Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ćebinska fatva ali Partija ukaže: konec oglaševanja državnih podjetij v ‘desnih’ medijih

Ćebinska fatva ali Partija ukaže: konec oglaševanja državnih podjetij v ‘desnih’ medijih

Očitno Ćebine doživljajo hude udarce ob dejstvu, da nimajo več monopola nad mediji in ‘pravo resnico’, zato je treba tiste, ki o stvareh poročajo drugače, kot je zapovedano in prispevki niso na ‘partijski liniji’, onemogočiti.

Internet je največje prekletstvo za levičarske diktature, zato ni naključje, da je tako rekoč povsem omejen v Severni Koreji, poleg Slovenije eni čisto zadnjih oaz komunizma.

Zelo dober vzvod je seveda čimbolj priškrniti financiranje teh medijev.

Ni naključje, da je naprej teren sprobal nek jurišać ‘državljan’, nato pa je ‘naređenje’ dal sam predsednik vlade.

https://siol.net/novice/slovenija/sarec-problematiziral-oglase-drzavnih-podjetij-v-medijih-ki-spodbujajo-nestrpnost-483780

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Nikoli ne boste zlomili komunizma. Komunizem je večen!

Kapo dol!

nova
Uredništvo priporoča

Sarca sem imel za inteligentnega…dokler ne dokaze nasprotno in s tako pobudo je naredil idiota iz sebe…cudno, pri tem pa vlade ne moti da id teh podjetij in posameznikov vlece denar od davkov…sarec trikrat premisli kaj bleknes..tistega ki ti je ti svetival pa nazen…ce bi ga vceraj bi bilo prepozno

Da desničarski medij sploh sprejema financiranje državnih podjetij, je itak dokaz, da je njihovo sporočilo hinavsko. Naj si najdejo zasebne sponzorje, če vedno zagovarjajo zasebne strukture.

Dodaten problem je korupcijsko tveganje – vemo, da ima nekaj teh državnih podjetij postavljene visoke kadre s strani desničarskih strank – če ta podjetja potem financirajo desne medije, je tu konflikt interesov očiten.


Idiot zagamani,potem to enako velja za iglasevanje v delu dnevniku in na javni tv,ki so vse leve trdnjave…popolna prepoveda oflasevanja v vseh medijih pa bo mir in se javna rtv bi koncno crknila in bi se losali enega stroska na mesec

Pa zavedati se moramo, da drugega tko spolitiziranega medija, kot je nora24, v Sloveniji dejansko ni. Dejansko ga je ustanovila politična stranka, pa lastništvo je še danes tako prepleteno s to stranko, kot v nobenem drugem mediju. Zato je vsako oglaševanje v tem mediju s strani državnih podjetij skoraj enako temu, da bi se davkoplačevalski denar direktno metal v eno od političnih strank, kar pa seveda ni sprejemljivo.


Teslo,daj bodi objektiven,kdo je zstanovil delo in dnevnok kdo rtv,si videl kdo njih financira in komu v orid agitiraji,enega nepristranskega medija ni v slo…vsi so v neki odvisnosti od politike..in denarja tako da ne palamudi


****** zagamani,potem to enako velja za iglasevanje v delu dnevniku in na javni tv,ki so vse leve trdnjave…popolna prepoveda oflasevanja v vseh medijih pa bo mir in se javna rtv bi koncno crknila in bi se losali enega stroska na mesec
[/quote]

Kje imaš v člankih Dela, Dnevnika reklamo za eno in isto politično stranko? Kateri lastniki Dnevnika, Dela so direktno člani te ene in iste politične stranke? Zakaj ne bi državna firma oglaševala v državni RTV, če je oboje državno in dokaj uravnoteženo? Koliko ima nora24 novinarjev, ki so tako levi, kot je na javni RTV desen Možina, Pesek ali pa v Mladini Nežmah? Nimajo nič, totalna severnokorejska propagandna TV velikega vodje je to, nobene uravnoteženosti. In to je res nehigienično financirat z dražvnim denarjem.

Kje imaš v člankih Dela, Dnevnika reklamo za eno in isto politično stranko? Kateri lastniki Dnevnika, Dela so direktno člani te ene in iste politične stranke? Zakaj ne bi državna firma oglaševala v državni RTV, če je oboje državno in dokaj uravnoteženo? Koliko ima nora24 novinarjev, ki so tako levi, kot je na javni RTV desen Možina, Pesek ali pa v Mladini Nežmah? Nimajo nič, totalna severnokorejska propagandna TV velikega vodje je to, nobene uravnoteženosti. In to je res nehigienično financirat z dražvnim denarjem.
[/quote]

Ne bluzi,dolga leta sem bil narocnik dnevnika dela in tudi mladino sem redno kupoval,ko so izgubili se zadnjo piko kredibilnost sem vse odpovedal,pa janseve tv tud ne spremljam ,idiotske rtv itak da ne moram pa placevati bedrije ki ji razne carlove oripravljajo pa ne pijejo vode..cudno ne…moj denar pa nikomur ne smrdi ko miram financirati to drzavno gnojno jamo…in tud drzavi ne smrdi denar od nove tv..vi kao liberali si samo nalivatw slepilo v svoje begave oci da ne vidite resnice in kako vas drzava krade..samo da lahko vsake dve leti sodelujete v farsi volitev

Priporočilo/razmislek ni ukaz!
Je pa lepo, da priznaš da ste desni nestrpni!!

Desničarji imajo veliko za povedat proti državi, državni denar jim pa vseeno ne smrdi. Naj si zdaj na trgu pridobijo stranke za oglaševanje. Bodo zdaj desničarski podjetniki pokazali kaj solidarnosti do desnih medijev in zakupili oglaševalski prostor ali se tudi pri njih medsebojna ljubezen neha, ko je denar v igri?

Ne bluzi,dolga leta sem bil narocnik dnevnika dela in tudi mladino sem redno kupoval,ko so izgubili se zadnjo piko kredibilnost sem vse odpovedal,pa janseve tv tud ne spremljam ,idiotske rtv itak da ne moram pa placevati bedrije ki ji razne carlove oripravljajo pa ne pijejo vode..cudno ne…moj denar pa nikomur ne smrdi ko miram financirati to drzavno gnojno jamo…in tud drzavi ne smrdi denar od nove tv..vi kao liberali si samo nalivatw slepilo v svoje begave oci da ne vidite resnice in kako vas drzava krade..samo da lahko vsake dve leti sodelujete v farsi volitev
[/quote]

Aha, torej nimaš dejansko odgovora na niti eno od mojih vprašanj? Ni presenetljivo.

Priporočilo/razmislek ni ukaz!
Je pa lepo, da priznaš da ste desni nestrpni!!
[/quote]
In ravno ti cepec bos drugim ocital nestrpnist..pometi pred svojim pragom pol se oglasaj

Kot sifilis torej? 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


In ravno ti cepec bos drugim ocital nestrpnist..pometi pred svojim pragom pol se oglasaj
[/quote]
Jaz očital? Jule, ti si najmanj nepismen!

Aha, torej nimaš dejansko odgovora na niti eno od mojih vprašanj? Ni presenetljivo.
[/quote]

A ti mislis da bom zahajl v nsekoncne razprave s teboj? Vzami v roke delo in mladino not imas odgovore na svoja vprasanja…levaki nimate trihtice pojma o tem kaj je objektivnost resnica in dejstva,saj jih tzd desnjski nimate zato pa je tska polarizacija v slo in nasilje medijsko ki ga levi mediji zganjajo nad vsemi ki kriticno razmisljamo in ne zavzemamo polov in ne pridtajamo na oranje mozganov s strani drzavd in njenih podrepnikov

Strinjaš se z nedopustnim pritiskom na svobodo medijev???

Dejstvo je,d a v letu 2018 tonemo nazaj v komunistično diktaturo.

Svoboda mnenja se preganja pod pretvezo ‘sovražnega govora’.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

A ti mislis da bom zahajl v nsekoncne razprave s teboj?
[/quote]

Ne, ne mislim, ker vem, da nimaš nekih nobenih argumentov. Imaš pa veliko časa za floskule trosit (enake kot jih na nori24 lahko bereš vsak dan). Da bi dejansko kak dokaz za svoje trditve tukaj objavil, pa nimaš časa. Vse povedano.

Strinjaš se z nedopustnim pritiskom na svobodo medijev???

Dejstvo je,d a v letu 2018 tonemo nazaj v komunistično diktaturo.

Svoboda mnenja se preganja pod pretvezo ‘sovražnega govora’.
[/quote]

Kje vidiš kak pritisk na svobodo medijev? Jaz vidim samo debato o porabljanju denarja državnih firm, kar je seveda več kot dobrodošlo. Svobodni zasebni mediji imajo vedno možnost, da si najde svobodne zasebne sponzorje namesto državnih.

Zanimivo, kako začnete cvilit o nekem pritisku in pomanjkanju svobode, ko nekdo razmišlja o tem, da bi država nehala plačevati vaše medije. Pravi podjetniki.

A ni zanimivo, da vsi belčki (bebčki) uporabljajo enako retoriko. Se vidi, da vsi izhajajo iz iste možganopralnice.

Če je problem v reklamiranju.

Npr Telekom ukine reklamo na … ne vem kje….
To pomeni, da ti kupci ne bodo seznanjeni z reklamiranim in tega ne bodo kupovali.
Kdo potegne krajšo? Mediji? Ne Telekom…

Kot naročnik Telekoma bom bom prekinil naročnino, če ne bo oglaševanja.
Odločil se bom za nekoga, ki bo reklamiral…

Sistem ni enostavem…

Meje so odprte. Če vam ne paše Slovenija, greste lahko v Brazilijo. Tam je zdaj desničarski raj. Samo problem je, ker tam niste upravičeni do socialne podpore.

a se je orbanova pipca zaprla, ker Ivan ni bil izvoljen. ti šment in vi bi zraven pluvaških člankov po državi in “komunističnih” oblasteh delali reklamo zanje? sicer pa, če se je madžarska pipa zaprla, vam še vedno ostanejo ugodna bosanska posojila.

O ubogi SdS podrepniki, a vam ni dovolj, da ste se vrinili v vse možne medije in jih popolnoma uničili do konca vključno z novinarji, ki so tako ponosno pripišejo Dr. pred svoje ime!
In nihče vam nič ne more, ne sodišča, ne vodstvo, ne gen direktor, programski svet…. vi ste nedotakljivi. A vas res ni sram!

“Za milijon evrov previsoko izplačanih plač na RTV-ju bo treba vrniti
Nekateri so bili uvrščeni v občutno previsoke plačne razrede. Vračanje več tisoč evrov dolga na obroke.” In k daj bo MO(ži)NA to opravil???

“Nekdanji direktor Televizije Slovenija Jože Možina!!!???? bo moral vrniti malo manj kot 2000 evrov bruto, nekdanja pravna svetovalka generalnega direktorja Cvetka Žirovnik (pozneje je neuspešno kandidirala na listi DL) pa 11.600 evrov bruto!!!”

Vaš link

New Report

Close