Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Moj 18 letni sin bi šel v slovensko vojsko da bi branil to zasrano državo in še kako drugo

Moj 18 letni sin bi šel v slovensko vojsko da bi branil to zasrano državo in še kako drugo

Moj 18 letni sin se je včeraj z ostalimi 18 letniki udeležil vojaške prireditve ob odprtju vojaškega sejma v Gornji Radgoni, to je bilo v okviru poziva vpoklica rekrutov v vojsko, zato je bila udeležba seveda obvezna. Že od nekdaj goji simpatijo do vojske in vsega kar spada zraven, sicer pa ni tip, ki bi oboževal gibanje, pohode, tek….in je tudi sicer zelo miroljuben in umirjen.
Včeraj pa so fantje na sejmu imeli tudi priložnostb da preizkušajo orožje, vstop v vsa vojaška vozila….itd.
Domov je prišel ves navdušen, še posebno zato, ker mu je menda en poklicni vojak, desetar…? rekel, da se mu zdi zelo primeren za usposabljanje in tudi kaj več, saj je zelo dobro od prve pri streljanju zadel v tarčo…itd in da take zelo potrebujejo.
Baje nihče od njegovih sošolcev ni bil tako navdušen nad tem, da bi se prijavil vsaj za 3 mesečno usposabljanje oz.služenje.
“Problem” pa je, da sem jaz osebno izredno proti temu, da bi kakor koli stopil v slovensko vojsko, ker menim, da si moj sin ne zasluži biti živa tarča ene tako zasrane države, kot je naša in braniti predvsem interese vlade in predsednika države, ki so jo čisto zajebali. Razumem, da nekdo to more delat ampak je to delo itak brez haska, saj vojska v bistvu sploh nima nobenih pristojnosti in primernih napotkov-ukazov, kako ravnati z nasilnimi migranti v svoji lastni državi…itd. Taka država pa si ne zasluži imeti vojske ali policije, katere naloga je biti živa tarča enim usranim opicam iz divjega Vzhoda, da ne govorim, ko naše vojake v okviru NATA pošiljajo tja v vukojebino tretjega sveta v okviru raznih mirovnih misij, kjer so potem tarča raznih teroristov in še bolj neumnih njihovih verskih prepričanj.
Sem pa tudi 100 procentna, da karkoli bo prišlo v Slovenijo od koderkoli, se bomo morali branit sami, vsak posameznik posebej, kot ve in zna in da predno bo dobila prava vojska od nesposobnega predsednika države sploh zeleno luč za kolektivno obrambo, nas bo že itak vzel hudič.

Itak ampak državo so zaspali politiki, narod ne. Ko pride do vojne, kdo gre v boj, narod, vodje, politiki spet diktirajo iz naslonjača.


Saj tu je problem. Poklicni vojaki in tisti na usposabljanju ne bodo branili državljanov ampak smrdljive riti od Ehjavca, Pahorja, Šarca, Cmerarja in njihove usrane žlahte, da ne naštevam naprej…mi se bomo itak morali branit sami in za te pezdete in njihovo zalego nisem pripravljena za noben denar žrtvovat svojega otroka, kaj šele zastonj. Ker menim, da nisem rodila metek od puške ampak živega, zdravega in najlepšega otroka.

nova
Uredništvo priporoča

Vojske evropskih držav so danes itak nemočne proti orožju afriških in arabskih držav. Afričani in Arabci se morajo zgolj zadreti “rasist”, “ksenofob”, “nacist”, pa se naše vojske takoj skrijejo v kot.

Samo popravek,

udeležba ni obvezna, ker gre zgolj za seznanitev s pravicami in obveznostmi vojaškega obveznika. To ni niti približna senca nekdanjega nabora, ki je bil obvezen. Če ti je sin dejal, da je udeležba obvezna, te je naplahtal.

Bolj mu boš branila, bolj mu bo všeč.Pusti ga, naj gre in preizkusi sam, kako je.Ne moreš mu vsiljevati poklica.
Če mu bo všeč, bo itak ostal, pa če se ti še tako mečeš na trepalnice.
Če ne, bo šel pa sčasoma itak v drug poklic.
Kar se pa tiče nesposobnega predsednika države : Lahko kandidiraš, mogoče bo slučajno kaj drugače….

Tudi moja dva sinova sta bila poklicana nekaj let nazaj.Oba sta se udeležila.Vabilo je prišlo uradno po pošti in samoumevno nam je bilo, da prideta.Vseeno mislim, da je obvezno, da se javiš!


Saj tu je problem. Poklicni vojaki in tisti na usposabljanju ne bodo branili državljanov ampak smrdljive riti od Ehjavca, Pahorja, Šarca, Cmerarja in njihove usrane žlahte, da ne naštevam naprej…mi se bomo itak morali branit sami in za te pezdete in njihovo zalego nisem pripravljena za noben denar žrtvovat svojega otroka, kaj šele zastonj. Ker menim, da nisem rodila metek od puške ampak živega, zdravega in najlepšega otroka.
[/quote]

Zakaj bi se branili sami, saj se lahko pridružimo Vardi vsi, ne samo sin.

Vsi “moj otrok” so primerni tudi za vojsko. Namreč vse inštitucije, ki se preživljajo z oblastjo rabijo čustveno pohabljene ljudi, da jim dokončno operejo še možgane.

Ti kot “mati” pa si šolski primer opranih možganov od taenakih inštitucij, kajti če to ne bi bila, potem bi “svojega sina” vzgojila v samostojno osebo ki čustvuje s svojim srcem in razmišlja s svojo pametjo.

Državo so zasrali predvsem levi politiki. Biti vojak pomeni opravljati častno in domoljubno delo. Globok priklon tvojemu sinu.
Imam prijatelja, ki je poklicni vojak. Služba ni slaba, le na mestu ne smeš ostat, moraš se izobraževat, izpopolnjevat in je tudi zaslužek OK.

Ne bo mu nič hudega. Gre se za 3 mesečno služenje vojaškega roka, podobno kot nekoč v Jugi s tem, da gre zdaj za prostovoljno služenje. Učijo se vojskovanja,strelanja, zraven pa še zaslužijo cerka 400€/mesečno. Če se bo pa kasneje odločil za poklic vojaka bo pa morda šel na kako mirovno misijo, kjer pa SV ni v neki nevarnosti. Izjema je bil primer pred kratkim, kjer pa ni nihče nastradal. Plača v vojski je pa tufi kar solidna, sploh pa če še uživa zraven

Zgleda da folk zapušča vojsko samo zato, ker jim je predobro.

Državo so zasrali predvsem levi politiki. Biti vojak pomeni opravljati častno in domoljubno delo. Globok priklon tvojemu sinu.
Imam prijatelja, ki je poklicni vojak. Služba ni slaba, le na mestu ne smeš ostat, moraš se izobraževat, izpopolnjevat in je tudi zaslužek OK.
[/quote]

Biti vojak pomeni, da nisi sposoben za nič drugega.

Naj bi, policija scitila v vojnih obmocjih debele riti politikov, vojska naj bi ljudstvo. Ker slovenci nimamo vojske, se bomo morali sami braniti, ko pride do vojne ali izednega stanja.


Saj tu je problem. Poklicni vojaki in tisti na usposabljanju ne bodo branili državljanov ampak smrdljive riti od Ehjavca, Pahorja, Šarca, Cmerarja in njihove usrane žlahte, da ne naštevam naprej…mi se bomo itak morali branit sami in za te pezdete in njihovo zalego nisem pripravljena za noben denar žrtvovat svojega otroka, kaj šele zastonj. Ker menim, da nisem rodila metek od puške ampak živega, zdravega in najlepšega otroka.
[/quote]

edino janez janša si zasluži da bi ga branila vojska. ampak njemu to ni potrebno ker on je že dokazal da zna braniti sam, ne samo sebe ampak tudi narod slovenski. pred 27 leti nas je čisto sam ubranil pred jna in to samo z levo roko, medtem ko je z desno za vrat držal komuniste.

Tudi moja dva sinova sta bila poklicana nekaj let nazaj.Oba sta se udeležila.Vabilo je prišlo uradno po pošti in samoumevno nam je bilo, da prideta.Vseeno mislim, da je obvezno, da se javiš!
[/quote]

lahko se opraviči in ne gre

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

In verjetno pa zelo obsojaš migrante, ki ne branijo svoje države, kaj?

In verjetno pa zelo obsojaš migrante, ki ne branijo svoje države, kaj?
[/quote]
Saj noben migrant ne brani svoje drzave, se ti ne zdi. Migrantje hocejo mir na lep nacin, doma pa pustijo zrtve, ki se borijo za mir. Zgodovina se ponavljala.

Biti vojak pomeni, da nisi sposoben za nič drugega.
[/quote]

Te fantje so fizični bolj pripravljeni kot vi vsi skupaj. Sposobni so pa za marsikaj, veliko več kot ti predvsem.

Naj si pogleda filme Full Metal Jacket, Platoon, Born on the 4th of jully, in seveda Na zahodu nič novega (tudi v knjigi). Potem naj dobro premisli, ali je pripravljen ubijati nedolžne ljudi.

Predpostavljam, da gre za provokacijo v politične namene. Če pa resno misliš, me skrbi tvoj starševski odnos, kajti fant je samostojna osebnost in ima pravico, da si kroji življenje po svojih potrebah in željah.

Te fantje so fizični bolj pripravljeni kot vi vsi skupaj. Sposobni so pa za marsikaj, veliko več kot ti predvsem.
[/quote]
Jaz si sam služim kruh. In sem pri tem dovolj dober, da mi vzamejo za preživljanje tudi teh tako sposobnih fantov.

Levičarji bi razgradili Slovensko vojsko, v primeru, da bi bilo vroče, bi pa pobegnili, kot jih je večina leta 1991 čez mejo.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Jih poznam nekaj, ki so bežali. Bolj malo jih je bilo, ampak ravno levičarji pa niso bili. Bolj liberalno usmerjeni in nekaj sp-jev in lastnikov garažnih doo-jev ☺

To ni Slovenska vojska ampak Obramba voluharjev.

New Report

Close