Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Socialna pomoč se po novem letu NE BO znižala

Socialna pomoč se po novem letu NE BO znižala

Danes sprejeta nova novela, tudi po 1.1.2019 DSP ostaja slabih 400€, skupaj z dodatkom za prostovoljstvo skoraj 500€.

Razumi to, kdor more. A moramo res popolnoma uničit realni sektor? A ta vlada res ne razume, da brez zdravega gospodarstva ni države?

Za 100€ več bodo v službo hodili samo še bedaki!

40 let delovne dobe, žuljev in znoja, praviš? Briga nas, stari, mi imamo varstveni dodatek, opazujemo zrak in češljamo muda!

Dejte nam še najemnino pokrit, da ne bomo tko bogi!

LP, imigranti

Z vsem skupaj seveda ne bi bilo nič narobe, če ne bi bila minimalna plača obupno nizka! Najprej naj dvignejo minimalca, sicer ga lahko kar ukinejo!

Torej imate jamrači iz realnega sektorja idealno priložnost, da pritisnete na delodajalce. Plače zvišat ali pa gremo na socialo! Nismo več v socializmu, da vam bo vse država zrihtala. Tudi sami boste morali dvignit riti, prevzeti odgovornost zase in začet ukrepat.

nova
Uredništvo priporoča

bi že zdavnaj morala znašati jurja neto… zdajle ne vem koliko je to bruto iz glave, zato sem neto napisala. že zdavnaj. Vse ostalo kar je manj je tlaka in sramotno plačilo.

mrš devat!

Ne morem ti dat jurja plače, takoj propadem. Če zvišamo minimalca, bo takoj vse propadlo. Naj se raje socialna zniža, mi imamo premalo interesentov za delo.

ali pa bo treba prodat jahto.

New Report

Close