Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Neverjetna podpora Šarcu

Neverjetna podpora Šarcu

Neverjetno, kako se oklepa narod nekoga….. daj pomagej, daj zrihtaj…. pa saj boš, ker imaš zdravo kmečko pamet…. !
Jaz nisem en poznavalec, verjamem pa da je hudo / bo hudo razgont to gamad.
Držim pesti za Šarca.

Šarec je priljubljen, ker zna prvi povedati JJ-ju, kar mu gre. Pobral mu bo 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} baze. Kdo bo pa podpiral Orban’s bitch?

Za Šarca!

Kja si sploh hotelo povedat? Podpora vsake vlade je pa taka, koliko ima katera vpliva na kak medij in prirejanje javnomnenjskih raziskav.

A ja.Šarec obvlada tudi to.Hvala! Nisem vedela!
Zdaj ga imam še raje!


Gamad = SVOJAT= GOLAZEN

Živjo, tvoj post sem prijavil.
Spada na politični čvek.
Svojo plačano mizarsko propagando izvajaj kje drugje.

A ja.Šarec obvlada tudi to.Hvala! Nisem vedela!
Zdaj ga imam še raje!
[/quote]
Še enkrat, kaj si hotelo sploh povedat multinično, ker v uvodnem postu je namreč razbrat, da pišeš kontardiktorno in nasprotuješ samo sebi?

Vaša bedasta lajajnja tukaj samo potrjujejo, da politični vrh lažje vlada. Ste lahko vdaj tiho ali bomo večno poslušali vaše razprtije?

Čista resnica, tako so mu ostali samo še tisti ki so res do kraja zabluzeni kar pa žal ni več dovolj za omembe vreden rezultat na volitvah.

Ker sem od nekdaj mnenja, da so vsi politiki isti, nisem šel volit! Na nobeni strani nisem bil, niti na šarčevi. Bolj sem navijal po tihem za Jelinčiča, da bo spet kaj zanimivega povedal med sejo državnega zbora, ko pove kaj smešnega za crknit, ali pa, ko pove kaj takega, kot je Cerarju za Marakeško deklaracijo. Sem bil pozitivno presenečen kako lepo je to povedal in jasno obrazložil, kdo je kriv za vso sranje, ki se dogaja v sloveniji zaradi politikov.

Šarec mi ni bil všeč že od kar sem ga prvič videl. Takoj me je spomnil na dvojnika Damjana Murka. Potem tisti njegov posiljen smeh … Zdaj pa me tudi kar pozitivno preseneča v določenih stvareh. Nimam pa tudi pozitivnega mnenja veliko o njem … najbolj jezen sem bil takrat, ko sem izvedel, da je dal za zunanjega ministra izdajalca slovenije – Cerarja … In zdaj cerar lepo naprej vozi migrante v slovenijo.
Še sreča (če je to res), da policisti zavračajo migrante in jih pošiljajo nazaj na hrvaško in v Italijo.

Je v stranki naredil svoje! Ljudje so ga hitro sprejeli za svojega junaka in vzornika! Bolj, ko imaš neumne ideje v stilu stand up komedije, bolj si naš!

Šarec ima nas rad.

Anekete hočejo vplivat na mnenja, ne kažejo pa dejanskega stanja. Cirkus.

Sendvičar je postavil Šarcu ogledalo!

Pustite te ankete, trenutno se šarca in njegove pumpa za EU volitve, po tistem se bo spet pumpalo SDS zaradi vzdrževanja stanja pripravljenosti in homogenizacoje leve sfere, skratka brezveze.

Kaj imate proti Šarcu? Pod njegovo vlado imate gospodarsko rast, obilje kofeta, banan, pralnega praška, kavbojk, olja sladkorja, bencina brez bonov, elektrike brez redukcij, potovanje v tujino brez depozitov, audije na lizing … Imate vse, česar ste si želeli v komunizmu in strahotno trpeli, ker tega ni bilo. Kaj vam zdaj manjka?

Pa res še verjamete tem “anketam” glede podpore? Pa saj to je samo orodje za oblikovanje javnega mnenja. Kdo pa pravi, da je to sploh odraz resničnega stanja? Zagotovo ni, je pa orodje, kako se temu približati. In glede na komentarje očitno zelo dobro orodje. 🙂
Pa saj res, večina ljudi je pač imbecilov, ovc, ki jih je treba usmerat. Če ne eni, bodo pa drugi….

Nazadnje sem naredila napako in mislila, da ni šans, da ima JJ tako veliko podporo. Pa sem se uštela, ne? Tako da ja, verjamem. Vse drugo je glava v pesku, ker se podpora ne ujema z našim mnenjem.

O ja, pa je za verjet, SDS ima stalno močno podoporo, v vseh anketah, vsa leta in rezultat vidimo tud na volitvah. Res pa je, da jim je na zadnjih volitvah jankovič nabil dodatnih 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasov z izjavo, da gre na vilitve zarad tega, da jaja ne zmaga in sam seb plunil v skledo.
So na žalost najmočnejša stranka in jih je prav žalostno gledat po teh anketah stalno na prvem mestu, to je prava osvežitev, zdej, hehe…
zdej se bo spet SDS dvignila na naslednjih anketah, ker se bo njihova mašinerija aktivirala…

O ja, pa je za verjet, SDS ima stalno močno podoporo, v vseh anketah, vsa leta in rezultat vidimo tud na volitvah. Res pa je, da jim je na zadnjih volitvah jankovič nabil dodatnih 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasov z izjavo, da gre na vilitve zarad tega, da jaja ne zmaga in sam seb plunil v skledo.
So na žalost najmočnejša stranka in jih je prav žalostno gledat po teh anketah stalno na prvem mestu, to je prava osvežitev, zdej, hehe…
zdej se bo spet SDS dvignila na naslednjih anketah, ker se bo njihova mašinerija aktivirala…
[/quote]

Mislim, da je stare tetke za zmeraj izgubil. Karkoli bo zdaj naredil v svojem slogu, bo samo še slabše, ker bo izpadel sore loser.


Manjka nam svetla prihodnost s kosovskim doktoratom.

Šarec je pravo presenčenje. Uspešno sestavil vlado ne glede na situacijo, tudi uspešno vodi vlado.

New Report

Close