Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Bližajo se EU volitve

Bližajo se EU volitve

Spoštovani,

evropski poslanci dr. Milan Zver, ga. Romana Tomc in ga. Patricija Šulin bodo v ponedeljek, 21. 1. 2019, ob 10. uri v okviru projekta Aktivno državljanstvo sodelovali na posvetu z naslovom “Zakaj na EU volitve?” v Državnem zboru Republike Slovenije, Šubičeva 4, Ljubljana.

Za vstop v stavbo državnega zbora potrebujete osebni dokument.

Dodatne informacije dobite v priloženem vabilu.

Simpatizer SDS

Pa kje je kakšen slovenski Farage, porkamadona! Al pa vsaj un tamlad z youtuba. V SDS JIH NI, ste sami bulji primitivni!

Tako da hvala lepa.

butlji

nova
Uredništvo priporoča

Volite kriminalce in upajte na drugo Švico LOL

A Bivša ZKS se zbrala! Kul! A Vinko bo tud zraven? Po partijski dolžnosti! Kot bi rekel Trump: marketing101!

Čakam, da bo kandidiral kakšen desni populist, proti migrantsko usmerjen, s pravimi trdnimi slovenskimi in evropskimi načeli. Takega bom volil. Ne pa neke zdrizaste zvere in fajonke, uni vmes pa so še slabši, sami koristoljubci. Hočem prave, poštene, pokončne domoljube.

eeee, tebe sm pa pogrešu. Upam da si uredu in vse naj naj v letu ˙19. Bi šel na predavanje sam žal zaradi službe ne morem

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Mene bi zanimala predavanja z naslovi:

“Kako do kosovskega doktorata?”
“Kako ob vsaki priložnosti govoriti proti migrantom, potem pa v EU parlamentu glasovati za migrantske kvote”
“Kako do sumljivega đuđi muđi kredita?”
“Kako kot bivši član komunistične partije s komunistom nazivati nekoga, ki v partiji nikoli ni bil”

itd.

Naivci, prozorna tema..

tukej so SDS zmagovalci, ni dileme, samo so smešni, ko se duvajo po volitvah, kako nimajo konkurence, pol so tako pametni, da kr glava boli…. Ne omenijo pa, da je bila udeležba na volitvah okoli 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ker se nobenemu ne, da hodit na te volitve razen SDS volilcem.

jaz bom volil Levico, ne zdi se mi da bi spet volu SDS ko sem gledal na 24ur kaj vse ne štima, žal


Najbrž na 24kur niso povedali, da Koprčani ne boste videli 2. tira, ker ga bo požrla Levica in njeni somišljeniki. Pretežno bo šla ta železnica v žepe. Katere, pa ugani sam.

se nobenemu ne, da hodit na te volitve razen SDS volilcem

to pa res NI RES!

simpatizerji SDS v glavnem ne hodimo na volitve.
ker je itak brez veze.

vaši vedno najdejo pot, da zminirajo večino.
tako je bilo v letih 1990-1992 in v letih 2004-2008 in tudi po zadnjih volitvah leta 2018…

se nobenemu ne, da hodit na te volitve razen SDS volilcem

to pa res NI RES!

simpatizerji SDS v glavnem ne hodimo na volitve.
ker je itak brez veze.
vaši vedno najdejo pot, da zminirajo večino.
tako je bilo v letih 1990-1992 in v letih 2004-2008 in tudi po zadnjih volitvah leta 2018…
[/quote]
]se nobenemu ne, da hodit na te volitve razen SDS volilcem[/b][/i]
Še kako je to res!!!!!!!!!!!!


]se nobenemu ne, da hodit na te volitve razen SDS volilcem[/b][/i]
Še kako je to res!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Res je tudi, da potem paradržava priredi volitve in rezultat po svoje. Tržič!!!!

se nobenemu ne, da hodit na te volitve razen SDS volilcem

to pa res NI RES!

simpatizerji SDS v glavnem ne hodimo na volitve.
ker je itak brez veze.

vaši vedno najdejo pot, da zminirajo večino.
tako je bilo v letih 1990-1992 in v letih 2004-2008 in tudi po zadnjih volitvah leta 2018…
[/quote]

moji niso nobeni….., morm pa priznat, da mi je res vsak stranka bolj simpatična kot stranka SDS, demokracija ni nobeno miniranje, Jankovič je tud zmagal na volitvah, pa niti v sanjah ni mogel sestavit vlade…, tak primer se je ponovil lani vaši stranki in vašemu voditelju. Jst imam občutek, da bi za vašo stranko bil najboljši enopartiski sistem v katerem bi vi seveda vladali. Vi ste v bistvu jugo nostalgiki, saj je tist režim bil kot napisan za vaš način razumevanja demokracije.

verjamem, da so ti všeč stranke, ob vladanju katerih se da dobro živet brez dela.

Mene bi zanimala predavanja z naslovi:

“Kako do kosovskega doktorata?”
“Kako ob vsaki priložnosti govoriti proti migrantom, potem pa v EU parlamentu glasovati za migrantske kvote”
“Kako do sumljivega đuđi muđi kredita?”
“Kako kot bivši član komunistične partije s komunistom nazivati nekoga, ki v partiji nikoli ni bil”

itd.
[/quote]
“Kako do kosovskega doktorata?”
“Kako ob vsaki priložnosti govoriti proti migrantom, potem pa v EU parlamentu glasovati za migrantske kvote”
“Kako do sumljivega đuđi muđi kredita?”
“Kako kot bivši član komunistične partije s komunistom nazivati nekoga, ki v partiji nikoli ni bil”

Mene
bi zanimala ++++++++++++
Ja,,,,,,,,,,,,,odlične teme,,aktualna vprašanja. Predavanje bi znalo biti zelo zanimivo je pa vprašanje kako bi sds EU posranci to speljali. Zverom ne bi šlo bi se zvijal in bliskal z očmi kot, da je padel iz skale, one dve gagi bi pa že v samem startu od-gagale. Zadrego bi znal reševat sds-ov poznavalec vsega na tem svetu,,,, strankin ekstremni populist, podfirer dr.geb. grims, ,,a pozor,,,na njegova predavanja ne it brez bruh-vrečk.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/za-kaj-porabljajo-javni-denar-evropski-poslanci.html

Čefurka tomićka kandidra za Eu parlament
https://www.sta.si/2599578/violeta-tomic-ena-od-dveh-vodilnih-kandidatov-evropske-levice
vpila je poslance na minimalce ko se je sama prigrebla do dobre plače ji minimalc ni več dišal, sedaj gre na višji minimalc samo 7000€ mesečno+ vse bonitete…

New Report

Close