Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Energijski boost za levico, pridite noter

Energijski boost za levico, pridite noter

Cenjen gospod iz leve politične sfere. Vsakega SDS (v Vašem jeziku: Janševika, klerofašista, itd) lahko povprašaš naslednja dva vprašanja:

– Je moderni Izrael Izrael iz Biblije?
– So Židi biblijski Judi in Izraeliti in izbrano božje ljudstvo?

Najprej navodila za normije. Ta dva vprašanja lahko naslovite tudi na vsakega župnika, in če vam na oba vprašanja odgovori z Da, je Sionist; ta vas ne sme pokopat ker vas pošlje Satanu. Če na vprašanja odgovori z Ne, je pa pravi Kristijan ki sledi Jezusu in njegovim naukom kot obljubljeno.

Če guglaš Satanyahutovo faco, veš da ta tip ne more bit od boga poslan, to je verjetno logično

Sionisti ti lahko dobesedno sabotirajo potovanje duše, da je tvoja duša potem ujeta v kroge Saturna in kriči po osvoboditvi kot obrazi v Satanovi freski, tako da varite se teh prodanih Satanovih izmečkov

Levičar. Če ti je že malo zmanjkalo orožja proti drugi strani proti kateri si bil skoten da se boriš: Samo ta dva vprašanja vprašaš, in če reče Da, je marksist kot ti. Če reče ne, je dobesedno Hitler. Papež bi ga moral izlocit ker ni politično korekten in ne nastavlja lička in ne ljubi noge vsakemu, ki ima dve minuti časa. Tako da win-win zate.

Sami so se zajebali s politično korektnostjo, tak da zdaj po naravnem redu jih je treba bockat da preživijo v svoji čisti obliki ali propadejo v svoji pokvarjeni obliki, lets go boys, ask them the tough questions.

Janša vam bo na kolenih ječal za milost da ga ne vprašate teh vprašanj, a ni to super

Dajmo levica, SDS lahko poprimete za jajca. Pravi odgovor na ta moja vprašanja v tej klimi sploh ni možen.

Lahk samo komentiram, da so očitno na desnici močnejše droge kot na levici.

nova
Uredništvo priporoča


Namig: V slovenskem jeziku obstaja tudi DVOJINA!

Ja,ja, tkole zgleda, ko se desnakarjem od vseh mogočih in nemogočih opojnih substanc dokončno odpelje.

Ja,ja, tkole zgleda, ko se desnakarjem od vseh mogočih in nemogočih opojnih substanc dokončno odpelje.
[/quote]

Enrique, Enrique Židglesias, jaz ti dajem orodja da nastopiš proti Janši in Janševikom, ti to zavračaš, porque?

Te.. Janša kot levaka validira in brez njega.. ne moreš? :S :S Smo kreknili kako kodo tu? :S :S

Enrique, Enrique Židglesias, jaz ti dajem orodja da nastopiš proti Janši in Janševikom, ti to zavračaš, porque?

Te.. Janša kot levaka validira in brez njega.. ne moreš? :S :S Smo kreknili kako kodo tu? :S :S
[/quote]

Sem omenila Janšo? Ne?

Ti pač samega sebe “validiraš” ( za tale tuji izraz imamo prav lepo slovensko besedo), kot bedaka z desnice. Nič novega, nič presenetljivega.

Zakaj pa si enkrat Kennedy, drugič Castro, pa sam najbolje veš.

Sem omenila Janšo? Ne?

Ti pač samega sebe “validiraš” ( za tale tuji izraz imamo prav lepo slovensko besedo), kot bedaka z desnice. Nič novega, nič presenetljivega.

Zakaj pa si enkrat Kennedy, drugič Castro, pa sam najbolje veš.
[/quote]

O ti si punca, muy bueno.

Po kopitu Mojce Mavec pa to? Al kje stojiš? Moram vedet kdo si, da vem nad koga te lahko pošljem, da vem s kom te lahko skregam in iz tebe naredim kontrolirano opozicijo, a veš chola. Sploh naprimer ne govorim Špansko ampak zate malo potegnem Špansko da se poistovetiš z mano, holmes. I am your best friend.

Totej povej no, kaj te pesti, koga ne maraš, koga si volila 2018

O ti si punca, muy bueno.

Po kopitu Mojce Mavec pa to? Al kje stojiš? Moram vedet kdo si, da vem nad koga te lahko pošljem, da vem s kom te lahko skregam in iz tebe naredim kontrolirano opozicijo, a veš chola. Sploh naprimer ne govorim Špansko ampak zate malo potegnem Špansko da se poistovetiš z mano, holmes. I am your best friend.

Totej povej no, kaj te pesti, koga ne maraš, koga si volila 2018
[/quote]

Corazon, mi amigo querido, jaz sem na sredini, en el medio, me ne moreš skregat z nikomer, na tvojo neizmerno žalost.

V glavnem MLAJ je in vam dogaja na polno, ko bo bolje se spet javite !

Corazon, mi amigo querido, jaz sem na sredini, en el medio, me ne moreš skregat z nikomer, na tvojo neizmerno žalost.
[/quote]

Očitno sva si všeč, se greva sparit? Ti si nežna a konfrontacijska sredina, jaz radikalna sredina. Oba govoriva tekoče Špansko očitno. Boš moja muy bueno korazon?

New Report

Close