarsko domoljubje.
Default avatar

dejansko stanje

Tara_S je napisal/a:

Glede na to, da prihajajo čedalje bolj nasilni, ki so brez denarja kot so ga imeli njihovi predhodniki in nimajo kaj izgubiti, je tak scenarij čedalje bolj verjeten. Je samo še vprašanje časa.

Me zanima kaj bi rekla na to, da ti vlomijo v hišo/vikend vse pojejo in popijejo (kar niti ni problem) in poleg tega še vse razbijejo?
Še enkrat, ne pumpaj! Mater vam provokatorji. Res boste sranje skuhali. Saj vem, da vam to paše iz političnih razlogov.... Ampaj ostalim vam pa še tega dodatnega vašega provokatorskega sranja ni treba prenašati.
Pa kakšni provokatorji!!! Kakšni politični razlogi!!!!
Pa ženska pa kje ti živiš? Pojdi malo med ljudi v Belo Krajino, Kostel, Osilnico ti bodo ne samo povedali pokazali ti bodo škodo, ki jo delajo. Zaenkrat je res materialna, a je čedalje večje in nekdo je oškodovan. Tudi objekti v lasti države so vmes!

Ne si zatiskat oči pred resnico!
Default avatar

Gunnar

Jezna na CSD in Slovenčke je napisal/a:
Pa kaj, če so ugrabili enega pripadnika agresivne bele rase, ki je kriva za inkvizicijo in vojne po svetu? Oni so samo reševali svoja uboga življenja.
načeloma svojega ubogega življenja ne rešuješ 5000 km od doma...
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

Tara_S

Tara_S je napisal/a:

Pa kakšni provokatorji!!! Kakšni politični razlogi!!!!
Pa ženska pa kje ti živiš? Pojdi malo med ljudi v Belo Krajino, Kostel, Osilnico ti bodo ne samo povedali pokazali ti bodo škodo, ki jo delajo. Zaenkrat je res materialna, a je čedalje večje in nekdo je oškodovan. Tudi objekti v lasti države so vmes!

Ne si zatiskat oči pred resnico!
Preden mi pereš možgane, razmisli, kaj sem napisala.
Default avatar

taras bulba

Tara_S je napisal/a:
morilci je napisal/a:
Pred dnevi so napadli varnostnike v azilnem domu, posredovala policija, zadevo so hoteli pritajiti, včeraj ugrabitev, že čez nekaj dni morda pride na vvrsto prvi pokol, še dobro da se bo najbrž zgodil v mestu, morda prav v ljubljani , ker edino to bo ljudi streznilo !
Ne pumpaj! Verjamem, da bi ti bil kakšen tak pokol všeč, ampak takšna pumpanja niso primerna.
Tara, me zanima, kaj bi pa ti rekla gospodu, ki je bil žrtev ugrabitve? A lahko slišimo?
Default avatar

Tara_S

taras bulba je napisal/a:
Tara_S je napisal/a:

Ne pumpaj! Verjamem, da bi ti bil kakšen tak pokol všeč, ampak takšna pumpanja niso primerna.
Tara, me zanima, kaj bi pa ti rekla gospodu, ki je bil žrtev ugrabitve? A lahko slišimo?
Spet me hočeš spraviti nekam, kamor tebi paše. priporočam ti isto kot vedno - pojdi spat.
Default avatar

Nevenič

Jebela saj bolj sovražite Taro, kot pa ugrabitelje ubogega starčka.
Default avatar

tebi je vseeno

Tara_S je napisal/a:

To se dogaja, Tara_S. A dokler se ne zgodi tebi, ti je vseeno.
Default avatar

za Taro_S

Tara_S je napisal/a:
Tara_S je napisal/a:

Popravek: Še enkrat, ne pumpaj! Mater vam provokatorji. Res boste sranje skuhali. Saj vem, da vam to paše iz političnih razlogov.... Ampaj ostalim nam pa še tega dodatnega vašega provokatorskega sranja ni treba prenašati.
Bi še vedno tako govorila, če bi ugrabili tebe namesto tistega starčka?
Default avatar

Tara_S

tebi je vseeno je napisal/a:

To se dogaja, Tara_S. A dokler se ne zgodi tebi, ti je vseeno.
Tretjič: razmisli, kaj sem napisala. In obenem razmisli, kaj mi hočeš podtakniti.
Default avatar

Tara_S

Nevenič je napisal/a:
Ah to je uno.... Brezveze. Spravil je Barco, In zdaj ga jezi, ker jaz sem še pa kar tukaj kljub vsem žalitvam.
Default avatar

Tara_S

za Taro_S je napisal/a:
Tara_S je napisal/a:

Bi še vedno tako govorila, če bi ugrabili tebe namesto tistega starčka?
Kako pa govorim?
Default avatar

taras bulba

Tara_S je napisal/a:

Spet me hočeš spraviti nekam, kamor tebi paše. priporočam ti isto kot vedno - pojdi spat.
nikamor te nočem spraviti. hočem tvoje mnenje in odgovor na preprosto vprašanje. Kaj lahko zagovorniki migrantov poveste žrtvam njihovih lumparij, ko jih/če jih lahko/ pogledate v obraz?

in prosim brez izmotavanj. Če nimaš poguma za odgovor, povej naravnost.
Default avatar

Joj prejoj

Me veseli, da je možakar v redu in se k sreči ni zgodilo hujšega. Zdaj si pa predstavljajte, da je na tem vikendu ženska, morda mamica z otroki, kakšne bi bile v tem primeru posledice. Stanje je več kot resno, nekateri pa o pumpanju, žalostno. Zagovorniki ilrgalnih migracij niste nič boljši od samih migrantov, prej veliko slabši. Vojne je konec, posledično tu nima nihče vlagat azila; Maroko, Pakistan, Bangladeš, Tunizija itd.??
Default avatar

Tara_S

Tara_S je napisal/a:

nikamor te nočem spraviti. hočem tvoje mnenje in odgovor na preprosto vprašanje. Kaj lahko zagovorniki migrantov poveste žrtvam njihovih lumparij, ko jih/če jih lahko/ pogledate v obraz?

Ne podtikaj!
Default avatar

Nevenič

Upam, da bodo naslednjič ugrabili našo babico iz doma, ker res veliko plačujemo zanjo.
Default avatar

malo morgen

Nevenič je napisal/a:
zaradi takšnih kot je ona, smo tam kjer smo.
Default avatar

taras bulba

Tara_S je napisal/a:

Ne podtikaj!
no, saj se mi je zdelo, da boš nadaljevala v tem stilu :)