Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ne! Tudi otrokom

Ne! Tudi otrokom

ČEŠKI premier Andrej Babiš je zavrnil tudi možnost sprejema begunskih otrok, z besedami, da imajo dovolj lastnih sirot za katere je treba poskrbeti.
Kako ga ni sram?!

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ceski-premijer-necemo-primiti-nijednog-izbjeglicu-imamo-dosta-sirocadi-tu/2024048.aspx

Zakaj točno naj bi ga bilo sram?

Zakaj jih ne sprejmejo tisti, ki jih bombardirajo in ki so jim uničili državo, v kateri so živeli ?

Zakaj točno naj bi ga bilo sram?
[/quote]

Vsakemu poštenemu Evropejcu mora biti jasno, da se naprej poskrbi za begunske otroke, potem šele za svoje. Tako tudi narekuje politični bonton.

Nevešnič!

Take reakcije so zaradi izigravanja sistema.Večina mladih beguncev (od 18 do 30) laže o svoji starosti, dokumentov pa kao nimajo. Po tem se naredi določanje starosti in potem za tiste, ki jim določijo starost +20, rečejo da je to zaradi vojnih travm.

Če bi se že v štartu naredilo red, do takih ukrepov posamezni držav zdaj ne bi prihajalo. Naj….. pa itak tisti, ki niso nič krivi in ki so dejanski reveži.

Vsakemu poštenemu Evropejcu mora biti jasno, da se naprej poskrbi za begunske otroke, potem šele za svoje. Tako tudi narekuje politični bonton.
[/quote]

Mogoče se pa niti nima za ‘Evropejca’, mogoče celo misli da je, pazi to, Čeh, si morš mislt.

Kje se stisne lajk temu čehu?

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Točno tako, treba reševat vzroke ne posledice.

Ma vedno nas vržejo na kakšno foro, da nas zaj…..To se je začelo cca 20 let z napovedjo znanstvenikov, da bodo ekonomske migracije…pa potem z kulturo pacifizma, nediskriminacije oz pozitivizma…usmiljenja, sočutja…in migrantje so tukaj.

Zadaj je pa čist drug špil…oni jih bombadirajo, nam pa v isti sapi predavajo, da moramo bit sočutni.😲😩😶😞😨

Najbrž na fbju, če še služiš voluharju zuckerbergu.

Najbrž na fbju, če še služiš voluharju zuckerbergu.
[/quote]

Tudi fb je lahko plus (pa ne za selfije, pa všečke nabirat…), ga je podtaknjenca le potrebno znat iskoristit nazaj za prave stvari…;)

A sram ga naj bo, ker hoče poskrbeti za češke sirote?

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Točno tako, treba reševat vzroke ne posledice.

Ma vedno nas vržejo na kakšno foro, da nas zaj…..To se je začelo cca 20 let z napovedjo znanstvenikov, da bodo ekonomske migracije…pa potem z kulturo pacifizma, nediskriminacije oz pozitivizma…usmiljenja, sočutja…in migrantje so tukaj.

Zadaj je pa čist drug špil…oni jih bombadirajo, nam pa v isti sapi predavajo, da moramo bit sočutni.😲😩😶😞😨
[/quote]
Ampak res, knige o duhovni rasti in pozitivizmu so izbruhnile, deset let nazaj.. je to nakljucje ali nas imajo res tako v primezu, da tocno vedo, kako bomo reagirali. ..mi pa kot nori brali, kako vse ljubiti in dozivel bos hapy, hapy hehe.


ČEŠKI premier Andrej Babiš je zavrnil tudi možnost sprejema begunskih otrok, z besedami, da imajo dovolj lastnih sirot za katere je treba poskrbeti.
Kako ga ni sram?!

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ceski-premijer-necemo-primiti-nijednog-izbjeglicu-imamo-dosta-sirocadi-tu/2024048.aspx
[/quotehitlet je tako delal, da je otroke naredil sitote, potem so jih nemske druzine vzgajale. JiJPosledicemJaz je otroke, kar podtaknil….nekaj malega tudi slovenvcev, ko so bili blond in modrih oci.Posledice, katadtrofa.

Koliko let so imeli ti nesprejeti otroci? 17? Saj vemo, da to niso bili mali dojenčki, oz. desetletniki. Naj jih vrnejo nazaj. Saj imajo tudi tam kakšne institucije, da poskrbijo zanje. Veš koliko držav so tile otroci že prečkali, preden so prišli na Češko?
Kar jaz vem, za azil lahko zaprosijo že takoj, ko prestopijo mejo svoje države, to je v prvi državi poleg. Tile pa so prehodili že koiko držav, s telefonom v roki.
Raje naj zagrabijo za orožje in naredijo red v svoji državi! Moja dedka sta tudi bila še otroka, ko sta se borila in trpela vojno na naši zemlji. Nista bežala! In nista izkoriščala dobre volje drugih.

Našim politikom za zgled, tako se dela ! Ne pa jamra, a ne cmerar…

Če se moji predniki ne bi borili in samo bežali, danes ne bi bila v Komnu in praznovala! Obe babici sta bili v koncentracijskem taborišču, ko sta bili otrok. Dedka pa sta bila tako mlada, kot so tile mladeniči, ki bežijo v EU danes in se izdajajo za otroke. Za razliko od njih, sta se borila za svojo domovino.
Ne podpiram lenobe!

Res je. Hitler je enako svinjarijo pocel. Vojna. Otroci, ki so modrih oci, blond, seveda sirote jih dal nemskim druzinam. Zgleda, da se zgledujejo po hitlerju.


Ampak res, knige o duhovni rasti in pozitivizmu so izbruhnile, deset let nazaj.. je to nakljucje ali nas imajo res tako v primezu, da tocno vedo, kako bomo reagirali. ..mi pa kot nori brali, kako vse ljubiti in dozivel bos hapy, hapy hehe.
[/quote]

Jasna stvar, gre za perfidno inštalirane zadeve, da sovražnika sploh več ne zaznaš in to je najhuje, kot virus…Naklučij ni!V politiki pa sploh ne !
V nulo poznajo psihologijo in lotili so se nas na vseh ravneh, veliko bolj kot se nam sanja.Materialno, psihološko mentalno, pa tudi duhovno.Pozitivizem, odpuščanje, kriv sam, delo na sebi…čez vse meje in odšla je zdrava pamet in zdrave meje.Po zaznavi nevarnosti…glavno, da greš pozitiven in duhoven pa čeprav v 3pm…

A mislite, da je naklučje, da so ukinili vojaški rok.Oblast, ki se ljudstva res boji ga vojaško ne uri.
Mi ne znamo več niti zaznat nevarnost, niti preživet, niti se branit…Smo popolni (odvisni) invalidi in takim lahko z lahkoto vladaš in delaš kar hočeš.

Manjka le še, da rečejo, da je fajn da mešamo gene…to verjetno še pride…
S tem nepremičninskim zakonom bodo…pomislite sami.

Pa nimam čisto nič proti ljudem in migracijam, ravno nasprotno…samo morajo bit normalne socialno ekonomske, kot so bile…in ne versko teritorialne.

Mojemu frendu je pred 35 leti v vojski na albanski meji en pastir, ki niti brat ni znal rekel, da oni bodo zavzeli, v 30 letih, da imajo čas, da zato delajo otroke…Ga je frend kar pisano gledal, bila je še juga, danes pa pravi, da so jih to učili tam v njihovih verskih šolah…

Če si vse puzle sestaviš v sliko je popolnoma jasna, da največja iluzija ne prihaja od boga oz.maye ampak najbolj od cerkve, potem pa politike in medijev, ki vsi sodelujejo.Konec koncev gre za čisto sprego proti človeku.

Tudi fb je lahko plus (pa ne za selfije, pa všečke nabirat…), ga je podtaknjenca le potrebno znat iskoristit nazaj za prave stvari…;)
[/quote]

Bolj težko kaj izkoriščat ob cenzuri ki se jo grejo, pa menda bo še težje v bližnji prihodnosti. Menda boš geslo za profil dobil po pošti ali nekaj takega, mene se ne tiče, sem to že ukinil.

In zakaj ne poskrbi za lastne sirote?

Bolj težko kaj izkoriščat ob cenzuri ki se jo grejo, pa menda bo še težje v bližnji prihodnosti. Menda boš geslo za profil dobil po pošti ali nekaj takega, mene se ne tiče, sem to že ukinil.
[/quote]

Ja, bo pa vedno težje, to drži, ampak do sedaj se je marsikaj dalo.

Sicer pa smo si krivi sami, ker vse to dopuščamo…

Ja, bo pa vedno težje, to drži, ampak do sedaj se je marsikaj dalo.

Sicer pa smo si krivi sami, ker vse to dopuščamo…
[/quote]

Ja krivi ste ker podpirate take gnile, režimske platforme. Medtem ko se ukvarjate s tem kako prinesti okoli fb bi se že kake normalne, bolj zbalansirane platforme razvile. Sebe sem izločil ker sem že davno zbrisal račun, zdaj pa sem v fazi ukinjanja špijonskega, vsiljivega googla.

Ja krivi ste ker podpirate take gnile, režimske platforme. Medtem ko se ukvarjate s tem kako prinesti okoli fb bi se že kake normalne, bolj zbalansirane platforme razvile. Sebe sem izločil ker sem že davno zbrisal račun, zdaj pa sem v fazi ukinjanja špijonskega, vsiljivega googla.
[/quote]

Torej se poslavljaš od tukaj…in kaj misliš, da je tole, a ti pa ne podpiraš.

No, do sedaj si lepo podpiral, kot vsi mi, samo ti si zdaj boljši, ah no.

Bomo šli pa na…bojda že pripravljajo.

Torej se poslavljaš od tukaj…in kaj misliš, da je tole, a ti pa ne podpiraš.

No, do sedaj si lepo podpiral, kot vsi mi, samo ti si zdaj boljši, ah no.

Bomo šli pa na…bojda že pripravljajo.
[/quote]

Meh, tudi tukaj je brezveze viset, se strinjam.

New Report

Close