Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Sendvičev se ne dobi več na Trstenjakovi ampak pri LMS?!

Sendvičev se ne dobi več na Trstenjakovi ampak pri LMS?!

https://siol.net/novice/slovenija/odstopil-poslanec-lms-490326

Ne dobi se, zato ga je pa moral ukrasti. Če nucaš sendvič, je Trstenjakova še vedno pravi naslov 😀

Tam je bogato sponzoriran. ;))))

nova
Uredništvo priporoča

Sem pogledala video o njegovi “samoprijavi”.

Ne vem, no, morda so postali bolj papeški od papeža? Munda se mi zdi veliko večji grešnik, pa čeprav ni politik.

Video je tukaj:

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/video-poglejte-kako-je-poslanec-priznal-da-je-kradel-150256


Bodo morali najeti en dober PR, pa eno teto/strica za odnose z javnostmi. Da bo poslance naučil, kaj in kdaj naj govorijo. Ker preveč govorijo takrat, ko jih nihče nič ne vpraša. Človek z veliko znanja in sposobnosti, ki je hotel naredit šala je padel v luknjo. Ob tem seveda v parlamentu sedi človek, ki je tole državo prikrajšal za najmanj 120.000.000,00 pa nikome ništa. Torej….
V javnosti se govori samo tisto, kar je treba, ne pa vse zgodbe okoli. Pri “ss” imajo zato posebno šolanje retorike, pa šolanje, da v javnosti govori samo tisti, ki ga veliki vodja določi za tisti teden. Pa…

v resnici je šlo za ‘družbeni eksperiment’, kakšna kraja neki

https://www.24ur.com/novice/slovenija/poslanec-lms-darij-krajcic-podal-odstopno-izjavo.html

Kakšni bebci sedijo v poslanskih klopeh – in take kretene volimo…
Je mar tržni inšpektor, je sociolog, je raziskovalec?
Človek ima resne duševne težave, strpajte ga v bolnico!

Sramota je, da so se VSI OSTALI POSLANCI samo nasmihali, dejanja pa ni obsodil nihče!
Vsaj vemo še nekaj o kulturi poslancev 🤔

Kako nizko smo padli…

[img]http://www.upl.co/uploads/DhJ525PXUAAnui-21550152246.jpg[/img]

Še vedno se dobi sendvič, pingo sok, svečka in prevoz.

Napram tebi in tvojim kolegom nevladnikom, ki ste iz proraćuna plačani da tipkate komentarje?

Predlagam, da se poslancem dvigne plačo za toliko, kolikor stane sendvič. Potem jih levičarji, ki so – kakor priča zgodovina – navajeni kraj in ropanja, ne bodo več kradli po štacunah.
Stalin je še za časa carske Rusije za partijo napadal in ropal poštne pošiljke.

Menda je tudi oče od tvojega firerja fejst kradel. So ga dobro poznali. 🙁

lewaki nonstop kradejo.

Na Trstenjakovi več ne vejo kaj naj naredijo, se grizejo, vse možnosti so izčrpali, nimajo več idej za twittanje … Šarec uspešno vodi vlado … lesni tehnik, igralec, župan … na drugi strani pa fdjevski Jajo in SĐS na mrtvi točki. Pa to je noro kaj jim dela LOL

Pofukan idiot?
Stari moj, tako usrano drkanje tega kar delaš je resno odbijajoče.
Si slišal za obratno psihologijo?
Zanalašč bom od sedaj naprej volil SDS.
Da se sfuka gnoj kot si ti.

Pizdun butast.

Kar je noro je to, da zaradi ljudi kot si ti vedno več ljudi voli SDS.
Moja družina je bila vedno liberalna ampak zaradi tebi in tebi podobnih idiotov na ravni opic ki drug drugo obmetavajo z iztrebki bom celo družino prepričal da voli za SDS.

PA mnogo je meni podobnih ljudi. 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na teh volitvah, 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na naslednjih in tako dalje.
Levica se drobi in bo požrla sebe pri živem telesu, desnica se pa stalno krepi.
uživaj v svojem patetičnem metanju iztrebkov, opica lobotomirana.
Čestitam za tvoje dosežke )

Janševiki so že čisto na koncu z živci, vse kar jim je preostalo je da postajajo vse bolj agresivni kar potrjuje njihovo stanje nemoči v katerem so se znašli. Šarec jim je lepo povedal, da lahko twittajo do onemoglosti, ga žalijo, napadajo itd. ampak on se s tem ne bo ukvarjal. Šarec odlično vodi vlado in to vsak dan dokazuje. Kaj jim dela, pa to je noro, žrejo se znotraj in navzven LOL

Kar je noro je to, da zaradi ljudi kot si ti vedno več ljudi voli SDS.
Moja družina je bila vedno liberalna ampak zaradi tebi in tebi podobnih idiotov na ravni opic ki drug drugo obmetavajo z iztrebki bom celo družino prepričal da voli za SDS.

PA mnogo je meni podobnih ljudi. 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na teh volitvah, 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na naslednjih in tako dalje.
Levica se drobi in bo požrla sebe pri živem telesu, desnica se pa stalno krepi.
uživaj v svojem patetičnem metanju iztrebkov, opica lobotomirana.
Čestitam za tvoje dosežke )
[/quote]
S takim besednjakom in intelektualnim dometom drugih strank niti ne moreš voliti.

Na kozlanje mi gre to berem.


S svojim prostaštvom nam ne delaš uslug…


Odvraten prostak.
Kar nadaljuj. Zaradi takega “diskurza” vedno manj ljudi voli levo opcijo.

Ubrana je nova strategija, tajna operacija: janševiki se “prelevijo” v volivce leve opcije LOL Prej so volili “levo” zdaj bodo pa kar desno LOL


S svojim prostaštvom nam ne delaš uslug…
[/quote]

Tole mi je pa zares všeč. Da levi pokara levega, če gre čez mero dobrega okusa.
Tudi na levi – razumljivo- so v redu ljudje, ki vedo, kaj je spoštovanje.

Za druge seveda ne morem govoriti, zase pa lahko. Sem še relativno mlad, v tridesetih.
Vedno sem volil levičarje (Jankovič potem Cerar), na zadnjih volitvah pa sem prvič glasoval za SDS- ravno zaradi ljudi kot si ti.

New Report

Close