Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Predlagam močno obdavčitev pirotehnike

Predlagam močno obdavčitev pirotehnike

Po tem, ko svetlobni efekti ugasnejo, za temi primitivci (vsepovsod v naravi) ostanejo samo še ostanki pirotehnike. Seveda tega nebi pobiral noben. Zakaj bi, če pa so smeti.

[img]http://shrani.si/f/2j/do/276Kp7rz/20190101160442-1008×567.jpg[/img]

Smiseln bi bil davek, iz katerega bi se plačalo pospravlanje svinjarije za tem “ljudem”,ki naj bi bila neka bolj inteligentna bitja od živali.

Ja, udarci po žepu najbolj delujejo.

Se strinjam, poleg tega močno obdavčitev psov, zaradi njihovega sranja itd, dodaten davek na vsaki žurki itd, kjer je nato vse nastlano potleh in morajo komunalci to pucat. Pa še kaj bi našlo, če že polnimo proračun.

Niti ne. Sicer ne bi na vsaki najmanši zelenici ležal pasji drek. Tudi pse bi morali obdavčiti.


A bejž no? Zato imamo v naši deželi tak red na cestah?
Ozaveščanje (ki prav nič ne udari po žepih) je vedno bilo prava pot.
Tudi komentarji na forumih lahko prispevajo k temu. Če seveda kdo provokativno ne počne natanko to, kar je neumno. Kajne, Rok?

Niti ne. Sicer ne bi na vsaki najmanši zelenici ležal pasji drek. Tudi pse bi morali obdavčiti.
[/quote]

Nič nisem rekel, da jih ne bi. Pravzaprav samo pravim, da zgleda, da tule pri nas najbolje delujejo stvari, ki človeka udarijo po žepu.

Jaz bi bila zadovoljna že če bi se dalo zmenit kje in kdaj se poka in se drugje ne bi, ampak to je najbrž iluzorno.

Se popolnoma strinjam s tvojim predlogom.
Sam sem istega mnenja.


Res ne vem kaj ti ni jasno, pa kje za vraga ti živiš, predvsem pa kdaj ? Mar še ne veš za enotni Evropski trg, ti kar navij cene za 300-500{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kaj boš dosegel ? Ajd povej !
Ti jaz povem, doma noben ne bo prodal nič, vse bo drlo čez mejo in tam kupovalo, pa na petarde ne bodo pozabili ker zunaj se normalno prodajajo, meje ni, lahko postaviš carino za mejo in tam bo vse prekopavala, bo pa folk po pošti naročal.
Tako da dajte zberite se, dandanes se ne da vse kar nekomu pade na pamet, ker Hvala BOGU imamo unijo !


Res ne vem kaj ti ni jasno, pa kje za vraga ti živiš, predvsem pa kdaj ? Mar še ne veš za enotni Evropski trg, ti kar navij cene za 300-500{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kaj boš dosegel ? Ajd povej !
Ti jaz povem, doma noben ne bo prodal nič, vse bo drlo čez mejo in tam kupovalo, pa na petarde ne bodo pozabili ker zunaj se normalno prodajajo, meje ni, lahko postaviš carino za mejo in tam bo vse prekopavala, bo pa folk po pošti naročal.
Tako da dajte zberite se, dandanes se ne da vse kar nekomu pade na pamet, ker Hvala BOGU imamo unijo !
[/quote]

Predlog je odličen, naj se na ravni unije udejani.

New Report

Close