Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Primorci vejo, da je princ teme za Popovica?

Primorci vejo, da je princ teme za Popovica?

Al ne?

Ne.

Janković in Popović sta oba lepo sodelavca globoke države in tranzicijske levice, ki sta se svojim gospodarjem strgala z verige.

Nedolgo nazaj je bil Popo del Jj skupine na volitvah. Tako, da imata neki skup..

nova
Uredništvo priporoča

nisem vedel, da jankoviću pravite princ teme.
a ni ta naziv en klovn podelil gospodu Janezu Janši?

Ja, imata istega odvetnika, in oba sta “gospoda”, če je to drugo ime za lopova.

Srči, sprenevedanje ti ne pomaga kaj dosti, ves. Cccc, pa tolk si ze star. No, sajbo,enkrat

saj tud z doplih gašparjem sta mela kar neki skupnega, zdaj sta pa nasprotnih bregovih

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/


Ti bom že dala klovna, bedak!
Bil je najpametnejši človek, ki mu je princ teme še v zadnjih dneh podlo zagrenil življenje!


Ti bom že dala klovna, bedak!
Bil je najpametnejši človek, ki mu je princ teme še v zadnjih dneh podlo zagrenil življenje!
[/quote]

čudno, da je tak pametnjakovič zafural državo.

se ti vedno podpišeš že na koncu prvega stavka?

čudno, da je tak pametnjakovič zafural državo.

se ti vedno podpišeš že na koncu prvega stavka?
[/quote]
A zdaj je pa Drnovšek kriv za vse?! Pri sebi in tvojem “gospodu” Janši začni…imaš dost dela.


Ti bom že dala klovna, bedak!
Bil je najpametnejši človek, ki mu je princ teme še v zadnjih dneh podlo zagrenil življenje!
[/quote]

Kaj pa je bilo? A je kdo komu ženo poseksal?


A zdaj je pa Drnovšek kriv za vse?! Pri sebi in tvojem “gospodu” Janši začni…imaš dost dela.
[/quote]

jaz sem čist, nič bat’.
gospodu Janši pa blebetači kljub neizmernemu trudu niti mongoloidnega otroka, pretepene žene in klinike v Avstraliji ne morete dokazat.

jaz sem čist, nič bat’.
gospodu Janši pa blebetači kljub neizmernemu trudu niti mongoloidnega otroka, pretepene žene in klinike v Avstraliji ne morete dokazat.
[/quote]
Čaki malo, kaj imamo pa mi s tem, če on doma nori? Kaj naj bi dokazovali in zakaj? Dejstva itak govorijo svoje.

ja, seveda…

tebi ne bo nikoli jasno, kdo je klovn in kdo gospod :)))))))))

jaz sem čist, nič bat’.
gospodu Janši pa blebetači kljub neizmernemu trudu niti mongoloidnega otroka, pretepene žene in klinike v Avstraliji ne morete dokazat.
[/quote]

Grimsa vprašaj, prav on je dal to v javnost. Gospod pa res ne more biti vsak lopov, lepo te prosim.

tebi ne bo nikoli jasno, kdo je klovn in kdo gospod :)))))))))
[/quote]

imaš nekoliko čuden nick.
klovni se običajno ne smejejo…

New Report

Close