Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kako ste sprejeli rezultate drugega kroga?

Kako ste sprejeli rezultate drugega kroga?

Moravčani se lahko odahnejo, saj so se po 16 letih znebili župana Rebolja, ki je delil narod, da ne govorim o izživljanju nad nekaterimi občani. Kot izgleda, jih je bilo teh, na katere se je spravil kar veliko..
Jaz sicer ne maram Popovića, ampak še manj pa mi je všeč, da bi SMc dobila župana v Kopru.Že tisti v Mb je preveč .
Velike Lašče so se obnile na levo, zanimivo.

Zadovoljna, zmagal moj kandidat 🙂

Enako tukaj, sem si oddahnila.

nova
Uredništvo priporoča

V N.Gorici je zmagal nov kandidat, sama sem presenečena, glasovala pa sicer za prejšnjega.

Še čakamo, da se preštejejo glasovnice prispele po pošti. 😉

V našem malem kraju se vsi poznajo in drug drugemu umivajo roke. Novi župan bo samo malo premešal karte in pripustil h koritu svoje, enako kot je delal stari. Bitka je bila umazana, ker so v igri evropski milijoni. Za nas ostale se ne bo nič spremenilo.

Slabo! Ko bo začel županovati, pričakujem še slabše stanje. Novi obraz pri koritu, pač.

Vedno mislim, da so zmagali naši, potem pa ugotovim, da vedno zmagajo njihovi.

V Mariboru so imeli toliko povedati čez Ljubljančane, ker so izvolili Jankoviča. Stalno so pljuvali čez Jankoviča in čez ljudi, ki so volili zanj in zdaj oni sami izvolijo Jankoviča. Očitno so nam ga bili fovš.

Vedno m eje zanimalo koga to sploh zanima… zdaj pa vidim, da nekaj vas vseeno je…

Če sklepam po razmerju ogledi/prispevki… vas je cca 8, mogoče do maks 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takšnih, ki vas zanima.

Pravilno sem predvidela rezultate 2. kroga volitev v gorenjskih občinah, tako da so rezultati v skladu z mojimi pričakovanji. Ali bodo župani svoje delo dobro opravili, bomo videli v prihodnje. Mislim sicer, da kakšnih večjih pretresov ne bo. Torej ne pričakujem ničesar posebnega in hkrati upam, da me bo kljub temu kateri od izvojenih prijetno presenetil.

Sem pa tako ali drugače (posredno in neposredno) vpeta v več gorenjskih občin in zato spremljam celo regijo, ne le svoje občine.

Meni v KP nekaj smrdi. težko verjamem, da je ob 22 še bilo več kot 1000 glasov razlike. Potem pa kar naenkrat občinska VK pove, da je razlika samo 12 glasov.
Glede na to kako se je obnašal Popović med kampanijo, mi vse skupaj smrdi kot da se ni mogel sprijazniti in bog ve kaj je zadaj. Mi je nemogoče, da se kar naenkrat razlika tako zmanjša.

Nič ne smrdi. Nazadnje, to je po preštetju glasov, ko je bilo več kot tisoč glasov razlike, so prišteli še glasove iz predčasnega glasovanja. In tam je bila večina za Popoviča, tako kot bo danes, ko bodo prešteli glasovnice prispele po pošti.

🙂

Nič ne smrdi. Nazadnje, to je po preštetju glasov, ko je bilo več kot tisoč glasov razlike, so prišteli še glasove iz predčasnega glasovanja. In tam je bila večina za Popoviča, tako kot bo danes, ko bodo prešteli glasovnice prispele po pošti.

🙂
[/quote]
ja, smrdi to, da je bilo več kot jurja od vseh predčasnikov za Popoviča.

Sramota v mnogih občinah. Kakšni tipi …

Nič ne smrdi. Nazadnje, to je po preštetju glasov, ko je bilo več kot tisoč glasov razlike, so prišteli še glasove iz predčasnega glasovanja. In tam je bila večina za Popoviča, tako kot bo danes, ko bodo prešteli glasovnice prispele po pošti.

🙂
[/quote]
ni mu uspela potegavščina. Bržan je zmagovalec.


ni mu uspela potegavščina. Bržan je zmagovalec.
[/quote]

Bržan je lolek, za njim stoji G. Mišić.

Veliko kandidatov je lapalo kako bodo to, kkako ono…saj bodo kakšen prizidek naredili pa kakšno kanalizacijo uredili, pa na razne občinske slovesnosti hodili, a vseeno županovanje je bistveno več kot to, ja, moraš biti malo barabce, malo, da se te bojijo ter pri kakšnem projektu hoditi malo po robu a vseeno zrihtati….Navaden župan bo samo birokrat in mesto bo stagniralo.

New Report

Close