Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SOOČENJE Janković Logar

SOOČENJE Janković Logar

https://www.youtube.com/watch?v=46qyhuRuxNE

janković ima izjemno očarljiv nasmeh

Ima očarljiv nasmeh in lepe zobeeee

Ja, to je pa to. Sicer pa greznica.

Janković je mafijec ampak je pa tudi res, da ima rezultate. Ljubljana je lepša kot je bila, vprašanje pa na čigav račun. Tistih 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ki jih Janković od vsakega gradbenega projekta vzame zase oz. za svoja sinova se pač nekje mora poznati.

“Ljubljana je lepša kot je bila”- stvar okusa!

Logar je pamet, Janković je karizma. Zdaj, kar volis, tisto ti več pomeni, ne glede, kako se pride do cilja. Pamet gleda na vse, karizma samo nase.

Meni je sicer vseeno, kdo je župan MOL, ker to ni moja občina, ampak se vseeno sprašujem, kako hudo nezakonito stvar bi moral on narediti, da bi Ljubljančani končno spregledali.


Gre za stvar vrednot ali zaradi konforta in izgleda podpiras kraje, manipulacije, kao osebne stecaje, Cipre itd. Ma jaz gotovo ne. Nikoli ne bom dala glasu primitivizmu in kriminalu. Ne morejo mi nic podariti, da bi bila pripravljena spustiti svoje osebne standarde. Sodrga je sodrga pa ce nosi Armani ali ne.

Ljubljančani zagotovo ne volimo Jankoviča, volijo ga “ljubljančani” ki jim je všeč kič. Kdo so “ljubljančani”, to niso le priseljenci z juga in njihov podmladek, to so prva-druga generacija v Ljubljani rojeni potomcev iz slovenskega podeželja. Nisem nestrpna, ampak to kar se dogaja v Ljubljani zadnjih 15 let, lahko kot napredek razume samo nekdo, ki nima ne širine in okusa.

Aha in ker je Ljubljana lepsa je torej sprejemljivo, da krade tako, da kar smrdi in njegove mahinacije placujemo vsi? Dajte si ze enkrat dol te plasnice z oci no.

tisti, ki ima znanje, nima karizme. to pa ne pomeni, da je pošten. saj je od ivana. Ivanovi so vsi isti, le da znajo to delati bolj prikrito.
tako da če misliš, da boš, ko boš volil “znanje”, volil tudi poštenost, se huuuuuuuuuudo motiš.

Problem so chefurske seljandure brez vrednot. Teh je zal zlo velik ker so na nizji razvojni stopnji in on je njim super kul in car. Kokr nek Balkanski serif. Sodrga pac.


Ne, pomembnejša je tvoja neumnost. Kar dokazuješ že nekaj dni! Očitno vam ne gre najbolje in niste prepričani v zmago vašega kandidata, zato toliko pisarjenja. Povej no, ki vse veš, ali se bo brezplačni prevoz v mestnem prometu za upokojence, ki ga obljublja Logar štel v dohodnino vsakega posameznika? Ali bo to donacija? Mogoče pa sponzorstvo. Za vsako zastonj stvar, storitev… je treba plačati DDV? Kako bo to urejeno? Bo nekdo zaradi ušivih 20 evrov mesečno, ki jih bo dobil v obliki brezplačnih voženj, ob kakršne koli socialne beneficije? Kako je to tvoj kandidat razdelal? Pa zastonj zdravstvo- po kakšnem vrstnem redu bodo ljudje lahko prišli do tega? Po strankarski izkaznici ali po priporočilu župnika? Kaj pa za tiste, ki so v Ljubljani v podnajemu? Zanje to ne bo veljalo, samo za tiste s stalnim bivališčem? Povej no, kako boste to rešili?

Problem so chefurske seljandure brez vrednot. Teh je zal zlo velik ker so na nizji razvojni stopnji in on je njim super kul in car. Kokr nek Balkanski serif. Sodrga pac.
[/quote]

Ti pa zelo malo veš o prebivalcih Ljubljane.


Ne, pomembnejša je tvoja neumnost. Kar dokazuješ že nekaj dni! Očitno vam ne gre najbolje in niste prepričani v zmago vašega kandidata, zato toliko pisarjenja. Povej no, ki vse veš, ali se bo brezplačni prevoz v mestnem prometu za upokojence, ki ga obljublja Logar štel v dohodnino vsakega posameznika? Ali bo to donacija? Mogoče pa sponzorstvo. Za vsako zastonj stvar, storitev… je treba plačati DDV? Kako bo to urejeno? Bo nekdo zaradi ušivih 20 evrov mesečno, ki jih bo dobil v obliki brezplačnih voženj, ob kakršne koli socialne beneficije? Kako je to tvoj kandidat razdelal? Pa zastonj zdravstvo- po kakšnem vrstnem redu bodo ljudje lahko prišli do tega? Po strankarski izkaznici ali po priporočilu župnika? Kaj pa za tiste, ki so v Ljubljani v podnajemu? Zanje to ne bo veljalo, samo za tiste s stalnim bivališčem? Povej no, kako boste to rešili?
[/quote]

No, do sem je še šlo, od boldanega pa ne več.
Tako zdaj me pa okliči za janševca al pa cerkvenjaka, desničarja…….ker dlje od teh trhlih argumentov ti itak ne vleče.
Me pa zanima po čem se ti razlikuješ od tistih, ki jih imaš za neumne, meni deluješ ne le neumno, pač pa še zelo nevrotiučno!

Ti pa zelo malo veš o prebivalcih Ljubljane.
[/quote]
Lepo prosim. Saj jih gledam. Ze celo zivljenje. Jasen mi je stil,ki je njim dopadljiv. In on jih obraca kot na zaru.

Do Janša gojim strašno negativna čustva. Nikoli, never, ever ga ne bi volila.
No Zoki pa ga je že preskočil.
Volila bom Anžeta, ker verjamem, da tako hudo pokvarjen ne more bit.
Pa tudi zato, da končno sodstvo dobi priložnost, da opravi svoje delo do konca.

No, do sem je še šlo, od boldanega pa ne več.
Tako zdaj me pa okliči za janševca al pa cerkvenjaka, desničarja…….ker dlje od teh trhlih argumentov ti itak ne vleče.
Me pa zanima po čem se ti razlikuješ od tistih, ki jih imaš za neumne, meni deluješ ne le neumno, pač pa še zelo nevrotiučno!
[/quote]

Nevrotiučno? Dobra beseda! Nov monizem! Hudo!


Res, ali zdaj sodstvo ne more opraviti svojega dela? Zakaj pa ne? Ker se ivan izogiba poštarju, pa ne prazni nabiralnika za pošto! To bo!

Ti pa zelo malo veš o prebivalcih Ljubljane.
[/quote]

A da zelo malo vemo? Rakova Jelša ji je še vedno polna ; je pa na obrobju enega izmed najlepših predelov Ljubljane. Pa predel od Livade proti nakupovalnemu središču Rudnik tudi…. Pedno so zgradili tisti nakupovalni center je bil tisti predel znan kot balkanski Teksas Ljubljane – celo en hotel po imenu Teksas je bil včasih tam 🙂

A da zelo malo vemo? Rakova Jelša ji je še vedno polna ; je pa na obrobju enega izmed najlepših predelov Ljubljane. Pa predel od Livade proti nakupovalnemu središču Rudnik tudi…. Pedno so zgradili tisti nakupovalni center je bil tisti predel znan kot balkanski Teksas Ljubljane – celo en hotel po imenu Teksas je bil včasih tam 🙂
[/quote]
Hotel teksas? Res? Kje pa? Pedno? In kako veš, kdo kje stanuje in kakšne narodnosti je? Imate pri vas v stranki sezname? Kje ste jih pa dobili?

A da zelo malo vemo? Rakova Jelša ji je še vedno polna ; je pa na obrobju enega izmed najlepših predelov Ljubljane. Pa predel od Livade proti nakupovalnemu središču Rudnik tudi…. Pedno so zgradili tisti nakupovalni center je bil tisti predel znan kot balkanski Teksas Ljubljane – celo en hotel po imenu Teksas je bil včasih tam 🙂
[/quote]

No ja, ampak vso to volilno telo ne bi imelo dovolj moči, da ustoliči Jankoviča, Jankovič županuje, ker ima dovoljšnjo podporo, ki jo dobi tudi od t.i. klenih Slovencev.

Nevrotiučno? Dobra beseda! Nov monizem! Hudo!
[/quote]

Tipična tipkarska napaka.

Bravo za tole.

New Report

Close