Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Jure Leben: Absurdno se mi zdi, da smo tisti, ki sprejemamo odločitve, potem krivi za vse.

Jure Leben: Absurdno se mi zdi, da smo tisti, ki sprejemamo odločitve, potem krivi za vse.

Jure Leben: Absurdno se mi zdi, da smo tisti, ki sprejemamo odločitve, potem krivi za vse.
https://www.dnevnik.si/1042874289/slovenija/jure-leben-absurdno-se-mi-zdi-da-smo-tisti-ki-sprejemamo-odlocitve-potem-krivi-za-vse


Tako pravi minister za okolje Jure Leben. Jaz se z njim strinjam. Minister mora sprejemati odločitve, krivi pa naj bodo: jež, jazbec, miš, dinozavri?, deževnica … Zakaj bi moral minister nositi odgovornost za svoje odločitve?

Lebna je 2tir postavil na politični zemljevid, ampak ker je v novi poziciji nekomu na žulj stopil, ga je treba odstranit.
Lekcija za vse bodoče, neizkušene politike. Bombe se nastavljajo, sprožile se bodo, ko je pravi čas.
Neglede na to, kako dober je kot okoljski minister, če je naredil prej napako, naj zanjo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odgovarja.

Gospodič bi torej prejemal ministrsko plačo, odgovornosti za delo na položaju pa ne bi prevzel?
Nič novega, je veliko takih meglomešalcev povsod.

ja jurčk že ve kao se stvari streže. stric mirko pa popolnoma verjame v svojega podrejenega. še malo pa bomo brali da si je janša to maketo naroču da se bo lahk z vlakci igral…….

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

To sploh ne zveni neverjetno. :-)))
Si ga z lahkoto predstavljam, kako trmari, da hoce vlak’ce. In cepeta po luzah.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ja, kdo pa bo potem kriv? Tako ali tako politiki ne prevzemajo odgovornosti za svoje napačne odločitve, niso kaznovani, niti finančno. Kaj bi še rad?
Nihče ga ne sili biti politik, naj to mesto prepusti drugim.


Golazen psihopatska bi imela samo lepe plače. 🙂

To sploh ne zveni neverjetno. :-)))
Si ga z lahkoto predstavljam, kako trmari, da hoce vlak’ce. In cepeta po luzah.
[/quote]

se strinjam s tabo, popolnoma. samo večja težava je, ker se zna to prodajat kot ena in edina resnica. To pa je nekaj, kar bi nas že moralo skrbeti

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

heh … nič ne bo.
Se ve katera maketa je to, kje je stala, kdo jo je naredil, kdo naročil …
za sodno procesiranje bi moralo biti: neznana stvar na neznanem mestu … z obljubo, da bo plačano ☺

Pa bi še vi kandidirali na volitvah s svojimi izjemnimi programi, svojo sposobnostjo, poštenostjo in strokovnostjo. Ste imeli možnost.

se strinjam s tabo, popolnoma. samo večja težava je, ker se zna to prodajat kot ena in edina resnica. To pa je nekaj, kar bi nas že moralo skrbeti
[/quote]

Mislim, da je tale izjava v naslovu nekako na ravni one Rjavceve o kantah za smeti. Sploh ne rabim poznat, zakaj se gre, da me zacne posteno skrbeti… :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Jaz se z Juretom povsem strinjam. Kriva sta Ata Smrk in Pujsa Pepa. In volilci, ki volite tako govno.

Ne pozabite kdo ga je namočil. Pa na javnomnenjskih anketah naj postane najpriljubljenejši ta mesec.
Ne, v bistvu ni kriv. Krivi ste vi, ki ste požegnali drugi tir – jaki uspeh z neudeležbo referenduma, kajne? Pa tisti, ki ste to garnituro novih obrazov izvolili. Kovačič ima prav. Nismo vsi voli. Vi pa ste. Ja, vi.- Ti in ti in ti.

A je res to rekel?
LOL

V duhu one črnogorske je tole: A je li svaka srijeda radna, majstore?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Mislim, da je tale izjava v naslovu nekako na ravni one Rjavceve o kantah za smeti. Sploh ne rabim poznat, zakaj se gre, da me zacne posteno skrbeti… :-)))
[/quote]

no, sva že dva ki jih te zadeve skrbijo…sam če bo šlo tko naprej….maš kej placa v garaži bi pršu k tebi. Sej tud Nemčija ni tisto kar je bla, sam se mi zdi da je vseeno majčkn bolše kot pri nas

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

no, sva že dva ki jih te zadeve skrbijo…sam če bo šlo tko naprej….maš kej placa v garaži bi pršu k tebi. Sej tud Nemčija ni tisto kar je bla, sam se mi zdi da je vseeno majčkn bolše kot pri nas
[/quote]

Mislim, da je bolje, da ti zrihtas kaj pri juznih sosedih. Pa gremo vsi skupaj na plantazo pomaranc. Ni demokracije, ampak… vsaj pravila so pa znana. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Politikanstvo, težave, odstranitev vseh sposobnih. Ki hočejo karkoli naredit! Ampak slovenceljska srenja se ne da, čim slabše za narod tem bolje za nas. In ministrska plača je daleč zadaj za plačo vodilnega v prodani NLB, pa se nič ne vsajaš, da je meglomešalec.

Mislim, da je bolje, da ti zrihtas kaj pri juznih sosedih. Pa gremo vsi skupaj na plantazo pomaranc. Ni demokracije, ampak… vsaj pravila so pa znana. 😉
[/quote]

ufff, a našuntam mamo (je v penziji) da nabavi kako hišo dol na Siciliji, ko ji prodajajo za male pare? Pa laufamo nasade agrumov? jst sm takoj za. Okej ne bomo meli najboj ehte avta, sam življenje bo pa boj prijazno pa manj stresno

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Maj point igzekli! In ko se clovek ozre nazaj, je to edino, kar zares steje.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Minister naj sprejema odločitve in prejema ministrsko plačo, kriv pa valjda ne bo. Ne more vse biti na njemu, a ni dovolj da se mora odločit in plačo zapravit?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To je to. Ja fevdi so ograjeni in nikar ne vstopaj, če pa že, imam pripravljeno nekaj, kar te bo odstranilo za vedno iz mojega fevda…. brrrrrr… hudo, a resnično, žal.
Ker nihče ni prebral članka v celoti incelo še z razumevanjem za kaj sploh gre (ni maketa :)), je vaš komentar vreden branja in seveda tudi bold 🙂

Ja, žal res.
Je pa težko vedeti, točno kdaj in kje vse ti lahko kaj podstavijo.
To je to. Ja fevdi so ograjeni in nikar ne vstopaj, če pa že, imam pripravljeno nekaj, kar te bo odstranilo za vedno iz mojega fevda…. brrrrrr… hudo, a resnično, žal.
Ker nihče ni prebral članka v celoti incelo še z razumevanjem za kaj sploh gre (ni maketa :)), je vaš komentar vreden branja in seveda tudi bold 🙂
[/quote]

To je to. Ja fevdi so ograjeni in nikar ne vstopaj, če pa že, imam pripravljeno nekaj, kar te bo odstranilo za vedno iz mojega fevda…. brrrrrr… hudo, a resnično, žal.
Ker nihče ni prebral članka v celoti incelo še z razumevanjem za kaj sploh gre (ni maketa :)), je vaš komentar vreden branja in seveda tudi bold 🙂
[/quote]

Ja, žal res.
Je pa težko vedeti, točno kdaj in kje vse ti lahko kaj podstavijo.

čudno da bivši premie ne odgovarja

New Report

Close