Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Preimenoval sem nas v Vindijce

Preimenoval sem nas v Vindijce

Država Vindija, prebivalci Vindijci. Po angleško Vindia, prebivalci po angleško Vindians 😀

Ja, kot sok.

To bo poseben dan v zgodovini. Nekoč se boste učili o meni kot o Rudolfu Maistru, in 31. marca bo praznik.

Praznujmo, končno smo se rešili marksistične opresije. Končno smo simbolično rekli ne ropanju.

Zastavo grem pa zdaj oblikovat, al pa bom vzel kar logo od soka. In barvno shemo spremnil na malo bolj živo in lepo, z tak bolj južna Francija vajb. Ta zastava bo konzervativen poklon naši zgodovini pred Srbi, ki so se spokozlali po naši zemlji.

Himna je že spisana :Vaš link

V starem slogu. Vindijci so nas pa že zdavnaj klicali. Pa Vindišaji tudi.

[youtube]J https://youtu.be/E-VrtOeF1_Y [/youtube]

Prešerna bi bilo treba samo malo počistit in predstavit v novi luči. Bral na nemški Wikipedii, da ga imajo Dojčarji za znanilca našega nacionalnega prebujanja, ob tem da je genialen pesnik, zato je zaslužen za himno.

Ampak, od Srbskih opresorjev je forsiran kot simbol naroda, zato ni najbolj primerno, da bi bil himna. Vindija je konservacija vsega dobrega, nedolžnega, lepega, neoporečnega.

Morda kakšna druga Prešernova pesem. Vsi ostali so namreč ali komunisti ali katoliki ki ne znajo izgovorit črke R. Cankarjev Deseti brat je marksistična propaganda v povojih, zakaj bi buržuazija odvzela desetega sina le zato, ker velja desetina? Kaj vzamejo edinemu sinu, nos?

Bom jaz spisal himno, ni problem. To bo tak šlager, tako duševno prebujanje, prvič boš čutil, da si res na svoji zemlji. Delal boš stopnice tam kjer čutiš da morajo bit, a danes ne smeš pristopit in jih zgradit. S čolnom boš plul po svojih vodah, delali se bodo mostovi, delali se mlini, Radence bomo ali skurli al obnovili, gradove obnovili in iz njih zgradili hotele, nič več upokojencev ali norišnic po njih, obnovili bomo jezera… Ljubljano bomo prekunstrurirali, spucali masonsko arhitekturo in zmajevo ikonografijo. Telekom programe si boš izbral in zakupil sam, vsakega posebej, te ki jih želiš gledat (!). Kajti noben nima višje avtoritete na naši zemlji, predvsem pa ne masonski Srb ali katerikoli zunanji vpliv.

Potem bo pa stala. Vindija.

neandertalci.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

neandertalci.
[/quote]

Približal sem tvojo profilko, oči so malo izbuljene, zobje vidni ker se ustnice lepijo na dlesni kot pri Šarcu, to meni kliče po Zavičaju in Srbiji. Poglej sam če ne verjameš, Vaš link

Jaz torej razumem, da ti ne moreš razumet, o čemer se govori. Nisi tako vzgojen, nisi tako naravnan, determiniran, da bi razumel. Simbolično in teoretično bi te torej po revoluciji posadili v sod in poslali po Donavi dole. Lahko bi šel tudi z avtom, teh nekaj kilometrov ni težko naredit, problem je le to zujenje in igranje žrtve ki bi vzkipelo od znotraj, zato je pač boljša opcija sod. Ob tem teoretičnem izbrisu bi dobil tudi Muller darilno vrečko in pa darilni bon po izbiri za primer, če bi državo potem obiskal kot turist, za kar imaš seveda vso pravico. Četudi prvih 500 let ne bomo sprejemali turistov od dole razen od Hrvatov ki so kul. To so mornarji to so kralji. Oni so premagali Benečana kot mi Dojčarja, pa še najboljši sok na svetu je od tam, https://www.konzumshop.ba/images/products/031/03160261l.gif

Lepo za ušesa slišat. Pesmica ima korenine, če slišiš globoko…

Himna…

Himna…
[/quote]

Ne more bit še ena himna o vinu.

pa ne podpišeš s pravim priimkom, Šiško?

Če pogledaš Karantanskega panterja, vidoš da je v bistvu zmaj. To je malo sumljivo. Pod očitno nastavljenimi Sionističnimi SDS nastavljenci so samoorganizirane enote ljudi, ki so nasilni. To so produkti marksizma. Te marksisti rabijo. Oni rabijo tri novogoriške nazije, to validira njihovo opresijo. Pri Vindiji naj bi se konserviralo in ohranilo vse, kar je dobro. Kot pri soku. Le da tu govorimo o drzavotvornisti. Jaz Šiškota ne poznam in Vijol ne maram, če to malo pomiri tvojo sprano marksistično dušo. Vsi športi so masonski in vsak ki sledi športu je glup.

*Vidiš

Rad prebiram svoje revolucionarne tekste.


Kaj ti vdihuješ, iniciiraš, kadiš??


nehaj nabijat vindijci smo smo v Avstrijskih nacionalističnih sanjah, dejansko smo KATANTANCI , mi staroselci, mi smo gospodarji csega posročja od minhna do jadrana, od padske nižine, alpskih vršacev do panonije, ja to smo mi staroselci !

New Report

Close