Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Desničarja Brščiča je potrebno utišati – bo zaradi svojih izjav izgubil službo?

Desničarja Brščiča je potrebno utišati – bo zaradi svojih izjav izgubil službo?

https://siol.net/novice/slovenija/bernard-brscic-bo-moral-na-zagovor-k-delodajalcu-485785

Svoboda govora – samo za radikalne levičarje, ostali ali tiho ali pa po poti Brščiča?

Desničar in še ekonomist povrhu – skrajni čas, da se zaposli v zasebnem gospodarstvu.

Hahahahaha! Brščič skrajni desničar?
Ahahahahahahahahahahahaha…

Ljudje, pri nas skrajne desnice v resnici ni. Še najbližje ji je štajerski vardist.

nova
Uredništvo priporoča

končno so prešli od besed k dejanjem …

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


Dokler bo sekalo samo po enih, ne bo miru.

Kdor za vsakim vogalom vidi pedre in neprestano govori in flanca o njih… Saj veste, kaj človeku pride na misel. Sploh, če ga še pogledaš, kako izgleda in njegov ton glasu….
On veliko govori o PRAVIH MOŠKIH, sam pa jim, vsaj po zunanjosti, ni prav nič podoben. In spet: kdor toliko sanja o PRAVIH MOŠKIH….

haha, res je, Brščić non stop govori o moških, hm 🙂 https://actacroatica.com/hr/surname/Br{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Di{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}87/


Dokler bo sekalo samo po enih, ne bo miru.
[/quote]

tu gre za delodajalca, ki bo končno naredil red ..

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Govori se, da ima (je imel) enega prijatelja Vinkota z Bleda? Ni mi jasno, zakaj udriha po sebi enakih. Bohpomagej, važno je, da imaš nekoga rad.

Hahahaha, sin Brščića je postal Brščič, zdaj se pa že ima za največjega Slovenca in zaščitnika Slovenije. Dobro pere tiste, ki mu nasedajo.

Brščić je hrvaški priimek, Hrvati imajo mehki ć, tako kot Srbi in Poljaki.

Luka Mesec je res idiot! Se ej skoraj v hlače poscal, ko ga je Bobovnik spraševal o tem, da je Brščiča imenoval za fašista. In priznal, da je bila PROVOKACIJA! Halo?? Provokacija? Potem pa celo Mladino napumpa, da piše članke v njegov zagovor, kako je Brščič PRAVI FAŠIST. Da crkneš od smeha!
Brščič pravi fašist? ahahahahaha Dajte ga malo boljše pogledat, pa poslušat! Kakšni fašist je to! In nora Mladina z njim! Kam je prišel ta tednik! Vedno bolj tone v greznico levičarskega populizma! Včasih je bil to napreden časopis, kritičen do oblasti, malo trmast, imeli so neko svojo stališče, zdaj pa še sami ne vedo kaj bi, izgubljajo se v nekem nedefiniranem levičarskem pamfletu.
saj so mi tudi na Novi24 smešni, smao imajo pa prav, če pogledam Violeto Tomić in Bernarda Brščiča, mi ona že na 100 kilometrov zgleda večji fašist od njega!



V komunizmu so nasprotno misleče sodno preganjali zaradi verbalnega delikta, zdaj izumljajo sovražni govor in navijajo,da bi bil strogo sodno sankcioniran. Bolana država! In to takšni, ki recimo nenehno sračkajo po kristjanih in se sploh ne zavedajo, da tudi sami nenehno širijo sovražni govor. Katastrofa v kakšni državi živimo.



V komunizmu so nasprotno misleče sodno preganjali zaradi verbalnega delikta, zdaj izumljajo sovražni govor in navijajo,da bi bil strogo sodno sankcioniran. Bolana država! In to takšni, ki recimo nenehno sračkajo po kristjanih in se sploh ne zavedajo, da tudi sami nenehno širijo sovražni govor. Katastrofa v kakšni državi živimo.

Če toleriramo Brščićeve izjave, moramo tudi izjave Makarovičeve. Svoboda govora, hura!

Je pa zanimivo, da latentni homoseksualec(nič nimam proti njim), človek, ki je rasel v privilegiranem okolju (njegov foter je bil en hud direktor-precej pokvarjen), pa še potomec migrantov, udriha po “svojih”. Še sreča, da ni črnec-bi bil še manj verodostojen. 😛

Meni se zdi ena nesrečna, uboga para, ki skriva svoj jaz-s tem bruhanjem sovraštva, je to šele postalo očitno. B.B. samega sebe sovraži.
[/quote]


[/u][/b]

[/quote]

Še enkrat, ker sem zašel v tujo temo: 😉
e toleriramo Brščićeve izjave, moramo tudi izjave Makarovičeve. Svoboda govora, hura!

Je pa zanimivo, da latentni homoseksualec(nič nimam proti njim), človek, ki je rasel v privilegiranem okolju (njegov foter je bil en hud direktor-precej pokvarjen), pa še potomec migrantov, udriha po “svojih”. Še sreča, da ni črnec-bi bil še manj verodostojen. 😛

Meni se zdi ena nesrečna, uboga para, ki skriva svoj jaz-s tem bruhanjem sovraštva, je to šele postalo očitno. B.B. samega sebe sovraži.

New Report

Close