Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Se tudi vam zdi, da se edino SDS, NSi in SNS borijo za slovenski narod?

Se tudi vam zdi, da se edino SDS, NSi in SNS borijo za slovenski narod?

Bolj kot spremljam razprave okoli Marakeskega sporazuma in berem mnenja ljudi, bolj se mi zdi, da leve stranke delujejo v skodo slovenskega naroda in ne upostevajo volje ljudi, ki so jih izvolili, se ne drzijo predvolilnih obljub…nikoli si nisem mislil, da se bom spraseval to, vendar vec kot ocitno niso zmerno leve stranke tisto, kar Slovenija potrebuje in od zdaj naprej bom volil desne stranke, edini, ki si upa povedati, kar si misli je Zmago Jelinčič, kapa dol za njegov vcerajsnji govor v parlamentu.

Ne, se mi ne zdi, zdi se mi, da se borijo samo za svojo korist in da samo pumpajo nekaj, ko bi bilo treba kaj naredit, pa pyzdo stisnejo čisto enako. Sploh pa v primeru SDS. So kurili proti migrantskim kvotam, a njihovi poslanci v EU parmalentu so jih od prvega do zadnjega podpisali. Kurijo zdaj proti temu sporazumu, a berem, da je bojda Ivan podpisal sporazum, ki je bil podlaga za tega zdaj. O doktoratu v muslimanski državi raje niti ne govorimo.

Edino SNS še ni pyzde stisnil, ker nikoli niso dobili dovolj glasov za neko moč. So se pa že 100x izognili temu, ad bi šli v koalicijo in kaj naredili, tako da niso dosti drugačni.

Tako da brezveze, kdor jim naseda, jim pač naj.

Ne, so pa spretni prigeneriranju in “prodajanju” strahu. No ja, spretni? A kot kaže pri precejšnjem delu populacije uspešni.

Ne. Našteti se borijo proti slovenskemu narodu, proti slovenski državi, proti državljanom, proti ljudem nasploh.

Meni se zdi ravno obratno. Ze par let jih imam za tipicne izdajalce. Za vsako stvar specajo v tujino. Jokajo proti migrantom, po drugi strani jih pa ne moti, da vsako leto pride 10.000 bosancev v slovenijo, 4000 srbov in albancev, itd… To so statistike za lansko leto, kar preverite.

Skratka, tipicni hinavci. Zaradi njih bo propad Slovenije kvecjemu hitrejsi, ker se ne razvije prava desnica. Ker se ekskomunajzarji pretvarjajo, da so desnicarji.

Ne, ne zdi se mi. Vse kar počnejo je, da se borijo za lastno promocijo. Nič novega, je treba najti pot v Bruselj do preplačanih služb.

“Se tudi vam zdi, da se edino SDS, NSi in SNS borijo za slovenski narod?”

Natančno tako je! Ostali idejno spadajo pod internacionaliste, za katere narodi ne obstajajo. Za njih obstaja samo “delavski narod”

A vam res ne potegne da je ta deklaracija podpisana že leta 2007!!! Kdo jo je podpisal pa sami malo poiščite, da malo dvignete vaš IQ konje na sobni temperaturi.
Omenjeni se nikdar in nikoli niso borili za Slovenijo in Slovence!!! Ravno nasprotno, Slovenijo so pokradli in podarili Vatikanu in tajkunom! In tudi danes se zavzeto borijo PROTI Sloveniji.Borijo se le za Vatikan, to so ni Slovenija in upam, da nikdar ne bo!


Ne se mi ne, poleg tega je ravno SDS že 27 let v vladi malo v opoziciji malo v koaliciji ampak kakorkoli že, so 27 let v foteljih, poleg tega so spet zganjal populizem in lagali pa sedaj nočejo nič slišat o teh lažeh, pred in po županskih volitvah so trdili, da se je v Ljubljani množično prijavljalo na stalno prebivališče ogromno ljudi zato, da so volili Jankoviča, novinarji so ugotovili, da je to laž in, da je bilo v Ljubljani na dan volitev manj prijavljenih volilnih upravičencev kot pred mesecem dni.


JJ jo je podpisal in držal govor o solidarnosti, sprejemanju, pomoči, razumevanju itd danes seveda ne ve nič o tem pa je že nekajkrat dobil direktno vprašanje naj pove, kaj je takrat podpisal.

vsi, ki omenjate, da je v bistvu Janša podpisal predhodnika tega dokumenta….Če sem prav slišal, je cel kup levičarjev na seji DZ omenilo, da je Marakeška deklaracija prvi dokument, ki ureja itd… Torej, kaj zdaj? je bil Janša prvi ali je to prvi dokument???
Verjetno so bile tudi leta 2006 drugačne razmere kot danes, tako da raznorazne sodbe preteklih dejanj z vidika današnjega vedenja, so malce nekredibilne.

Uf uf slišali si vse narobe! In bolj malo se je spremenilo od takrat! Migranti so bili takrat in migranti so danes! Služijo pa ravno tisti, ki najbolj vpijejo proti beguncem in danes skutino mnogo več denarja kot pred leti. Edino to se je spremenilo!
Dobro se spomnimo, kao se je Janša hvalil z vzornik sodelovanjem z EU in Angelci! In kaj so vsi skupaj naredili, da se to normalizira??? Nič, kričali so welkomen in pričakovali kako bodo migranti delali zastonj in polnili njihove žepe! To se je seveda v popolnosti izjalovilo in sedaj je treba mešati meglo in ljudstvo, da resnica ne pride na dan!
Odpri Don Marko blog in beri, beri in razmišljam!

Tudi.

Odgovor na vprašanje: Ne, ne zdi se mi. Sploh ne.

:-)))

New Report

Close