Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Andrej Šiško – slovenski patriot

Andrej Šiško – slovenski patriot

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/obtoznica-vlozena-predlagajo-tudi-podaljsanje-pripora-za-siska/474106

Slovenski izvršilni organi se sramotijo: počutijo se ogrožene od Šiška in njegove štajerske varde. Želijo mu naprtiti kazen zaradi ‘nasilne spremembe ustavne ureditve’. To me spominja na preganjanje in zapiranje ‘protidržavnih elementov’ med komunizmom in v času pred 2.sv vojno.
Očitno je država res na psu, da se boji zavednih Slovencev. Mnenja sem, da nas bodo državljani, kot je Šiško, reševali Slovenijo od tuje verske agresije.

Spoštovani vladajoči: bolj jih boste ‘jebali’, več jih bo. Da o somišljenikih ne govorimo. Ali boste potem zaprli vso Slovenijo razen Ljubljane?

Dovolj je bilo teh komunističnih revolucij. Sami lenuhi bi delali prevrate. Kdaj je Šiško kje bil zaposlen in pošteno delal? Pa tisti njegovi vardijani? Sam neizobražen lumpenproletariat, ki se po fuzbal tekmah pretepa in pizdarije po oštarijah dela. Take smo že po letu 1945 imeli na oblasti. Dovolj je tega!

meni se pa tale smešni tip ne zdi prav nič nevaren. zna pa jezik dobro vrteti, to pa.

Ma vrti on tisto svojo gofljo v prazno. Če bi bil kakšen retorik, bi po volitvah prišel vsaj v parlament.

Čez leto ali dve bo Šiško zunaj. Oproščen.
In dobil bo enormno količino keša – seveda plača raja.
Tak da kar mirno, Šiško.
Zdej v arestu mal fitnisiraj, imaš urejeno prehrano, si na toplem in brez skrbi.

Od leta 2020 boš brezskrbno živel do konca svojih dni! 🙂

Nima on kaj živeti brezskrbno do konca svojih let. Za tisto odškodnino, če je res pravi patriot, bo oborožil vardo in naskočil Ljubljano do bridkega konca. A bo samo denar pobasal v svojo rit, pa jebeš Slovenijo?

Hja, leta 91, če ne bi bilo tegale Šiška in še kup patriotov TO, ki niso poslušali tumpastih kričečih ukazov krvi željnih Janša in Kučan, bi bili mi danes v Argentini, Slovenija pa požgana do tal in nova država tujcev, ve se katerih.
Hudič je, da imamo Slovenci Šiškoti in ostali kompanjoni, Maistri osamosvojitve, ki so danes brezpravna raja in potisnjeni v nič, hudičevo trde živce. Nismo leteli z domov takrat in ne bomo več nikdar.
Bojte se sodrga zajedalska! Niti ne spite v miru.

Andrej Šiško slovenski IDIOT!

Se strinjam! Sicer so zaslužni tudi vodstvo Policije pa v končni fazi tudi vodstvo JLA po kasarnah in narod.
Ti, ki se danes tolčejo po prsih, so pa parazitski pokvarjenci, kriminalci, ki lažejo! Skriti so bili 2 klaftri pod zemljo in bevskali. SREČA BOŽJA, DA JIH NIHČE NA TERENU NI UPOŠTEVAL!!

Zakaj nas Šiškoti takrat niso osvobodili komunistov, če so bili taki heroji? Še vedno jih imamo na oblasti. Nobene osamosvojitve ni bilo leta 1991.

Zakaj nas Šiškoti takrat niso osvobodili komunistov, če so bili taki heroji? Še vedno jih imamo na oblasti. Nobene osamosvojitve ni bilo leta 1991.
[/quote]

Ker je Habsburgovec in krvni stric današnjih parlamentarnih debelih riti, polbrat Otta Habsburškega, tisti, ki je afne guncal z našo Ustavo, dejal: “Lustracija samo preko mojega trupla!”
Kdo je ta stric vseh modrokrvnih, od Ijj, zorangutana in njegovega polbrata izbuljenih oči in kratkih nožic, do rupla itn v nedogled teh primitivcev?
Že crknil.
Eto, koliko let je tega,pa v šolah le z noži in pimplni opletate okrog, naučite se pa drkat in umetno fris obdelat po račje, pravzaprav gosje.

Še nikoli se ni dogajalo toliko krivic, kot danes!!

Res so včasih umirali – danes pa se tenstamo v revščini, v nebo upijajočimi krivicami!!

In to ‘naši’ možje, ki bašejo v svoje žepe. Za vsako ceno. Ker jih ne čaka nič več, od vikend aresta. Vse povezano, od sodstva do politike.


Jeba je ker SLO volivec/ka ne razloči med demokracijo in svobodo govora.
Šiško in njegovi, pa ne razumejo, da se je za Slovenijo boril še kdo, ne samo kupček zapitih Štajercev!

To ti misliš, da so naši. Naši le po lažnih imenih, ki so si jih nadeli že njihovi klavski skriti bio proizvajalci, ki so jih zaplodili v orgijah, da njihove kurbirske matere največkrat niti ne vedo, s kom so v resnici zanosile.
Popolnoma ista scena, kot s temi ilegalci, kosovarji, cigani, ki živijo na naš račun že vse rodove nazaj in bi živeli še naprej.
Med temi zmuzneti ni nobenega Slovenca.
Sicer pa imamo DNK teste, če si ne bi bili vsi podobni po izrazitih visečih žnablih.
Žnabli jih vse pankrte te tuje invazivne sorte zaznamujejo, bolj, kot bi jih katerikoli tatu.


Jeba je ker SLO volivec/ka ne razloči med demokracijo in svobodo govora.
Šiško in njegovi, pa ne razumejo, da se je za Slovenijo boril še kdo, ne samo kupček zapitih Štajercev!
[/quote]

Imaš prav, boril kot lev, še preden je do vojne sploh prišlo.
Veš za avdio posnetek med dogovorom Milo Ševića z …? o razdelitvi crkovine Slovenije po njeni “osamosvojitvi”?

Se spomniš kraje orožja še pred tem?
Janša ga ni prodajal, ker ga s Kurćićem nista ukradla itn.

Se spomniš…etc.

Imaš prav, boril kot lev, še preden je do vojne sploh prišlo.
Veš za avdio posnetek med dogovorom Milo Ševića z …? o razdelitvi crkovine Slovenije po njeni “osamosvojitvi”?

Se spomniš kraje orožja še pred tem?
Janša ga ni prodajal, ker ga s Kurćićem nista ukradla itn.

Se spomniš…etc.
[/quote]
Veliko stvari je, ki se jih spomnim in v katerih sem sodeloval. Nobenega Šiška ni so omenjali takrat!
Kraj orožja se spomnim, kakšnega sem tudi za ušesa pripeljal nazaj v skladišče.
Za softfukerjeve plane in sanje tudi vem, a ti si še v plenice sralo takrat!

To ti misliš, da so naši. Naši le po lažnih imenih, ki so si jih nadeli že njihovi klavski skriti bio proizvajalci, ki so jih zaplodili v orgijah, da njihove kurbirske matere največkrat niti ne vedo, s kom so v resnici zanosile.
Popolnoma ista scena, kot s temi ilegalci, kosovarji, cigani, ki živijo na naš račun že vse rodove nazaj in bi živeli še naprej.
Med temi zmuzneti ni nobenega Slovenca.
Sicer pa imamo DNK teste, če si ne bi bili vsi podobni po izrazitih visečih žnablih.
Žnabli jih vse pankrte te tuje invazivne sorte zaznamujejo, bolj, kot bi jih katerikoli tatu.
[/quote]

Se strinjam!


Veliko stvari je, ki se jih spomnim in v katerih sem sodeloval. Nobenega Šiška ni so omenjali takrat!
Kraj orožja se spomnim, kakšnega sem tudi za ušesa pripeljal nazaj v skladišče.
Za softfukerjeve plane in sanje tudi vem, a ti si še v plenice sralo takrat!
[/quote]

Jaz pa za Šiška vem. Me je bilo pa sredi Ljubljane na smrt strah, da se slučajno kak ror, ki so gledali iz vseh kotov, ne bi pomotoma sprožil.
Še celo Dese Muck se spominjam z njenimi takrat komaj koracajočimi hčerami.
Da nas nobena vojašnica ne bo napadla, je bilo jasno že po videnju 18letnikov, ki so s tresočimi hlačicami stali v stražarnicah.
Vedeli smo za kretenskega Jelinčiča in njegovo zloglasno bando, ki je norela ponoči po lublanskih ulicah. Njegovega norega norenja smo se bali bolj, kot unih MIGOV, ki so nad nami prebili zvočni zid.

In poveljniki TO za Ljubljano, katerega poimensko poznaš?
Oni so nas rešili, ker kretenskega ijj niso šmirglali 5 posto, ker mu niti niso bili podrejeni.
So pa bili tiho o tem dolgo. Vendar ne dovolj, sedaj vemo, kakšne načrte so imeli zloglasni zajedalci s Slovenci.
Ponovni Pliberk!
Ponovitev l. 45!
Vsa banda bi morala uživati v dosmrtnem!
Ampak so nas prej še morali okrasti, kot kobilice. Res so invazivna tujerodna zalega, ki se množi na naših žuljih, na življenjih naših prednikov. Še vedno smrdijo po krvi naših ljudi, ki so jih žive zmetali ali v ogenj ali v jame in jih zazidali z 11.betonskimi stenami.
Crkavajo naj dolgo in v agoniji. Za to jim dajmo še pol preostalega našega premoženja, samo, da bodo bolje in dlje crkovali.

Jaz pa za Šiška vem. Me je bilo pa sredi Ljubljane na smrt strah, da se slučajno kak ror, ki so gledali iz vseh kotov, ne bi pomotoma sprožil.
Še celo Dese Muck se spominjam z njenimi takrat komaj koracajočimi hčerami.
Da nas nobena vojašnica ne bo napadla, je bilo jasno že po videnju 18letnikov, ki so s tresočimi hlačicami stali v stražarnicah.
Vedeli smo za kretenskega Jelinčiča in njegovo zloglasno bando, ki je norela ponoči po lublanskih ulicah. Njegovega norega norenja smo se bali bolj, kot unih MIGOV, ki so nad nami prebili zvočni zid.

In poveljniki TO za Ljubljano, katerega poimensko poznaš?
Oni so nas rešili, ker kretenskega ijj niso šmirglali 5 posto, ker mu niti niso bili podrejeni.
So pa bili tiho o tem dolgo. Vendar ne dovolj, sedaj vemo, kakšne načrte so imeli zloglasni zajedalci s Slovenci.
Ponovni Pliberk!
Ponovitev l. 45!
Vsa banda bi morala uživati v dosmrtnem!
Ampak so nas prej še morali okrasti, kot kobilice. Res so invazivna tujerodna zalega, ki se množi na naših žuljih, na življenjih naših prednikov. Še vedno smrdijo po krvi naših ljudi, ki so jih žive zmetali ali v ogenj ali v jame in jih zazidali z 11.betonskimi stenami.
Crkavajo naj dolgo in v agoniji. Za to jim dajmo še pol preostalega našega premoženja, samo, da bodo bolje in dlje crkovali.
[/quote]

Sicer sem se jaz tresla na drugem koncu SLO in samo gruntala, kam in kako naj spissdim z otrokoma!!! Čeprav v prvih vrstah po službeni dolžnosti.
Mi vemo – in tudi vi ljudje, ki zdaj berete – še NIKOLI ni bilo take vljudnosti, razumevanja… vsi ste se štekali. Sploh ni bilo problemov!!!

Razumete kaj hočem povedat? Da smo ena skupnost in nič nas ne more uničit!

Sicer sem se jaz tresla na drugem koncu SLO in samo gruntala, kam in kako naj spissdim z otrokoma!!! Čeprav v prvih vrstah po službeni dolžnosti.
Mi vemo – in tudi vi ljudje, ki zdaj berete – še NIKOLI ni bilo take vljudnosti, razumevanja… vsi ste se štekali. Sploh ni bilo problemov!!!

Razumete kaj hočem povedat? Da smo ena skupnost in nič nas ne more uničit!
[/quote]

Draga moja, ja, vsi smo se, vendar bili popolnoma mirni in dostojanstveni.
Otroci neverjetni. Prvi dan počitnic,bili so otroci medicinskih delavcev, vojske, policistov in ostalih, ki smo morali biti na delavnih mestih. In bili smo.
Vedno bomo, ponovili kadarkoli, dostojanstveno. Nič nas ne prestraši, najmanj ta banda sprevržena, za katere smo takrat še verjeli, da so del nas.

Danes mi je vseeno, če jih vidim na cesti crkovati kot ščurke.
Imamo praspomin, ta se nam je vrnil. Tudi te ščurke bo doletel konec. Ker si sami žagajo vejo, na kateri sedijo. Prav je tako. Čas je, da ponovno zadihamo s polnimi pljuči.
Ščurki pa naj se nas upravičeno bojijo. Šiškov je mnogo, z zaprtjem enega, so se sami ustrelili v lastno koleno.
Njih je le 2 do 4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, max.
In lažni domoljub, žnablski ijj se ne bo več dolgo skrival za lažnim patriotizmom, ki ga zlorablja, kot se je tudi slabič, pedofil in sodomist fantkov, njihov idol zitej, enonogi trinog, zaploditelj nebroj pankrtov na visokih položajih, kjer nas že leta nemoteno kradejo.
Poglej zorangutana v gobec, isti, kopija. Izbuljene žabje oči, isti mali kurćanćić.
Uf, ane mali, toooooliko sovražnega govora.
Paja, še novoletno čestitko bosta oba bratca dobila, pa 1.1. obema za r.d.
Tipično za “brezmadežno spočete”!

Draga moja, ja, vsi smo se, vendar bili popolnoma mirni in dostojanstveni.
Otroci neverjetni. Prvi dan počitnic,bili so otroci medicinskih delavcev, vojske, policistov in ostalih, ki smo morali biti na delavnih mestih. In bili smo.
Vedno bomo, ponovili kadarkoli, dostojanstveno. Nič nas ne prestraši, najmanj ta banda sprevržena, za katere smo takrat še verjeli, da so del nas.

Danes mi je vseeno, če jih vidim na cesti crkovati kot ščurke.
Imamo praspomin, ta se nam je vrnil. Tudi te ščurke bo doletel konec. Ker si sami žagajo vejo, na kateri sedijo. Prav je tako. Čas je, da ponovno zadihamo s polnimi pljuči.
Ščurki pa naj se nas upravičeno bojijo. Šiškov je mnogo, z zaprtjem enega, so se sami ustrelili v lastno koleno.
Njih je le 2 do 4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, max.
In lažni domoljub, žnablski ijj se ne bo več dolgo skrival za lažnim patriotizmom, ki ga zlorablja, kot se je tudi slabič, pedofil in sodomist fantkov, njihov idol zitej, enonogi trinog, zaploditelj nebroj pankrtov na visokih položajih, kjer nas že leta nemoteno kradejo.
Poglej zorangutana v gobec, isti, kopija. Izbuljene žabje oči, isti mali kurćanćić.
Uf, ane mali, toooooliko sovražnega govora.
Paja, še novoletno čestitko bosta oba bratca dobila, pa 1.1. obema za r.d.
Tipično za “brezmadežno spočete”!
[/quote]

Vse in še več imaš prav. Vem, ker se slišimo, spremljamo… in nič nas ne ustavi.
Ne znam jaz tako opisat vse vsem, kot ti. Imam pa v krvi, vaša sem!
Ko bi takrat vedeli………. kajne?
Upam, da razumeš. In ne se sekirat, ker s tem škoduješ samo sebi.

LP od mene. Naj ti zdravje služi. Mislim na tebe.

A je ta klovn še zmeraj v priporu?

Še vedno. In pokasiral bo……. par 100 taužent, ko pride vun.

Vse in še več imaš prav. Vem, ker se slišimo, spremljamo… in nič nas ne ustavi.
Ne znam jaz tako opisat vse vsem, kot ti. Imam pa v krvi, vaša sem!
Ko bi takrat vedeli………. kajne?
Upam, da razumeš. In ne se sekirat, ker s tem škoduješ samo sebi.

LP od mene. Naj ti zdravje služi. Mislim na tebe.
[/quote]

Draga moja, nič več se ne sekiramo, ker vemo. Vemo, da vemo, kajne!
Naš kolektivni praspomin, naša povezanost v univerzumu, naša beseda, naša misel, naše zavedanje, kakšna moč je to. Vstajamo. V eno. To smo mi. Naši starši, naši dedje. Kot bomo naši otroci, naši vnuki. In naš jezik.
Tudi jaz mislim nate, na nas vse, ja, čutimo se. Sedaj vemo. Skupaj smo.
Ne, nič več nas ne ustavi. Povezani smo zopet na pravi frekvenci. Naši pravi frekvenci. Vibrirajo naše misli. Uglašene na isti valovni dolžini, isti barvi. MI VEMO.
OSTI JAREJ.

Idiot Slovenije 2018

New Report

Close