Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ali je šarcu tale država čist razpadla

Ali je šarcu tale država čist razpadla

Zdravstvo je razsuto operacije odpovedujejo, policija stavka , furs deluje več ali manj samo še za reveže prosto po g kaj je že bivši gosp minister, prostitutke delajo kar čjo neobdavčeno jaz menim da je tole čist total razpadlo deluje samo še za tistega ki ima veliko denara da si lahko vse to kupi tale šarec je pa zgleda zelo naivno stopil v vse tole kaj ga niso na rtv nič naučili

.
.
.

To je zgodba o uspehu! Ta dva zadnja kljukca bosta vas davkoplačevalce naučila kozjih molitvic!

Al boste nehali davke plačevat, al boste pa odgovornejše izražali svoj voljo!

nova
Uredništvo priporoča

ej, desnosučni, prozoren si

Za zdravstvo ne vem, ker kot vegetarijanka nisem bila v 50 letih razen prehlada nikar bolna, za zobozdravstvo pa lahko rećem, da razpada. Edini dober, normalen zobozdravnik pri nas, seveda ni Slovenec, jih ima 300 na čakalni listi, kar je ogromno za mali kraj, potem je še par pocarjev slovenskih na socialno. Šla sem k njim in so mi uspeli, ne eden, dva v par letih uničit 4 zdrave zobe!

prej zdravi zobki, padale padale plombe, dokler se ni začelo vse razkrajat, itd. Katastrofa! Hvala bogu za dobre bosanske in hrvaške zobozdravnike, če ne bi bili vsi brez zob!

hehe, isto bi bilo tudi, ko bi bil princ teme na aaablasti… Vsi hočejo/mo več, torej, noben genij ne more tega rešit drugač kot z novimi in novimi krediti… 33….35….37….miljard evričev za vzdreževanje tega stanja kot je zdej, če tega ne bo, bo samo še slabše….

Šarec je morda že lesar, igralec in gasilec, toda čarovnik, ki bi s čarobno palčko porihtal Slovenijo v dveh mesecih, s tem da mu stalno nekdo še nagaja pa pač ni

Vse to je že bilo, preden je on prišel s kamniškega županstva.To so nasrali drugi, a zdaj naivne ovce mislijo, da bo Šarec vse to popravil v enem letu?
Je pa inteligenten človek, ala mu vera!

Meni se pa Šarec nič ne smili. Povedal sem mu kaj se mu bo zgodilo, pa ni poslušal!

On ima svojo glavo, svojo pot, dovolj je inteligenten in načelen , da sam vodi svoje življenje.
Kar mu je dosedaj zelo dobro uspevalo.

a kar ti si mu povedal? Torej si ” znan in vpliven”??

On ima svojo glavo, svojo pot, dovolj je inteligenten in načelen , da sam vodi svoje življenje.
Kar mu je dosedaj zelo dobro uspevalo.
[/quote]

pa ni kradel?

pa ni kradel?
[/quote]

Kradeš ti iz tvoje firme skret papir in vse kar ni privezano, pripeto ali prilimano s sekundnim limom.
Ampak taki grejo tudi nekega dne adio mare iz firme ven.

A Šarcu sploh kaj lahko še (raz)odpade?
S(mo pred njim že dodobra razmajali državo.


[/quote]

Mogoče je Marjan Šarec njegov sosed, pa se dobro poznata.Lahko sta skupaj pri gasilcih ali pa kje drugje. Misliš, da se Marjan suče samo v višjih krogih?


[/quote]

Ja kar jaz sem mu povedal, pa nisem ne hudo znan, sploh pa ne vpliven.

pa ni kradel?
[/quote]
Ko boš imelo kakšne dokaze, da je kradel, veš kaj je tvoja državljanska dolžnost!
Namig: PRIJAVA!


Ko boš imelo kakšne dokaze, da je kradel, veš kaj je tvoja državljanska dolžnost!
Namig: PRIJAVA!
[/quote]

je že mimo.Marjan Šarec že nekaj časa ni več v Kamniku.
Ta , ki pa kar nekaj na pamet blebeta, je pa isti kot vaška opravljivka.

New Report

Close