Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek TRETJIČ – V fRANCIJI VRE

TRETJIČ – V fRANCIJI VRE

Po sistemu, da če ni objavljeno na MON-u, se ni zgodilo? 😀

No, vi lahko brišete po mili volji, ampak to se pač dogaja, vam prav ali ne.
Prilepljen je bil link iz Ruptlyja v živo, ko protestirajo študentje in dijaki in link, ko so policisti v znak solidarnosti z rumenimi jopiči prejšnji teden snemali čelade.

ne bom tiho

Ja in?
Ni prvič, ni zadnjič.

In?
Zakaj se tako vneto riše resnica?

In?
Zakaj se tako vneto riše resnica?
[/quote]
*briše

In?
Zakaj se tako vneto riše resnica?
[/quote]

Prvič – ne paše na ta forum, kvečjemu na političnega
Drugič – je bilo teh tem (senzacionalistično in zavajajoče) odprtih že ene deset
Tretjič – se poleg piše lažne vesti (glede na to kdo demonstrira in zakaj)
Četrtič – se nas Francija bolj malo tiče
Petič – resnic je vedno več – težko me boš prepričal, da je samo tvoja edina


V Franciji se jim sladko je..e, kaj se dogaja pri nas!
Naj se zmenijo med sabo.

In vedno okravateni, stari politikanti naredijo zdrahe!! Vedno!

Nikoli denar med množice, veselje, šport, musko….. poštenost!! Ampak oni krast, zategovat pas, podpiranje migracij….. se vtikat v druge, kupovat orožje….

Ko pa zavre, se poskrijejo 3 klaftre pod zemljo, rasspizden folk pa pade v nasilje. Nič krivi, nič dolžni.

Avtorica, who cares?

Res, koga briga kaj je v Franciji in zakaj štrajkajo. Tudi pri nas medicinske sestre štrajkajo, pa tistih v Franciji tudi pikico ne zanima. Ne zanima jih niti v Avstriji, pa so naši sosedje.

Človek nima več kapacitet, da bi se brigal za kaj takega.

Prvič – ne paše na ta forum, kvečjemu na političnega
Drugič – je bilo teh tem (senzacionalistično in zavajajoče) odprtih že ene deset
Tretjič – se poleg piše lažne vesti (glede na to kdo demonstrira in zakaj)
Četrtič – se nas Francija bolj malo tiče
Petič – resnic je vedno več – težko me boš prepričal, da je samo tvoja edina
[/quote]

1. Tema ni bila prestavljena na politični forum, ampak v roku par sekund 2x zaporedoma IZBRISANA. V moji prvi objavi so bili dodani linki – Ruptly v živo zdaj – protesti francoskih študentov in solidarnost francoske policije z rumenimi jopiči
2. V mojem prvem poslanem sporočilu ni bilo nobenega senzaciolizma, ampak le link protesta študentov, ki trenutno poteka
3. Ni bila in ni lažna vest, niti ni bilo mojega komentarja – le link
4. Francija se nas tiče enako kot vse, kar se dogaja okrog nas, ker nismo osamljen otok
5. Resnica je ena in edina, kakršnakoli že je.

ne bom tiho

“Vre! Vre! Vre! Mi smo Ribenčanje…” trikrat vre… Je to samo naključje ali je zadaj kakšna teorija zarote??

Prvič – ne paše na ta forum, kvečjemu na političnega
Drugič – je bilo teh tem (senzacionalistično in zavajajoče) odprtih že ene deset
Tretjič – se poleg piše lažne vesti (glede na to kdo demonstrira in zakaj)
Četrtič – se nas Francija bolj malo tiče
Petič – resnic je vedno več – težko me boš prepričal, da je samo tvoja edina
[/quote]

Francija se nas tiče, saj se borijo za iste pravice, za katere bi se morali mi.

Pa tudi, če načrtujete izlet v Francijo, je dobro vedti, kaj in kje se to dogaja.


Po tem, ko so pred tednom dni francoski policisti v znak solidarnosti z rumenimi jopiči snemali čelade, zdaj protestirajo še francoski študentje in dijaki. To je bil zapis mojega 2. izbrisanega posta, kjer sta bilo že v drugo prilepljena oba prej omenjena linka.

Tu pa je odgovor zakaj tokrat protestirajo še študentje.
LIVE: Students take to the streets of Paris to protest against new education fees
https://www.youtube.com/watch?v=dtl2rSNKufs

ne bom tiho

Veš kaj je ponavadi razlog za brisanje? Nerelevantnost za ta forum oz. teem, ki jih že itak trobentajo vsi mediji in jih je povsod polno
in
kakšno neprimerno besedišče in zmerjanje. Ponavadi niti ne od avtorja teme, pač pa kasneje.

In tole res nima smisla – sploh ker ne daješ mnenja oz, komentarja, pač pa samo obveščaš o nečem, kar itak vemo.

Niti ne vem, kaj hočeš s temi objavami doseči?
Tudi s tistim dogajanjem v Republiki Srbski si sitnarilo do onemoglosti.

Čemu?

Nekega lastnega mnenja ne napišeš oziroma debate itak nikoli ne odpreš, zato tvoje objave nimajo smisla, vsaj na tem forumu ne.


V Franciji se jim sladko je..e, kaj se dogaja pri nas!
Naj se zmenijo med sabo.
[/quote]

In leta 1941,, ko je bila napadena Jugoslavija, se je Afričanom in Arabcem sladko hebalo za to.

Niti en še ni prišel borit, niti enega dolarja denarnepomoči niso naši starši dobili kot pomoč…

Skratka, nič od nič. Zato tudi danes njim nič…

Šestič – ker sem navadna komi pizda.

1. Tema ni bila prestavljena na politični forum, ampak v roku par sekund 2x zaporedoma IZBRISANA. V moji prvi objavi so bili dodani linki – Ruptly v živo zdaj – protesti francoskih študentov in solidarnost francoske policije z rumenimi jopiči
2. V mojem prvem poslanem sporočilu ni bilo nobenega senzaciolizma, ampak le link protesta študentov, ki trenutno poteka
3. Ni bila in ni lažna vest, niti ni bilo mojega komentarja – le link
4. Francija se nas tiče enako kot vse, kar se dogaja okrog nas, ker nismo osamljen otok
5. Resnica je ena in edina, kakršnakoli že je.

ne bom tiho
[/quote]
*senzacionalizma

In leta 1941,, ko je bila napadena Jugoslavija, se je Afričanom in Arabcem sladko hebalo za to.

Niti en še ni prišel borit, niti enega dolarja denarnepomoči niso naši starši dobili kot pomoč…

Skratka, nič od nič. Zato tudi danes njim nič…
[/quote]
Afričani in Arabci so bili 1941 večinoma kolonizirani. Ajde, preberi kaj!

Monovci no. Zakaj na tem forumu za pirate določene teme v mišjo luknjo. Majhen narod smo, a občutek je, kot da živimo izolirano od sveta, kot da se nas svet ne sme dotikati. Živimo v neki izolaciji, političen vpliv je tako močan, da se kmalu ne bo smelo niti dihati tako, kot človek hoče. Smo zaprta družba, resno. Neštetokrat grem pogledat kake udarne teme k sosedom, ker objavljajo relevantnejse informacije od nas. Naših medijev skoraj ni vredno spremljati, ker smo vedno v pretiranih spopadih med levo in desno, Slovenija lahko samo trola, dlje pa ne sme. Vsi blogi so sankcionirani z odleti ven, če boš pisaril objektivno Nimamo pravice izražati javnega mnenja, tudi ne smemo stegovati vratov preko naše planke zaplanke.

Čudilo me je, da sem lahko danes slučajno ujela radijski kanal rts Slovenija 1 ali 2… s poudarkom na kulturnih vsebinah, no en ta, kjer je francoski uslužbenec, ki službuje pri nas…., javno izrazil, da ne razume Slovencev glede protestov. Pri nas protestiranje ni v navadi, ker smo tako sklono ponižen narod, v Franciji pa je to skorajda vsakdanja realnost, družbena relaksacija
in zato nič drastičnega, kot se smatra v Slo… V politiko, v katero smo ujeti pelje vlak samo po enem tiru iz drugega se pa norčuje. Francija protestira proti vsemu zaradi visokega praga politične svobode, pri nas pa svobode skoraj ni. Francozi se pozdravljajo tudi v veleblagovnicah, pri nas te navade ni, td…
Smo še vedno ujeti v stari sistem iz katerega se ne bo lahko izviti, mogoče generacije v tretjem kolenu. Zato potrebujemo okno v svet zunaj naših meja. Ozkoglednost monovcev me niti malo ne preseneča. A lahko bi bili malo bolj napredni, le da to ni interes tega bloga, ampak bolj čveka čveka…

Prvič – ne paše na ta forum, kvečjemu na političnega
Drugič – je bilo teh tem (senzacionalistično in zavajajoče) odprtih že ene deset
Tretjič – se poleg piše lažne vesti (glede na to kdo demonstrira in zakaj)
Četrtič – se nas Francija bolj malo tiče
Petič – resnic je vedno več – težko me boš prepričal, da je samo tvoja edina
[/quote]
Mene tudi ne zanima in se me čisto nič ne tiče, kaj počne acquarius med libijo in sicilijo in kaj počnejo neki gumenjaki tam, pa se msm zelo trudijo o tem dnevno in senzacionalistično obveščat. Ko smo že pri tem, kaj se nas potlej sploh tiče, da bi imeli pravico bit obveščeni?

Čaki mal. Francoz se čudi, da pri nas ni protestov, katerih zažigajo in uničujejo avte? To si želiš?

Če greš pa zadevo samo malo poguglat, pa ugotoviš, da je ruptly ruska TV-postaja, specalizirana za prenos vsega množičnega, najraje seveda nasilnih protestov. To je torej tako, kot bi se spraševala, zakaj ni na RTV Slovenija toliko risank kot na Otu.

če bi imeli na ablasti kakšnega ivana

1. Tema ni bila prestavljena na politični forum, ampak v roku par sekund 2x zaporedoma IZBRISANA. V moji prvi objavi so bili dodani linki – Ruptly v živo zdaj – protesti francoskih študentov in solidarnost francoske policije z rumenimi jopiči
2. V mojem prvem poslanem sporočilu ni bilo nobenega senzaciolizma, ampak le link protesta študentov, ki trenutno poteka
3. Ni bila in ni lažna vest, niti ni bilo mojega komentarja – le link
4. Francija se nas tiče enako kot vse, kar se dogaja okrog nas, ker nismo osamljen otok
5. Resnica je ena in edina, kakršnakoli že je.

ne bom tiho
[/quote]

In vendar nihče med vami še ni povedal, kdo protestira, zakaj in proti komu.
Sem pa že prebrala tukaj, da se borijo proti levici na oblasti ( in to v Franciji) , proti makarešu, se sorte, samo resnice ni bilo.

New Report

Close