Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A gre še nižje?

A gre še nižje?

Vsake volitve naplavijo nove in nove primitivce in nesposobneže. Vsakič se tolažim, da smo že na dnu, pa spet … Kdaj bomo začeli ceniti poštenost, pa delo zato, ker hočeš drugim/skupnosti dobro, ne pa samo zato, da ti pri projektih v lastni žep kaplja? Res grozno, čedalje več je takih politikov.

Pa ti pojdi kandidirat, care

To je neumen odgovor. A tebi je pa kul, da je tolk pokvarjencev na položajih?

nova
Uredništvo priporoča

Slej ko prej se izkaže, da ima vsak narod točno tisto na oblasti kar si zasluži in čisto nič drugega.

[img]https://www.abc.net.au/news/image/9912962-3×2-940×627.jpg[/img]

Pa spet, ja … Politika prav privlači take. Mene tudi vedno znova razočara, nimam pa zares ideje, kako bi lahko sistem izboljšali. Da bi bili bolj ostri pogoji glede tega, kdo lahko kandidira?

Če se počutiš bolj sposobnega od “pokvarjencev” na oblasti, lahko kandidiraš na volitvah, prepričaš volivce in zmagaš. Potem pa svojo uspešno politiko vodiš. Kar pogumno, ti ni prepovedano.

Uspešen sem v svojem poklicu in me ne mika, da bi ga pustil in se šel politika – za to najbrž ne bi bil sposoben. Ne razumem pa, zakaj ne bi smel pričakovati, da bodo ljudje, ki se grejo politiko, pošteni?

Pričakuješ lahko, kar hočeš. Če se ti zdi, da je primanjklaj poštenosti na političnem trgu, lahko vstopiš s svojo ponudbo.

Rešitev je enostavna: pri naslednjih volitvah zbereš predpisano število overjenih podpisov in vložiš kandidaturo za župana …
Bo nivo takoj za eno štengco višji.

sami bebci tu gor in v politiki

Ti pa edina pametna.


Gre. Počakaj še en mandat.

Jaz sem resno razmišljal, kaj bi bilo če bi kandidiral. Verjetno bi pogorel na celi črti, ker me nihče ne pozna.

Določeni itak vedno glasujejo za svoje stranke. Po moje brez podpore stranke ne moreš nič. In če njihovo pomoč dobiš, si verjetno zavezan do njih…. saj veste, roka roko umije.

Čakam, če nas enkrat končno pohrusta Evropa. Mogoče bo pa potem kaj bolje?

V Sloveniji živi pač narod komunizma in narod komunistov.
To stanje je posledica dolgoletnega komunističnega zločinskega laganja, kjer so bili zločinci in njihovi pristaši nagrajeni s privilegiji, lagodjem in brezdeljem, v katerem so komunisti samo jemali oziroma kradli. Zdaj je v Sloveniji približno 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} postkomunističnih privilegirancev, ki živijo na račun 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} poštenih delavcev. Zato je teh 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} častilcev komunizma na vsakih volitvah dovolj, da sebi izvolijo oblast kakršno si želijo, da bodo še naprej ostali lenuharski in lopovski privilegiranci, ki sebe sicer nočejo imenovat komunisti, zato si rečejo, da so, kao, neki levičarji.


O SDS pišeš?

Vesel bodi, da so ostali izven vlade. Seveda bevskajo, ampak na sreco nimajo oblasti.

New Report

Close