Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ko Brankotov Grims…

Ko Brankotov Grims…

…zapiše tako trditev: Krščanska Notre Dame je že bila žrtev napada islamistov. Evropa si zatiska oči pred spopadom civilizacije in barbarstva, ki na njenih tleh vse bolj plamti……ugotoviš da glih najbolj zrel tale bebo ni!!

Vsi okoli Ivana spominjajo malo na strica Wolfa… na druščino od Himmlerja, Goeblesa, Hessa ipd. kalibre.

Kdo ve, kaj je res. Vse je mozno, dokler ne raziscejo

nova
Uredništvo priporoča

Tako so zašli, da je resnično zaskrbljujoče. Kot da niso več pri zdravi pamet. Zdaj pa ne vem, ali je to zaradi Orbanove finančne injekcije in pišejo po diktatu ali so res tako usekani.

jst sam to vem..
da levaki veste..
da so ameri sami porušli dvojčka ..pa ostali staff..
…ampak to je dejstvo..
no grims..le-ta pa gotovo klamfe seka..

Iz tedna v teden se mu poslabšuje… Pod hudim pritiskom, ker jim Šarec daje z levo roko zausnice LOL
Na trenutke postaja penast, celo vse bolj potno in mastno da se kar sveti.

Kar mene bega je to, da tale bebo KASIRA VELIKE DENARJE od nas. Plačujemo ga, da takele kvasi. Jaz ga plačam, ti ga plačaš, vsi ga plačamo, da potem piše tele “Grimsove pravljice”, ki so že davno tega nehale biti zabavne.

Kaj češ, Princ teme ima okoli sebe Viteze teme, ne veš kdo je najbolj upaljen od njih, ker so vsi glih…

Kakšne teme? Princ kakšne teme, ne razumem tega?!! Človek lahko napiše svoj komentar, tako kot vi pišete komentarje. Ko berem ravno te komentarje pod to temo vidim, da ste pofočkali sami nizko inteligentni brezvezniki, ki ne vidite dalje od rdeče zvezde , ki vam visi pred nosom in o razmerah v svetu in pri nas nimate pojma. Lahko vas je sram, kako nerazgledani ste. Ovce, prav res, s čisto majhnimi možgani. Take rabijo pri nas ja, take :)) kar veselo naprej, do tragičnega konca :)))Lahko vas je sram, kako nerazgledani ste, poglejte malo čez planke no !!

Kaj, ko bi ti pogledal čez SDS-ovske planke? Ta je pa dobra, SDS-ovec drugim očita nerazgledanost. :))) No, saj smo vajeni, da svoje grehe pripisujete drugim.

SDS potrebuje take, ki jim deluje nekaj možganskih celic pa se te delujejo samo pod komando vrhovnega ljubljenega vodje.

Temu Grimsu se že res malo blede o migrantih.

Sej ga je tudi ljudstvo izvolilo v parlament.

Sej ga je tudi ljudstvo izvolilo v parlament.
[/quote]

Naj potem njegove bedarije plačujejo tisti, ki so ga volili. Ljudstvo na blagajni gleda, ali si lahko privošči včerajšnjo žemljo 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} znižano, on nas ima pa za norca s tisoči evrov na mesec.

Naj potem njegove bedarije plačujejo tisti, ki so ga volili. Ljudstvo na blagajni gleda, ali si lahko privošči včerajšnjo žemljo 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} znižano, on nas ima pa za norca s tisoči evrov na mesec.
[/quote]

Volimo stranko in ta postavi svoje ljudi po okrajih tako, da nekateri vedno pridejo v parlament. Bolje kot stranko bi bilo voliti posameznike, potem je bolj malo verjetno,…ali pa ne, nikoli ne veš.

Volimo stranko in ta postavi svoje ljudi po okrajih tako, da nekateri vedno pridejo v parlament. Bolje kot stranko bi bilo voliti posameznike, potem je bolj malo verjetno,…ali pa ne, nikoli ne veš.
[/quote]

Eh saj vem.
Samo jezi me, kakšni kekci vse se valjajo v našem denarju in (kljub) lastni neumnosti.

recimo da se je brankec malce uštel, da so ble na delu res višje sile. Je pa na Švedskem blo kar precej kresov iz tega naslova…pa a ni Švedska tudi del Euja, če ne pravno pa vsaj geografsko. pa v Franciji je tudi že nekajkrat gorelo iz teh naslovov. Počasi postajamo po eni strani grozno previdni, pretiravamo, po dugi pa nam je vseeno za bilokatero zadevo. Smo nekako apatični postali, tisti ki širijo novice pa to s pridom izkoriščajo

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

recimo da se je brankec malce uštel, da so ble na delu res višje sile. Je pa na Švedskem blo kar precej kresov iz tega naslova…pa a ni Švedska tudi del Euja, če ne pravno pa vsaj geografsko. pa v Franciji je tudi že nekajkrat gorelo iz teh naslovov. Počasi postajamo po eni strani grozno previdni, pretiravamo, po dugi pa nam je vseeno za bilokatero zadevo. Smo nekako apatični postali, tisti ki širijo novice pa to s pridom izkoriščajo
[/quote]

A veš no, da sem te čakala, da ga boš vlekel iz dreka.


Kakšna neumnost. No saj, od koga je prišlo, niti ni čudno. Zakaj moram pa potem jaz plačevati tiste, katere nisem izvolil? Kaj a naj Šarca potem plačuje samo tistih 13{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki so ga volili? Gos neumna.
Sicer pa kako ste eni pametni tule. Še pred koncem uradne preiskave eni trdite, da je bil požig, drugi pa z zagotovostjo, da ni bil. Kako to veste?
Če je res kar eni očividci zagotavljajo, da je hkrati zagorelo na dveh mestih, potem je zelo velika verjetnost, da to ni bila nesreča.


Kakšna neumnost. No saj, od koga je prišlo, niti ni čudno. Zakaj moram pa potem jaz plačevati tiste, katere nisem izvolil? Kaj a naj Šarca potem plačuje samo tistih 13{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki so ga volili? Gos neumna.
Sicer pa kako ste eni pametni tule. Še pred koncem uradne preiskave eni trdite, da je bil požig, drugi pa z zagotovostjo, da ni bil. Kako to veste?
Če je res kar eni očividci zagotavljajo, da je hkrati zagorelo na dveh mestih, potem je zelo velika verjetnost, da to ni bila nesreča.
[/quote]

V demokratičnih državah se počaka na izsledke, preden se širi sovraštvo proti “domnevnim storilcem”. Ampak tega predmeta SDS in Orban še nista jemala – demokracije namreč.

Branko je legenda, ti si pa luzer.

[img]http://www.upl.co/uploads/ogrims110241555508411.jpg[/img]

A veš no, da sem te čakala, da ga boš vlekel iz dreka.
[/quote]

zakaj bi ga vlekel iz dreka?Možakar je napisal kar je pač napisal – njegovo osebno mneje, dejstvo pa je da je EU kar nekajkrat gorela v zadnjih letih iz vzroka, ki ga je branko navedel. če ne drugje je na Švedskem blo velikokrat zelo pestro iz točno tega vzroka

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Pa še marsikdo drug ni jemal lekcij iz demokracije. Najprej mi tule pade na pamet “russian collusion” iz ameriške politike, ko je bil Trump oblaten in v očeh enega dela populacije obsojen še pred koncem preiskave. Kako že gre tisti vic? Fašisti, komunisti, odmev pa pravi “isti”.

Pa še marsikdo drug ni jemal lekcij iz demokracije. Najprej mi tule pade na pamet “russian collusion” iz ameriške politike, ko je bil Trump oblaten in v očeh enega dela populacije obsojen še pred koncem preiskave. Kako že gre tisti vic? Fašisti, komunisti, odmev pa pravi “isti”.
[/quote]

Misliš, vic o spremembi teme, ko ti ta ne paše?

Eno je komentar, drugo pa laž, oz. čenče, ki jih prodajaš kot resnico. Pa eno je laž od raznih anonimnežev po forumih, drugo pa laži javnih funkcionarjev.

New Report

Close