Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ustavimo centralizacijo Slovenije in se odcepimo od Ljubljane

Ustavimo centralizacijo Slovenije in se odcepimo od Ljubljane

Ustavimo že enkrat to centralizacijo Slovenije, ves nakraden denar se steka v LJ, tam je mala Švica, medtem ko ostali narod strada in živi v revščini. Potrebno bi se bilo odcepiti in od LJ in ustvariti več majhnih središč. Sedaj se vračamo v čase juge, kjer je TITO vse nakradel, ostali narod pa klošaril naokrog.

Ti mešalci megle v LJ bi hitro ostali brez vsega, ker ne ustvarijo nič.

KOMENTIRAJTE

Ja, res je.
Najbolje vsaka vas svoja država.
Z svojim aparatom, svojimi davki, svojim zdravstvom, svojim šolstvom.
Jaz sem za. V naši vasi živi ene 50 ljudi, ni vrag, da se jaz in moj prigrebeva do kakšne funkcije.

Tudi v Ljubljani je ogromno revščine, ljudi ki ne morejo preživeti s svojo penzijo ali plačo. Živijo po blokih v stanovanjih, ki jih ne morejo vzdrževati, nimajo pa kam če dobijo male penzije ali plače. Tudi za selitev je treba imet nekaj senarja, pa tud volje in zdravja, kar pa ravno tem ljudem od obupa manjka.

nova
Uredništvo priporoča

Z debilno provokacijo dobiš pametne in z argumenti podprte debate. 😉
Če bi prebral kaj več o saferjot in delovanju tajnih služb, Genex-a, LHB, Safti, TKB, Emona Obala… bi ne provociral na tak, populističen način.

Bos bil koncal na hladnem tako kot je A. Sisko.

pazi, da te ne dajo v čuzo!

kakšne bedne imate, pa če slučajno ne veste 3/4 “Ljubljančanov” je iz podeželja širom Slovenije, ki so se priselili.
Sem štajerec, živim v Ljubljani in skoraj ne poznam avtohtonega Ljubljančana, vsa ministrstva polna štajercev, dolencev,…
Od koga bi se potemtakem odcepili, od svojih bratrancev in sestričen, bratov in sester, tet in stricev????

New Report

Close