Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kdo bi bil primerna zamenjava za Janeza Janšo?

Kdo bi bil primerna zamenjava za Janeza Janšo?

Želim odpreti debato, ki bo konstruktivna. Verjetno se mnogi strinjate, da tole udrihanje po manjšinah in ustvarjanje namišljenih sovražnikov na desnici ne pelje nikamor. Meni osebno sta najbolj primerna za zamenjavo Janše, ustavni sodnik Jaklič in Lahovnik, nikakor pa ne Logar, ker je preveč komprimitiran s skrajno desnico. V vseh normalnih demokracijah se menjujejo liderji na desnici, samo Janša pri nas vztraja in vztraja

A večni voditelji na levici te pa ne motijo?
Levico iz ozadja še zmeraj vodijo Kučan, Zemljarič, Kocjančič, Golubovič, Potrč itd….pa te nič ne moti?

Pojmovanje skrajne desnice pri nas je tako zelo zasukano v levo, da je celo stranka, ki je po programu levosredinska, pri nas predstavljena kot desna. 😉

nova
Uredništvo priporoča

Od kdaj pa je JJ desničar? A ni zaprisežen Titoist?

Lahkovnik hvala lepa. Njemu se je pred nosom dogajal TEŠ.

Po moje, če bi na Trstenjakovi v kletnem laboratoriju skombinirali DNK Grimsa in Logarja, bi bil to idealen naslednik.

Janša je zelo dober politik in ima dobro narejen program. V ostalih strankah se lahko samo zgledujejo po njem. V svetu se menjajo tisti voditelji, ki so nesposobni. Sposobni ostajajo na vodilnih mestih. Janša je sposoben, le drugi mu grozijo in mečejo polena pod noge.

Janez je glava in twit stranke, ostali člani so samo usta edine glave. Če Janez gre, stranka izgine. V bistvu je stranka Janez Janša. Nima smisla govoriti o zamenjavi.


A je nabral polenčkov za letošnjo zimo, ali še kakšnega vržemo!

Janša je narodni heroj.
Čer ne bi bil Janša tako sposoben in pošten, se ga levaki ne bi tako hudičevo bali.

Janša je začel Slovensko pomlad in nas osvobodil. Tega mu ne bomo nikoli pozabili.

Janeza Janšo ne rabijo menjat, ker je pošten in ima čisto vest.
Samo levičarji komunisti, ker nonstop goljufajo in kradejo se kar naprej menjajo in ustanavljajo vedno nove in nove stranke in neke nove obraze.
Kdor je pošten e ne rabi umikat in skrivat, ga ni potrebno menjat.

Saj so “teorije zarote” do neke mere zanimive, a ko se pa začne pretiravati ….

No pa, recimo, da se zgodi (Bog ne daj), pa mlad (60+), umre. Kdo bi bil primeren naslednik ?

Saj so “teorije zarote” do neke mere zanimive, a ko se pa začne pretiravati ….
[/quote]
Edino neprestano procesiranje proti Janezu Janši je zate še kar naprej zanimivo, a ne?

No pa, recimo, da se zgodi (Bog ne daj), pa mlad (60+), umre. Kdo bi bil primeren naslednik ?
[/quote]

kdo bo njegov naslednik bodo določili njegovi nasprotniki, skupaj z mainstream mediji.
naš prostor brez lika, ki ga trenutno zaseda pač JJ ne more funkcionirati.
Razen če bi po nekem čudežu razvoj družbe napredoval. Pa to po županskih volitvah ni mogoče soditi.

Tudi Tito je bil pošten in zato ga niso menjali!

Spet SDS domoljupi ne znajo sklanjat 😀

Kogarkoli pač bodo Murgle nastavile za naslednika JJ, da bo še naprej od znotraj rušil desnico in levičarjem zagotavljal zmage na volitvah še naprej.

Spet SDS domoljupi ne znajo sklanjat 😀
[/quote]

Vas rdečüharje že zanima, kdo bo nasledil gospoda Janeza Janšo, da boste proti njegovemu nasledniku pravočasno začeli spletkarit in kuhat nove patrije, Lepene, avstralske klinike itd… da ga boste lahko procesirali spet enako kot gospoda Janeza Janšo

Rdečüharji bi Janševega naslednika s pomočjo rdečih medijev radi medijsko že prej ubili, preden bi sploh nastopil nasledstvo.
Banda rdeča, jih že skrbi.

Vas rdečüharje že zanima, kdo bo nasledil gospoda Janeza Janšo, da boste proti njegovemu nasledniku pravočasno začeli spletkarit in kuhat nove patrije, Lepene, avstralske klinike itd… da ga boste lahko procesirali spet enako kot gospoda Janeza Janšo
[/quote]

Če je številka ena v vojski ženska in če je številka ena pri policistih ženska predlagam, da je številka ena v SDS tudi ženska. Jaz na vrhu te vojske vidim Evo Irgl.

Ne sanjari, mi rdečuhi ne rabimo nič medijsko ubijat JJ naslednika, mi bomo naslednika JJ sami nastavili, da bo nadaljeval serijo desničarskih porazov in še naprej uničeval desnico od znotraj. Medijsko se bo ubijal sam, tako kot tale zdaj.

Če je številka ena v vojski ženska in če je številka ena pri policistih ženska predlagam, da je številka ena v SDS tudi ženska. Jaz na vrhu te vojske vidim Evo Irgl.
[/quote]
Za domovino
z našo mrcino.

Če je številka ena v vojski ženska in če je številka ena pri policistih ženska predlagam, da je številka ena v SDS tudi ženska. Jaz na vrhu te vojske vidim Evo Irgl.
[/quote]

Eva Irgl ne more, nima FDV abrambaslovja položenega tako kot veliki vodja. To je prihodnost:

[img]https://cdn.kme.si/public/images-cache/806xX/2014/09/12/c4e40c7da8c9d89e8b9a2ee8f53d40eb/5412b8049007a/c4e40c7da8c9d89e8b9a2ee8f53d40eb.jpeg[/img]

New Report

Close