Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj še ni vojne?

Zakaj še ni vojne?

Naše čete v Baltskih državah in Skandinaviji so pripravljene, prav tako nemške čete.

Zakaj torej še ni vojne zoper Ruse?

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/skrivnost-razresena-nacisticne-plakate-lepil-mladoletnik.html

Zato, ker ni Janša predsednik slovenske vlade.

Zato, ker ni Janša predsednik slovenske vlade.
[/quote]
Tale je močna!!

Ker naslednja bo svetovna, vsesvetovna praktično. In dokler se da stat na žogi, naj le stojijo. Te, po tvoje čete, samo ustvarjajo balans na račun vzdrževanja napetosti. Ko bodo prvemu popustili živci, smo pečeni, skuhani, prežarčeni in skremirani. Kaj torej? Se naj čaka?

Ztao ker se umetno zadržuje, dokler se lahko. Ko bo nekje prišlo do resnega incidenta ali krvavih demonstracij, se bo vse odvijalo s svetlobno hitrostjo.

Po moje za to, ker ‘ablast’ nima več dovolj vojščakov.
Da bi za njih umirali v blatu, čreva zunaj….. in pisali pisemca v slovo:

“Draga mati, rad vas imam, žal mi je, ohranite me v lepem spominu!!

Orožja je tooook modernega, da zdele ta hip zadanejo točno določeno bajtico v Sloveniji.
In bodo en mesec vsi gruntal, od kje je priletelo. Da o kemičnem ne govorimo.
Dedcem se v resnic fuzla. Sami starci pogoltni.

PA SAMO ŽIVET HOČEM!! <3

Vse vojne so zaradi nas, žensk.

https://www.24ur.com/novice/svet/migrante-ki-so-poskusali-nasilno-vstopiti-v-zda-bodo-izgnali-iz-mehike.html

…zna bit kmalu.

Nobene vojne ne bo !

Ameri jo hočejo torej bo!

vojne bodo, dokler časa bo človek obstajal…vojne so v tem trenutku….

že poslal sestavljenke:

https://www.delko.si/sl/set-nemskih-panzer-granedeirjev.html

Če bi imel itele tanke že l. 1941, bi ne bilo komunistične nevarnosti v Evropi:

https://sl.wikipedia.org/wiki/Panzer_VI_Tiger_II

To bi Ameri želeli, a?


Sendero luminoso, Farabundo Marti, Tupac Amaru, IRA, ETA, Ilich Ramirez Sanchez, Rote arme fraction, OAS, to je tisto kar manjka danes!

Vsi so bili plod sovjetske staff rabote pa najverjetneje niti nočemo vedet kaka je bila njihova usoda. Se pa tole z Proxy in militantnimi skupinami nadaljuje tudi danes z vseh strani le socializajske metode so nekoliko drugačne.

EVROPSKI NARODI NOČEMO VOJNE Z RUSIJO. AMUURIKA NAS RINE V VOJNO! STOP AMERIŠKI AGRESIJI NAD SVETOM!!!!!!

Vojne so skoz, ampak ne pri nas, saj razvit svet nima razloga za bojevanje, ker imamo vsega “polno rit”. Hitler je prišel na oblast, ker so Nemci živeli zelo uborno oz. jih je veliko bilo lačnih. Kmalu bomo priča decembrski potrošniški vojni v predbožičnih in prednovoletnih nakupovalnih mrzlicah, makaki vojna v potrošništvu. To je farsa …

Vojna so tam, ko nimajo ljudje kaj za jesti in se čezmerno množijo. In točno takšen je gospodarski interes velesil, da ohranjajo takšno situacijo, kot je, čeprav navidezno “rešujejo” zadeve. Ni boljšega “biznisa” za mešetarjenje in bogatenje kot vojne.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Naj bo raj konc sveta…npr.kak asteroid naj pade!

Vojne so skoz, ampak ne pri nas, saj razvit svet nima razloga za bojevanje, ker imamo vsega “polno rit”. Hitler je prišel na oblast, ker so Nemci živeli zelo uborno oz. jih je veliko bilo lačnih. Kmalu bomo priča decembrski potrošniški vojni v predbožičnih in prednovoletnih nakupovalnih mrzlicah, makaki vojna v potrošništvu. To je farsa …

Vojna so tam, ko nimajo ljudje kaj za jesti in se čezmerno množijo. In točno takšen je gospodarski interes velesil, da ohranjajo takšno situacijo, kot je, čeprav navidezno “rešujejo” zadeve. Ni boljšega “biznisa” za mešetarjenje in bogatenje kot vojne.
[/quote]
Res je, pri nas še nikoli ni bilo nobene vojne. prokleto tele, vsak dan bolj butasto.😅

Vojne so skoz, ampak ne pri nas, saj razvit svet nima razloga za bojevanje, ker imamo vsega “polno rit”. Hitler je prišel na oblast, ker so Nemci živeli zelo uborno oz. jih je veliko bilo lačnih. Kmalu bomo priča decembrski potrošniški vojni v predbožičnih in prednovoletnih nakupovalnih mrzlicah, makaki vojna v potrošništvu. To je farsa …

Vojna so tam, ko nimajo ljudje kaj za jesti in se čezmerno množijo. In točno takšen je gospodarski interes velesil, da ohranjajo takšno situacijo, kot je, čeprav navidezno “rešujejo” zadeve. Ni boljšega “biznisa” za mešetarjenje in bogatenje kot vojne.
[/quote]

Še eden tak, ki misli, da je bila vojna 91 kresovanje in da je naša vojska združba tabornikov. Mišek, kje si pa bil v dogodkih? Tudi, če še v jajcih, ziher kakšnega brezjajčnika, ki se je skrival v Avstriji pri žlahti, ker bi sicer imel izgrajen malo drugačen odnos do vojne, če temu ne bi bilo tako. Če si iz naborniških časov, si ziher kričal ugovor vesti, če pa še mlajši, pa ziher pred Rogom z napohanimi zmedami podpisoval peticije za demilitarizacijo Slovenije. No, mnenje takega, ki javno izrazi, da pri nas ni bilo vojne, je relevantno kot ptičji drek na havbi – samo za farbo razžret je dober!


Res je, pri nas še nikoli ni bilo nobene vojne. prokleto tele, vsak dan bolj butasto.😅
[/quote]

Vojna vihra je v glavah tistih, ki životarite, nekako za silo živite, tako kot ti, ki ste depresivni in razočarani nad življenjem. Zdrav človek previdno, a optimistično zre v prihodnost. Tako bi tudi ti moral, še toliko bolj, ker imaš otroke, sicer jih sploh ne bi smel imeti, ker se bodo “navlekli” tvojega malodušja – in to je slaba popotnica za življenje, če starš čaka na vojno, ker se mu zdi, da nima veliko za izgubiti.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Še eden tak, ki misli, da je bila vojna 91 kresovanje in da je naša vojska združba tabornikov. Mišek, kje si pa bil v dogodkih? Tudi, če še v jajcih, ziher kakšnega brezjajčnika, ki se je skrival v Avstriji pri žlahti, ker bi sicer imel izgrajen malo drugačen odnos do vojne, če temu ne bi bilo tako. Če si iz naborniških časov, si ziher kričal ugovor vesti, če pa še mlajši, pa ziher pred Rogom z napohanimi zmedami podpisoval peticije za demilitarizacijo Slovenije. No, mnenje takega, ki javno izrazi, da pri nas ni bilo vojne, je relevantno kot ptičji drek na havbi – samo za farbo razžret je dober!
[/quote]

Če ni vredno za nič živeti, ne vidiš smisla, je pričakovanje vojne še kako smiselno, posebej za depresivneže: “Naj gre vse k vragu, ne splača se živeti”. Mokre sanje samoagresivnežev, ki so takšni človekoljubi, kakor verski fanatiki, ki pričakujejo skorajšnji armagedon, da jih odreši lastne mizere.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tu sta dve pesmici. Katera od obeh opeva Slovenijo?

Partizanska (avtor Vladimir Pavšič-Matej Bor):

Na klic kominterne združite se v čete –
v boj za svobodo, v boj za Sovjete.
Rdeče smo fronte bojevniki mi,
ker naše je geslo,
Sovjeti sveta.

Iz ruskih step veliki Stalin kliče zmagovito,
z naših se gora odziva mu tovariš Tito.

Naglo puške smo zgrabili
in v gozdove z doma šli,
ko sovjetski so junaki
skupen boj oklicali.

Čez gore, polja
po svetu naj doni,
Slovenija svobodna
sovjetska bodeš ti.

Tovariš Stalin, hura ! In lep pozdrav.
Odkod ? S slovenskih gmajn, vasi, iz host.
Saj jih poznaš. Saj hodiš dobri gost,
vsak dan med nas, iz Ruskih step daljav ….

Razpnite čez ves svet vešala !
Vaš boj so : rop, požig , umor !
Divjajte ! Kri je zakričala !
Glavo je dvignil v nas upor !

Hura ! Rdeči pionirji !
V temelje, oboke –
bombe, ekrazit !

Jutri – rdeči inženirji ,
skozi slavoloke
nov svet gradit !

Naš smeh se razvihra v domovih !
S čim bomo prali kri ? S krvjo !
Prisluhnite ! Pri nas v gozdovih
tesarji novih dni pojo !

Domobranska (neznani avtor):

Mi slovenski smo vojaki,
do neba kipi naš glas;
strumni naši so koraki,
kliče nas usodni čas.
Kaj nam mar je smrt,
da je le sovrag naš strt!
Za slovensko domačijo,
za naš dragi dom in rod.

Za slovensko domačijo
Stopamo v potrebni boj;
Bratje naši še trpijo,
v boj za nje, mi vsi takoj!
Vsi na plan, na plan,
bratje, velik bo naš dan.
Za slovensko domačijo,
za naš dragi dom in rod.

Domovina, mati mila,
glej srce gori, plamti;
črna zdi se manj gomila,
le da svobodna si ti!
Tvoja sveta tla
vneto branimo jih zla.
Za slovensko domačijo,
za naš dragi dom in rod.

Skupaj bratje misli ene,
narod je slovenski klen;
naše vrste so jeklene,
kdor ni z nami, je zgubljen.
Brušen že je meč,
kliče glas grmeč, svareč:
Za slovensko domačijo,
za naš dragi dom in rod.

Partizanska je bila pod embargom od leta 1948 (spora Tito-Stalin), domobranska pa od samega konca vojne.

Razlog za njuno prikrivanje je bil ta, da sta govorili resnico, o kateri se ni smelo vedeti. In sicer, da je bil pravi začetnik partizanstva veliki Stalin in pa da je bila domobrancem najvišja vrednota slovenska domovina, ne pa Hitler, kot so nas “tršice” učile v šoli in nam še danes dopovedujejo zblojeni rdeči verniki.

Res je, ampak opranoglave ovce, bodo trdile vse, samo resnice ne…. rasist, če ne sovražiš lastne domovine, zemlje, naroda in celo božjega…..

Zato tako boli, ker vlada laž in neresnica. Sicer je pa to samo ena od razkritih resnic…. v bistvu gre vse po tem kopitu…. mi smo samo hlapci, nič drugega., zato pa Evropo preplavljajo migranti in imajo več pravic…..

Ker Grda Resnica še nima betona za Tretji tempelj oz. ne ve kako bi bratu Mohamedu vzela ta Tempelj na Skali da goyim/edom to ne vidi.

Pol pa pride Kača oz. Antikrist ki bo Grdo Resnico naredila za moderatorko foruma.

New Report

Close