Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek EU poslancem ni treba razkriti porabe dodatka za delovanje pisarne 4416 evr

EU poslancem ni treba razkriti porabe dodatka za delovanje pisarne 4416 evr

Gre za okoli 40 milijonov evrov izdatkov na leto, ki jih evropski poslanci dobijo kot dodatek k plači za delovanje pisarne!
http://www.rtvslo.si/evropska-unija/evroposlancem-ni-treba-razkriti-kako-porabijo-4-416-evrov-mesecnega-dodatka-k-placi/466920
Vsak mesec 4.416 evrov neposredno na račun poslanca
Gre za 4.416 evrov na mesec, ki so posredovani neposredno na osebni bančni račun evropskega poslanca. Pri tem ni zagotovljene preglednosti porabe denarja, niti ni treba poslancem vrniti neporabljenega denarja, so prejšnji teden pred izrekom sodbe opozorili v skupini Zelenih v Evropskem parlamentu.
Kot je poročal dopisnik RTV Slovenija iz Bruslja Luka Robida, je preiskovalnim novinarjem uspelo celo ugotoviti, da je v določenem trenutku skoraj 130 poslancev prejemalo ta sredstva, ne da bi sploh imeli svoje pisarne, ali pa da so na ta način financirali svoje politične stranke, ki so jim plačevali za najemnino pisarn v strankarskih prostorih.

ciganija prve klase.

EUROMAFIJA

To so praktično kopirali iz slovenije, kjer imamo malico in prevoz na delo – marsikdo ne je v službi oziroma se v službo pripelje na kak drug način ter tudi prejema ta denar….

Poslanci bodo seveda trdili, da jim ta denar PRIPADA. Oh ja….pogoltnost mnogih ne pozna meja. Zagotovo bodo v parlamentu poizkušali s kakšnimi ukrepi (sekretariat), da se to omeji, ampak nekako bi rekla, da jim ne bo uspelo.

Pripada jim toliko kot v sloveniji prevoz na delo in malica….

Pripada jim toliko kot v sloveniji prevoz na delo in malica….
[/quote]

Hm…ne razumem, kaj pomeni tvoj odgovor na moj post.

Hm…ne razumem, kaj pomeni tvoj odgovor na moj post.
[/quote]

tudi v sloveniji ljudje trdijo, da jim pripada…bo šlo?

in kje je problem?
Znano je kdo in koliko dobi. Veliko stvari se je pa treba zmeniti ob kavici ☺ … in kavice so v Bruslju drage ☺
A Pahor še plačuje kavice od svoje plače ☺

tudi v sloveniji ljudje trdijo, da jim pripada…bo šlo?
[/quote]

Mislim, da ne razumeš, kaj sem želela povedati.

Mislim, da ne razumeš, kaj sem želela povedati.
[/quote]

Glede na to, kaj si v tekstu poudarila je povsem jasno kaj si želela povedati.

Glede na to, kaj si v tekstu poudarila je povsem jasno kaj si želela povedati.
[/quote]

Hm…. Bi rekla, da si tista, ki se z mano vedno zaplete v neverendingdebate o najini debati. Pri čemer trdi, da mi odgovarja prvič v življenju.

Daj, prosim lepo, pusti mi moje mnenje. OK?

Hm…. Bi rekla, da si tista, ki se z mano vedno zaplete v neverendingdebate o najini debati. Pri čemer trdi, da mi odgovarja prvič v življenju.

Daj, prosim lepo, pusti mi moje mnenje. OK?
[/quote]

Vsak ima svoje mnenje, imam jaz lahko svojega?

Vsak ima svoje mnenje, imam jaz lahko svojega?
[/quote]

NE!

he he

New Report

Close