Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ste jo videli nocoj

Ste jo videli nocoj

Mislim naša ministrica za infrastrukturo. Ni samo pametna, je tudi lepa.
Kako ji paše zelena barva.

Ona sodi v vrh slovenske politike, politike v pravem pomenu besede. Ona ni kar tako, ona se v delo poglobi, stoji za svojimi prepričanji, je načelna, energična in je ne prizadene vsaka sapa, ki zapiha čez njeno.
Več takih bi moralo biti v vodstvu Slovenije in, verjemite mi, lepo nam bi bilo.

Kar je povedal naš politik Dimitrij Rupel o Karlu Erjavcu, prav tako našem ministru, pa je že obrekovanje in poniževanje človeka, ki je na tako visokem položaju. Tudi Rupel je že bil minister, pa se ni ravno odlikoval s svojim delom.

Nocoj je še nihče ni videl. Bo treba počakati do večera.

Kdor jo je, jo je sinoči.

nimam pojma kdo je ampak neki je pa ziher…., Rupel, je bil ziher en največjih bumbarjev v politiki kar sem jih videl v življenju, kot slon v trgovini s steklom, kdo je pa njega sploh resno jemal.

Upajmo, da bo ta vlada, ki ima nekaj mladih predstavnikov le uspela speljati Slovenijo v čiste vode.
Apeliram prav na Alenko Bratušek in ji zaupam.


Če je Rupel največji bumbar v politiki, si ti največji bumbar na tem forumu. Drugi del stavka je čista resnica.


Če je Rupel največji bumbar v politiki, si ti največji bumbar na tem forumu. Drugi del stavka je čista resnica.
[/quote]

hehe, itak, takoj za mano si pa ti, lipe…. Jp, še enkrat napišem tisto kar sem videl v javnosti in po televiziji od njega, ne samo bumbar, človek je bil vedno brez osnovnih manir obnašanja v politiki, takta in kulture, skratka, spet, bumbar tak kot si ti recimo, hehe…

hehe, itak, takoj za mano si pa ti, lipe…. Jp, še enkrat napišem tisto kar sem videl v javnosti in po televiziji od njega, ne samo bumbar, človek je bil vedno brez osnovnih manir obnašanja v politiki, takta in kulture, skratka, spet, bumbar tak kot si ti recimo, hehe…
[/quote]

Ne vem, zakaj opisuješ Erjavca, daleč najslabšega zunanjega ministra RS.

So nekateri še slabši od predsednika naše stranke gospoda Karla Erjavca. On je za nas frontmen in če njega ne bi bilo, bi bilo za upokojence še slabše.
Ampak nisem vedel, da je sedaj spet minister. Kakšen minister ?
Alenka Bratušek je najlepša in tudi precej pametna , tudi delavna in inteligantna.
Za razliko od nekaterih….bah…ne bom nobenega imenoval.

Ne vem, zakaj opisuješ Erjavca, daleč najslabšega zunanjega ministra RS.
[/quote]

no, ta je pa poseeben primer, se strinjam, da neprimeren za zunanjega ministra…. Rupel pa, še zdej mi gre na smeh, ko se spomnim njegovega nediplomatskega in kretenskega obnašanja med gospodi na nivoju. Sm že kar nekaj časa na tem svetu in vem, kdo je sposoben in usposobljen za kakšno delo.
Kje je fora…., fora je v tem, da je možakar visok in s tem, ker je visok misli, da je tud pametnejši od drugih, ki so nižji od njega, to se je videlo pač po njegovem obnašanju, tip je komidijant.

no, ta je pa poseeben primer, se strinjam, da neprimeren za zunanjega ministra…. Rupel pa, še zdej mi gre na smeh, ko se spomnim njegovega nediplomatskega in kretenskega obnašanja med gospodi na nivoju. Sm že kar nekaj časa na tem svetu in vem, kdo je sposoben in usposobljen za kakšno delo.
Kje je fora…., fora je v tem, da je možakar visok in s tem, ker je visok misli, da je tud pametnejši od drugih, ki so nižji od njega, to se je videlo pač po njegovem obnašanju, tip je komidijant.
[/quote]

ta nesposobnež je bil sposoben najti vrata do ameriškega predsednika, marsikateri naš bivši zunanji minister ni bil sposoben, da bi prišel do vratarja v Beli hiši…

ta nesposobnež je bil sposoben najti vrata do ameriškega predsednika, marsikateri naš bivši zunanji minister ni bil sposoben, da bi prišel do vratarja v Beli hiši…
[/quote]

jaka muda, do ameriškega predsednika je našla vrata tud melania knaus, pa sploh ne zna dobro gorit angleško in ni noben diplomat.
To je bilo za hec, zdej pa zares, do ameriškega predsednika najde vsak vrata, ki pride iz tistega konca sveta, kjer se kuha pizzzdarija, to je vsakemu jasno, ki vsaj malo šteka ameriško politiko.

jaka muda, do ameriškega predsednika je našla vrata tud melania knaus, pa sploh ne zna dobro gorit angleško in ni noben diplomat.
To je bilo za hec, zdej pa zares, do ameriškega predsednika najde vsak vrata, ki pride iz tistega konca sveta, kjer se kuha pizzzdarija, to je vsakemu jasno, ki vsaj malo šteka ameriško politiko.
[/quote]

aja, torej ne bi bilo nobenega problema za pogovore, če bi imeli denar za polet čez lužo…

aja, torej ne bi bilo nobenega problema za pogovore, če bi imeli denar za polet čez lužo…
[/quote]

ni, če imaš kaj konkretenga za povedat in recimo izdat nekaj kar njih zanima.

Alenka Bratušek je taka političarka in diplomatka, da bi bila primerna za ministrico za zunanje zadeve.
Znašla bi se v krogu svetovljanov in diplomatov. Marsikaj bi naredila v dobro Slovenije. Skoraj prepričana sem, da bi razčistila zadeve v zvezi s Piranskim zalivom.
Vendar krovni vrh naše politike ne dopušča sposobnim ljudem, da bi pokazali kaj znajo, raje postavljajo na ključna mesta figure, ki obračajo vrat tako, kot piha veter.
In po možnosti poteptajo sposobne ljudi.
Tako je to v slovenski politiki, ki bi morala skrbeti za dobrobit Slovencev.


Kako nisi opazil, da si se zatipkal?! Oproščeno ti je, saj se vsak lahko zatipka, čeprav je mislil drugače.

Takole pa pišejo zaljubljenci v kakšnega politika, nekritično, v stilu kulta osebnosti, kakor se je včasih (in se še danes) pisalo o brozu. Ogabno!

Dobro rit ima in to vsekakor nekaj velja!
Ena njenih mojstrstev je npr.en tekač na Brdu za 140k. Našega denarja.
Da o NKBM in ostalih mojstrstvih sploh ne govorimo. Ampak oni smejo!
Sicer jo je pa ijj pripeljal v politiko, v svojo prvo vlado, zorangutana pa potrdil za župana. Roka roko umije.

no, ta je pa poseeben primer, se strinjam, da neprimeren za zunanjega ministra…. Rupel pa, še zdej mi gre na smeh, ko se spomnim njegovega nediplomatskega in kretenskega obnašanja med gospodi na nivoju. Sm že kar nekaj časa na tem svetu in vem, kdo je sposoben in usposobljen za kakšno delo.
Kje je fora…., fora je v tem, da je možakar visok in s tem, ker je visok misli, da je tud pametnejši od drugih, ki so nižji od njega, to se je videlo pač po njegovem obnašanju, tip je komidijant.
[/quote]

Ni mi jasno, da tolčeš po svojih. A to si plačan kot pisunčki iz javnih hiš ali privat nastavljaš?

Ni mi jasno, da tolčeš po svojih. A to si plačan kot pisunčki iz javnih hiš ali privat nastavljaš?
[/quote]

kdo pa so moji…., jst vidim samo obične klovne v politiki ki se ne zanjo obnašat in jih imamo vsi priložnost videti, ko prižgemo televizor.

New Report

Close