Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vaške straže v HR vstajajo iz pepela kot uragan?

Vaške straže v HR vstajajo iz pepela kot uragan?

Očitno imajo naši južni sosedje dovolj. Levičarska politika skriva problem, kar se jim bo vrnilo kot bumerang. Bojda na Hrvaškem migranti že sedaj z noži napadajo prebivalstvo. Če je verjeti tipu od HSP, se v vaseh že organizirajo vaške straže. Ob 20:00 v videu…

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=CNt4Tnvrvts

Res me je sram, ampak sprašujem se, če se ne bo v kratkem, tako rekoč na obletnico ustanovitve neke druge vrste ‘vaške straže’, tudi v Sloveniji ljudstvo samoorganiziralo za zagotavljanje lastne varnosti. Upam, da bo država naredila svojo dolžnost in že sama pred tem zaščitila prebivalce RS.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Država smo mi, ljudje, ti, jaz, mi. Koga torej misliš? Oblastnike? Da bo kot 45.!
Saj danes ni več izdajalcev, domoljubnih, menda? Dom braniti je izdaja…

Zaščita mej je možna samo na način, kot je bilo v SFRJ.
Komande na meji so bile:
-prvič stoj
-drugič stoj
-tretjič stoj, streljam.
Vse zaščitne ograje in lovljenje “neprijateljev” po poljih in kasnejšim hranjenjem so totalno brezvezne otroške igrice.
Samo strah v kosti, je pravo varovanje mej.

nova
Uredništvo priporoča


Daj še četnike!

Zaščita mej je možna samo na način, kot je bilo v SFRJ.
Komande na meji so bile:
-prvič stoj
-drugič stoj
-tretjič stoj, streljam.
Vse zaščitne ograje in lovljenje “neprijateljev” po poljih in kasnejšim hranjenjem so totalno brezvezne otroške igrice.
Samo strah v kosti, je pravo varovanje mej.
[/quote]
TI NISI BIL NA MEJI ! POJMA NIMAŠ ! NA MEJI JE SAMO STOJ ! STOJ STRELJAM, REPETIRAŠ IN VŽGEŠ, običajno je bil pa metek v cevi že ko smo šli s karavle, torej bi jo moral takrat samo še odklenit, ampak kaj ko je bila že nastavljena na rafalni ogenj.

Na tri pozive je bil sistem v notranjosti države !


TI NISI BIL NA MEJI ! POJMA NIMAŠ ! NA MEJI JE SAMO STOJ ! STOJ STRELJAM, REPETIRAŠ IN VŽGEŠ, običajno je bil pa metek v cevi že ko smo šli s karavle, torej bi jo moral takrat samo še odklenit, ampak kaj ko je bila že nastavljena na rafalni ogenj.
[/quote]
Danes slišim po radiu, da se Cerar še vedno zavzema za odpravo nadzora na Avstrijsko-Slovenski meji hahahaha…


TI NISI BIL NA MEJI ! POJMA NIMAŠ ! NA MEJI JE SAMO STOJ ! STOJ STRELJAM, REPETIRAŠ IN VŽGEŠ, običajno je bil pa metek v cevi že ko smo šli s karavle, torej bi jo moral takrat samo še odklenit, ampak kaj ko je bila že nastavljena na rafalni ogenj.
[/quote]

A niso to komunistične metode?

Hrvati so čisto drugačni od Slovencev – predvsem pa bistveno manj cankarjanski. To se jim je že in se jim še bo obrestovalo. Slovenec pa bo vedno hlapec, ki bo dobival z gajžlo po hrbtu.

A niso to komunistične metode?
[/quote]
Naka, to so vojaške metode, uveljavljene po vsem svetu!

naj migranti zjebajo gnile hrvate

že štajerske varde?

Hrvate ne more zjebat noben.Hrvati so najbolj zajeban narod v Evropi in širše z njimi ni šale.Tudi vojaško so zelo dobro oboroženi.Če jim bodo migranti kaj preveč srali jih bodo spekli kot odojka.Pri njih nobenemu politiku niti na kraj pameti ne pade da bi delal proti svojemu ljudstvu.

A niso to komunistične metode?
[/quote]

saj veš klin se s klinom zbija, dopovej tem bedakom vajenim nasilja in vojne da se čez mejo ne sme… Misija nemogoče ! Narediš kot so leta 17 bolgari na Turško Bolgarski meji so prva dva v koloni ko se le ta ni ustavila na poziv ditekt s strelom v glavo, ta jezik razumejo tudi najbol zadeti tepci, če ne greš nazaj , naprej tudi ne boš ! Pa naj bodo to po tvoje komi ali demokratične metode, prav vseeno mi je, z Bolgarsko vojsko sem imel opravka, vem kakšni idioti so, nas jugose so hodili streljat preko mejne črte z zračno puško, speklo te je za ušesom, sedaj pa ti meni povej kaj boš naredil..
A streljal s kalašnikom nazaj v grm kjer se je strelec skrival na drugi strani mejne črte
B se umaknil v zavetje in upal da kdo stopi čez mejno črto.

Zaščita mej je možna samo na način, kot je bilo v SFRJ.
Komande na meji so bile:
-prvič stoj
-drugič stoj
-tretjič stoj, streljam.
Vse zaščitne ograje in lovljenje “neprijateljev” po poljih in kasnejšim hranjenjem so totalno brezvezne otroške igrice.
Samo strah v kosti, je pravo varovanje mej.
[/quote]

Ja, varovanej na meji je imel Titek bolj učinkovito in manj demokratično, ampak tu ga je pa treba morda celo pohvaliti. Je pa res, da so se kljub temu večkrat infilitrirale ustaške grupe.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Daj še četnike!
[/quote]

Planinoooo moooooja, planinoooo…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ja, varovanej na meji je imel Titek bolj učinkovito in manj demokratično, ampak tu ga je pa treba morda celo pohvaliti. Je pa res, da so se kljub temu večkrat infilitrirale ustaške grupe.
[/quote]
Ustaške grupe je organizirala udba da so imeli sveže sovražnike, enako kot je pred meseci poizkušala hrvaška obveščevalna sprovocirati vahabije da bi nosili orožje s sabo, bi jih pokokali kot ovce in sovražnik bi bil odkrit.

New Report

Close