Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Več o situaciji v Južni Afriki

Več o situaciji v Južni Afriki

More on the South Africa Situation
https://www.youtube.com/watch?v=V9rPtEvtcys

ne bom tiho

Ce ne bi Trump reagiral in opozoril voditelje v JAR, ki zelijo izvesti genocid nad belci, bi belce ze razlastili in jih po vsej verjetnosti tudi veliko pobili. Crnska vecina si namreč na vse pretege prizadeva priti do zemlje, ki je sedaj v lasti belcev, ceprav nimajo pojma o kmetovanju.

črnuhi so še kako delali v kmetijstvu.le spodbudo rabijo,z gajžlo čez pleča.prevod za mestni živelj.gajžla= bič


V Afriki ni ničesar od belcev, stoletja jo krade in izčrpava zahodna požrešnost.

A govorimo o državi, ki je zaprla Mandelo leta 1962 in ga izpustila leta 1990?


V Afriki ni ničesar od belcev, stoletja jo krade in izčrpava zahodna požrešnost.
[/quote]

Saj jih bodo Kitajci v roku parih desetletij na silo civilizirali.

Saj jih bodo Kitajci v roku parih desetletij na silo civilizirali.
[/quote]
Ti boš že vedel.😁


Ti boš že vedel.😁
[/quote]
Spremljaj geopolitiko in se čudi, kako bodo žuti zapufali balkan. Afrika tudi ne bo izjema.


Spremljaj geopolitiko in se čudi, kako bodo žuti zapufali balkan. Afrika tudi ne bo izjema.
[/quote]
Zdaj se že na geopolitiko spoznaš, ne samo na komunizem?😅


Zdaj se že na geopolitiko spoznaš, ne samo na komunizem?😅
[/quote]

Bognedaj, da bi se česa naučil od mene.

Bognedaj, da bi se česa naučil od mene.
[/quote]
Ne morem, ti si nova dedec vanga, to je pa res izven mojega dosega.😅


V Afriki ni ničesar od belcev, stoletja jo krade in izčrpava zahodna požrešnost.
[/quote]
Vse kar je v afriki, je zaradi belcev iz evrope. Ok, razen piramid. Žal. Črnci nišo niti kolesa še izumili….

Na žalost se niso naučili ničesar iz genocida nad belci v Zimbabweju.

Ampak je zanimivo, ko je genocid nad črnci, so vsi časopisi polni člankov o tem, ko je situacija obrnjena, molčijo. Tudi to je rasizem.

Ne bodi tiho.


Ne morem, ti si nova dedec vanga, to je pa res izven mojega dosega.😅
[/quote]

Nisem več krščen za srednji spol?

Uuuuu, napredek. Vidš, sj bo bolš… počas. Mal z leti, pa mal s tableti.


Vse kar je v afriki, je zaradi belcev iz evrope. Ok, razen piramid. Žal. Črnci nišo niti kolesa še izumili….
[/quote]
Saj ga ne rabijo. Če ne bi bilo izčrpavanja in popolne kraje Afrike, ter hujskaštva zblojenih požrešnežev z zahoda, bi veliko lepše živeli kot mi.

Nisem več krščen za srednji spol?

Uuuuu, napredek. Vidš, sj bo bolš… počas. Mal z leti, pa mal s tableti.
[/quote]
Rado bi bilo tisto imitacija babe vange? Nekak mi ne gre skupaj, ampak naj ti bo.😅


Vse kar je v afriki, je zaradi belcev iz evrope. Ok, razen piramid. Žal. Črnci nišo niti kolesa še izumili….
[/quote]

In kaj ima povprečen afričan od belskega vsiljevanja zahodne civilizacije?


Saj ga ne rabijo. Če ne bi bilo izčrpavanja in popolne kraje Afrike, ter hujskaštva zblojenih požrešnežev z zahoda, bi veliko lepše živeli kot mi.
[/quote]

Saj bi ti pomagal, ampak nisem še uspel razviti potovanja skozi čas. Te rade volje pošljem za ene 5 tisoč let v preteklost.


Saj ga ne rabijo. Če ne bi bilo izčrpavanja in popolne kraje Afrike, ter hujskaštva zblojenih požrešnežev z zahoda, bi veliko lepše živeli kot mi.
[/quote]
Vidis kako si indoktriniran? Ne? Vidim jaz. Cisto po partijski liniji. 😀

In kaj ima povprečen afričan od belskega vsiljevanja zahodne civilizacije?
[/quote]
Suženjstvo, medsebojno sovraštvo in nenehno prelivanje krvi. To imajo od zblojenih požrešnih belcev že ves čas zgodovine in tudi danes ni nič bolje.


Suženjstvo, medsebojno sovraštvo in nenehno prelivanje krvi. To imajo od zblojenih požrešnih belcev že ves čas zgodovine in tudi danes ni nič bolje.
[/quote]
Če se razviti svet danes umakne iz afrike, je tam v dveh mesecih slaba milijarda mrtvih. Do evrope bi smrdelo.
Kolonialna afrika je bila na dobri poti tazvoja, gradile so se ceste, infrastruktura, zdravstvo, šolstvo. Z osamosvojitvijo je šlo vse navzdol. In še gre.

In kaj ima povprečen afričan od belskega vsiljevanja zahodne civilizacije?
[/quote]
Brez vsakega vmesavanja belcev, bi bila se danes podsaharska Afrika tam nekje kot so bili pred prihodom belega cloveka. Tako po stevilu, tehnologiji in intelektu. Po plemenski liniji bi se se naprej med sabo klali in zasuznjevali, ziveli iz rok v usta in masovno umirali od lakote. Brez ene vecnadstropne stavbe in s prazgodovinsko zdravstveno neoskrbo. In to kljub vsem naravnemn bogastvu, ki ga Afrika ima, za vse to niti vedeli ne bi. Ampak opranoglavi komunajzarji z white guilt, anti-zahod, anti-kapitalizem, anti-Amerika, … kompleksi morajo po partijski liniji ponavljati, da je vsega hudega kriv belec, lol.

Ne bom tiho.

ne bom tiho


Če se razviti svet danes umakne iz afrike, je tam v dveh mesecih slaba milijarda mrtvih. Do evrope bi smrdelo.
Kolonialna afrika je bila na dobri poti tazvoja, gradile so se ceste, infrastruktura, zdravstvo, šolstvo. Z osamosvojitvijo je šlo vse navzdol. In še gre.
[/quote]
Ja, danes, ampak to je vse naredil zblojen zahod, nihče drug. Kolonije niso bile za afričane, ampak za riti, ki so V Afriko prihajale, da so lepo uživale ugodje in bogatstvo, domačini pa suženjstvo in zatiranje.


Brez vsakega vmesavanja belcev, bi bila se danes podsaharska Afrika tam nekje kot so bili pred prihodom belega cloveka. Tako po stevilu, tehnologiji in intelektu. Po plemenski liniji bi se se naprej med sabo klali in zasuznjevali, ziveli iz rok v usta in masovno umirali od lakote. Brez ene vecnadstropne stavbe in s prazgodovinsko zdravstveno neoskrbo. In to kljub vsem naravnemn bogastvu, ki ga Afrika ima, za vse to niti vedeli ne bi. Ampak opranoglavi komunajzarji z white guilt, anti-zahod, anti-kapitalizem, anti-Amerika, … kompleksi morajo po partijski liniji ponavljati, da je vsega hudega kriv belec, lol.
[/quote]
Ti si prfliknjeno do konca s tem tvojim komunizmom.

New Report

Close