Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Od kdaj je v naši državi prioriteta počutje psov?

Od kdaj je v naši državi prioriteta počutje psov?

Svoje pse ste tako zelo počlovečili, da ne prenesejo nekaj pokanja. Če bi jih vzgajali kot živali in jih od malega navajali na vsakovrstne situacije, do tega ne bi prihajalo. Tako da sebi pripišite.
Kaj pa, ko pride do vojne, kar se bo nedvoumno zgodilo v prihodnjih letih? Kaj boste s svojimi psi takrat?
Poleg tega se pa vsa država zadnjih nekaj tedno ukvarja samo s počutjem psov in tozadevno je že nekaj občin prpeovedano ognjemete, sprožila se je tudi peticija za prepoved pirotehnike. Kakšna neumnost. Petarde in ostala sredstva so res bedarija, prepovedat občinske ognjemete je pa še večja bedarija. Prepoved še nikoli ni prinesla nič dobrega, ampak je prepovedano dejavnost samo še povečala.

Tudi jaz se sprašujem, kam to pelje. Da bi v decembru raje poskrbeli za sočloveka, naredili kaj dobrega za ostarele, ki so osamljeni, za bolne, za otroke v stiski, ….. Ne, ves december je govora o psih. Cucki gor, cucki dol….


Ne ne, konec je, ni poti nazaj proti razumu in verjamem, da bo to ali naslednje leto izbruhnila krvava vojna kot povedo in se vse močne države ekspresno oborožujejo, celo Švica, ki je ves čas nevtralna. Samo najebal ga bomo pa vsi in naši otroci, teh cucki in ostalih sprevrženih spak tako ni škoda.

nova
Uredništvo priporoča

Ajde ne bodite dosadni in kakšni glupi argumenti. Hrup je hrup, če ste primorani prenašat vaše kokoši je to vaš problem. Nekaj je pač neznosno za poslušat in pika. Drugače pa ste nekateri ljudje vecno v nekih problemih in izigravate žrtve. Sami si pomagajte. Je pa dejstvo da je drek enega psa bolj vreden od marsikaterega človeka. Namesto da napadate pse, da bi izboljšali lastno vrednost, delajte na sebi. Tako samo dokazujete da ste en kup niča.

SE še nisi umirilo? Tako hudo je to?

SE še nisi umirilo? Tako hudo je to?
[/quote]

Ajde spokaj si nebitan. Pejt napojit svoje pseudo froce so že lačni. A si ljubusomen na psa? Pa še odpiras neke teme tu, kot da smo coravi.

in tozadevno je že nekaj občin prpeovedano ognjemete, sprožila se je tudi peticija za prepoved pirotehnike.

Ja pa ne ravno zaradi počutja psov (ti so bili samo najbolj medijsko izpostavljeni). Ognjemeti povzročajo onesnaževanje okolja, hrup pa vznemirja tudi n. pr. hudo bolne ljudi, dojenčke (pa ne pasje!), ptice … Je v glavnem metanje denarja v zrak, da nekateri primitivci uživajo. Tudi gasilci so imeli to noč zaradi pirotehnike kar veliko dela.

Ajde spokaj si nebitan. Pejt napojit svoje pseudo froce so že lačni. A si ljubusomen na psa? Pa še odpiras neke teme tu, kot da smo coravi.
[/quote]
Ja, itak da odpiram, in pišem v tvoji bolni glavi, samo da ti pa res nisi še šlo od mona izglead od včeraj. Drugače pa pazi, ker imaš komuniste tudi v internetu in anpravci s katero noriš, ki te ves čas nadzorujejo, ni dovolj da si dal televizor stran, boš že videl vraga, ko pridejo pote skupaj s psihiatri in te proglasijo za norega, kar “sicer nisi”.😅


Ne nori no, ognjemeti povzročajo škodo le v močno onesnaženih glavah manjšine ljudi, ki jih drugega kot lakota in gorjača več ne more spucat.

Ja pa dokazi temu debilu. Tudi otroci se bojijo petard. Ker pa malomarne starše boli levo mudo za svoje froce in so zdaj pasjeljubci izpadli bolj humani in glasni se ta isti človeški odpad spravlja nad psi. Naj gre jo v varilnico pa jim bo sevalo, pa se kaj koristnega bodo naredili.


Ja, itak da odpiram, in pišem v tvoji bolni glavi, samo da ti pa res nisi še šlo od mona izglead od včeraj. Drugače pa pazi, ker imaš komuniste tudi v internetu in anpravci s katero noriš, ki te ves čas nadzorujejo, ni dovolj da si dal televizor stran, boš že videl vraga, ko pridejo pote skupaj s psihiatri in te proglasijo za norega, kar “sicer nisi”.😅
[/quote]

Kenjas v prazno. Nisi Nic pametnega povedal. Ene in iste prezvakane poste vrtiš v krog. To sam sebe opisuješ očitno., imaš že s tem izkušnje.

Kenjas v prazno. Nisi Nic pametnega povedal. Ene in iste prezvakane poste vrtiš v krog. To sam sebe opisuješ očitno., imaš že s tem izkušnje.
[/quote]

Ja , pa kaj bi pa drugega, saj si skoz eno in isto tukaj noreče, skrajno moteno do ogabnosti? Saj se nisi nič spremenilo. Si kaj drugačno in manj noro, kot si bilo včeraj in čez noč?

Zelo se strinjam.

Ena cuckoljuba stalno na FB objavlja boge žvalce, boge, boge… svoje mame pa ni obiskala, ko je bila tri tedne v bolnici.

Zelo se strinjam.

Ena cuckoljuba stalno na FB objavlja boge žvalce, boge, boge… svoje mame pa ni obiskala, ko je bila tri tedne v bolnici.
[/quote]Ne da jim ni mar, nimajo več v betici ničesar, niso zmožni čutenj in odnosov z ljudmi, vse to je skrajno bolno in sprevrženo do konca.

Ima očitno spet napade mongloidnosti, ter seveda zopet to svojo lastno bedo projecira na druge. Daj povej s kom si ti zmožen odnosa? Še s psom ne, zato te pa tako peče. Psi hitro zavohajo gnilobo pri tebi, defekt zamaščeni

Zaradi tako mislečuh kot je avtor, so danes ponoči gasilci samo v Lj. reševali in gasili vsaj na štirih mestih.
Ti še kar naprej vriskaj “Naj živi pirotehnika!”.


Pa ne zaradi ognjemetov, smetnjake zažigajo sončki razvrednotenih mam, kot ste sami razvrednoteni in bolni pa s počlovečenim cuckoljubstvom.

Drugače pa, težko boste zmagali proti normalni večini, ne? Poglej recimo ta video, kake so vam možnosti.

https://www.facebook.com/TravelWL/videos/2155055438088931/


Ne nori no, ognjemeti povzročajo škodo le v močno onesnaženih glavah manjšine ljudi, ki jih drugega kot lakota in gorjača več ne more spucat.
[/quote]

Z veseljem ugotavljam, da se v zadnjih letih tale “manjšina” hitro povečuje. Še pred 10 leti je okoli mojega doma vse pokalo in se svetilo – zdaj pa blažen mir! Ni mi več treba opolnoči bezljati okoli bajte, kdaj mi bo kakšen zagrizen pirotehnik zanetil požar. Samo doli na vasi sta dve skupini primitivcev še nažigali tisto pokanje in raketiranje – pa tudi ne prav dolgo. Tako, da utemeljeno pričakujem, da se bo v naslednjih par letih moja “onesnažena” glava lahko spočila.

Sem bila pa tudi že na sprehodu zjutraj – kar nekaj ljudi sem srečala. Smo si voščili “srečno novo leto” in malo pomodrovali. Ugotavljali smo, da se je to norenje vsaj na podeželju močno umirilo in da je to pozitivno – zaradi varovanja narave in empatije do vseh, ki to brezvezno norenje težko prenašajo. Pa naj bodo to ljudje (bolni, ostareli, umirajoči, dojenčki – tudi mladi starši, ki morajo sredi noči umirjati svoje malčke) – ali pa živali. Tudi psi in še veliko drugih – tiste v hlevu in tiste v naravi.

Kar se pa tiče mest – no ja, kakršen župan, taki Ljubljančani … pa sem tudi prepričana, da bi tudi v tem mestu nekateri raje mir kot ropotanje. Pač človek ni vse življenje mlad, zdrav in poln energije. Tudi ne, če je Ljubljančan.

Pa srečno vsem!

Sram naj vas bo avtor/avtorica, v dno duše naj vas bo sram. In vse, ki se strinjate, da peščica ljudi muči druge ljudi in živali.

Lupine brez srca. Tako imenujem brezčutno golazen človeško.

Mogoče razlogi proti pokanju, ki se pogosto navajajo, niso ravno najboljši, pa vendar moram nekaj komentirat. Ostareli, ki si jih kot prve omenil, imajo nemalokrat velik strah pred pokanjem. Moji babici prebudi žive spomine na 2.sv. vojno in njihovo domačo hišo v plamenih in verjemi, ni ji prijetno. Pravzaprav nikomur od navedenih pokanje prav nič ne pomaga, županske odločitve, da denar namesto za ognjemet dajo v dobrodelne namene, pa.

Vse kaze, da vecina ni vec sposobna normalne navezanosti na socloveka, ni empatije, stiki in komunikacija so virtualni, smo pa se vedno ljudje in ker nam manjka pristen odnos s prijatelji, druzino, … , smo si nasli nadomestek: psa. In v svoji zblojenosti ga nekateri (jih je cedalje vec) postavljajo na prestol. Zblojena druzba do konca, res je cas za korenite spremembe. Samo vojna ne prizanasa nedolznim, morala bi se zgodit vojna med zdravo kmecko pametjo in zblojenostjo.

Pa nisem zagovornica te praznicne municije, vem, da se zivali tega bojijo in mi ni cisto vseeno za to. Ampak prepoved zaradi teh parih dni? Ne.

Mogoče razlogi proti pokanju, ki se pogosto navajajo, niso ravno najboljši, pa vendar moram nekaj komentirat. Ostareli, ki si jih kot prve omenil, imajo nemalokrat velik strah pred pokanjem. Moji babici prebudi žive spomine na 2.sv. vojno in njihovo domačo hišo v plamenih in verjemi, ni ji prijetno. Pravzaprav nikomur od navedenih pokanje prav nič ne pomaga, županske odločitve, da denar namesto za ognjemet dajo v dobrodelne namene, pa.
[/quote]

Oh joj no, skoraj ni človeka, ki ne bi imel travm. Moja babica se boji hupanja pri avtomobilih. A prepovemo hupanje? In konec koncev, jaz se na smrt bojim psov, ker me je kot otroka sosedov pes ugriznil. Pa najbrš nisi za to, da pse prepovemo, kajne? Če bi vsako fobijo vsakega posameznika upoštevali, lahko prepovemo vse in nehamo živeti. Se strinjam, da je pokanje petard brezvezno, ampak zaradi petih, desetih minut pokanja ognjemeta ob polnoči za novo leto ne bi nikogar pobralo. Ne tvoje babice, ne cuckov, tako kot mene ne pobere, ko gre pes mimo mene po ulici. Pa ne gre samo za novo leto, ampak vsak dan.

New Report

Close