Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Če bi Avstrijci vladali bi imeli Migrantolandijo

Če bi Avstrijci vladali bi imeli Migrantolandijo

Zadnje čase malo razmišljam o trgu delu. Iščejo vse in vsi, ljudi, ki bi delali pa ni, logično, ker se jim ne splača. Ne moreš imeti manjše minimalne plače, kot je najemnina v centru Ljubljane za garsonjero. Lahko jo imaš, ampak to pomeni, da bodo delali samo tisti, ki bodo tujci ali pa lastniki svojih stanovanj. In tu se zaplete, ker mladi niso lastniki stanovanj, so pa ta stari!!!

Vlada še ni dojela, mogoče še bo, da je starejša generacija dobila stanovanja zastonj – blokovska, Slovencev je pa itak ostalo tako malo, ker so jih tako razredčili (janičarji, ki so se šolali v Rusiji, v Rusijo so pa prišli muslimani pod krinko komunistov, ker jim pokol pravoslavnih Armencev, na jugu Rusije, očitno ni bil dovolj – gre namreč za tipično islamsko invazivno in napadalsko taktiko, ki je enaka že 1400 let in se je ne da spregledati), da ni bilo problema za preostale dobiti stanovanje ali hišo. Taka je namreč samo islamska taktika.

Naslednja generacija je tako imenovana MANSARDNA generacija! Ta je delala stanovanja pri starših na podstrešju.

Sedaj pa je odrasla že generacija mansardnih lastnikov stanovanj!

IN KAJ SEDAJ?

Sedaj pa mladi na vlak, avtobus ali avto, z diplomo v žepu leto v tujino. Ni res. Prej še 2 meseca delajo kot bolničarji, da si dobijo izkušnje, da lažje dobijo delo v Avstriji, Nemčiji, Švici, Britaniji.

VLADI, OBLASTI pač še ni prišlo!!!!!!!!!!! S tako plačo lahko živiš samo pri starših – niti v najemu ne!!!! Ker je minimalec nižji od najemna + stroškov stanovanja.

Vlada pozablja, da tisti, ki nimajo dediščine odpadejo – če niso ravno geniji in nadpovprečni vsaj na enem področju, odpadejo iz te države kot suh list z veje.

Pa ji bo moralo, sicer drugega razen šiptarjev – NE LAŽEM v Kranju dopoldne ne slišiš več drugega jezika razen tega, v državi ne bo več ostalo!

Od koga bodo potem pobirali davke? Od njih jih je že tako in tako manj, ker ženske praviloma ne delajo za druge, le za lastno družino.

Druga stvar je pa ta! Slovenci smo bili del Avstro-Ogrske. Če bi tako tudi ostalo, bi imeli vsaj denar, tako pa smo ostali brez vsega. Brez lastnih otrok – se večina mladih izseli in brez denarja.

Komunisti – janičarji, pa še kar po svoje naprej. V bistvu, če dobro premisliš, točno vedo kaj delajo – a le kot janičarji.

Koliko imaš vročine?
Gripe še ni konec?

Sej mi je jasno.
1. generacija – povojna generacija – stanovanja dobijo vsi zastonj brez problema (1.000 množičnih grobišč – narod razredčen v nulo. Delo se po vojni dobi takoj, delavcev manjka, zaradi etičnega čiščenja in ideološkega čiščenja). Tisti, ki ta masaker in tiranijo preživi, lahko dobi tako stanovanje kot službo.
2. generacija – mansardna generacija. Stanovanja dela pri starših na podstrešju. Denarja ni dovolj za lastno stanovanje.
3. generacija – otroci lastnikov mansardnih stanovanj. Za te pa ni ne mansard, ne denarja!!

Nobeno naključje zato ni, da ko imajo mladi diplomo v žepu, gredo na letalo in v tujino. Ne vsi, veliko pa!

Komunisti vsak dan govorijo, kako so se borili za slovenski jezik. V Kranju in Velenju slišiš več ali manj le šiptarski jezik, sploh dopoldne. Neverjetni dosežki komunsitov in levičarjev. Važno, da ni nemški, ker pod Nemci bi imeli bistveno več denarja!

Glejte, veliko nas je, ki nočemo v tujino. Jazin moj že ne. Pa tudi tisti, ki imajo tukaj družino. Govorim o nas, 3. generaciji.
Se je pa treba znajt, jaz sem pustila službo in šla v drugo, ker sem slepo verjela, da je boljša. In potem sem dala odpoved v drugi službi, sedaj pa me niti za tisto prvo področje ne vzamejo več. Hec je v tem, da sem jaz dala odpoved v obeh službah, in je niso dali oni meni. Ampak ko ljudje vidijo, da si v kratkem času menjal dve službi, te imajo skoraj kot za kriminalca in te nihče več niti na razgovor ne povabi. Sta pa bili obe službi za minimalca, le pogoji dela so bili različni. Zdaj ssm neumna, ker že objokujem in razmišljam, da je boljše imeti tistih 600 eur kot nič.

Meni se tudi zdi čiščenje etična stvar.

New Report

Close