Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Levičarji napadajo Orbana, Hrvatov, ki ne spoštujejo arbitraže, pa ne kaznujejo

Levičarji napadajo Orbana, Hrvatov, ki ne spoštujejo arbitraže, pa ne kaznujejo

Po zadnjih volitvah na Švedskem, kjer imajo glede na volilni rezultat očino že počasi dosti strpnosti in kulturne obogatitve, levičarski establišment, ki Evropo vozi v prepad, postaja zelo zaskrbljen, saj je jasno, da bodo volitve po Evropi v nasldnjih 5 letih odpihnile levičarske ‘multikulti’ stranke, prava trdnjava desnice, ki ščiti svoje ljudi in jim nudi varnost, je Madžarska pod vlado neuklonljivega Viktorja Orbana, zato je bilo očitno tega ‘za zgled’ udariti z vsemi topovi po Madžarski.

https://siol.net/novice/svet/orban-gradi-nov-politicni-rezim-eu-koncno-razume-njegovo-igro-477578

Po drugi strani, pa ima Hrvaška, ki ne spoštuje akta, ki je bil pogoj, da gre v EU, vso podporo taistih evrokratkskih razgrajevalcev Evrope.

Ni druge, kot da rečemo EU adijo, se združimo z Višegradom, morda notri potegnemo Avstrijo ter naredimo svojo gospodarsko-politično-obrambno skupnost.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

A veš da Avstrijci podpirajo kazen Madžarom?

Vsaj Orban ima “jajca” da zaščiti interese svojih prebivalcev.Ostali so lastne države prodali EU-ju.EU mora čimprej razpasti,za podjetja ne bo nobene škode,ker se tako ali tako morajo vseskozi prilagajati razmeram.

Krasen primer politika, ki je pod pokrovom migrantov spravil pod streho še nekaj restriktivnih zakonov. (Mediji, volitve, družinka politika)
Take rabimo, ja.

Res jih rabimo. Smrtno resno.

Res jih rabimo. Smrtno resno.
[/quote]

Celega paketa jaz ne bi, hvala. Migrante je ustavil, ampak Madžarska gre pa politično v čudne vode. Poljska podobno. Na račun migrantov šibajo čudne zakone.
No, pa saj isto bi bilo pri nas, populizem je v porastu povsod.

starši, sorodniki … naših Levičarjev imajo parcele s kamp prikolicami na (HR) … še predsednikov jogi oz. njeni starši imajo vikend, pa večni Kahl … kaj še lahko pričakuješ od SVN politike — FURS pregon, ker imaš krte na vrtu ☺

Celega paketa jaz ne bi, hvala. Migrante je ustavil, ampak Madžarska gre pa politično v čudne vode. Poljska podobno. Na račun migrantov šibajo čudne zakone.
No, pa saj isto bi bilo pri nas, populizem je v porastu povsod.
[/quote]

Kot da lahko izbiramo pakete hehehe. Ma treba si je priti na jasno glede prioritet. Kar se mene tiče, če bi se v SLO pojavil kdo a la Orban, ga takoj volim. Jajo pa to ni.

Kot da lahko izbiramo pakete hehehe. Ma treba si je priti na jasno glede prioritet. Kar se mene tiče, če bi se v SLO pojavil kdo a la Orban, ga takoj volim. Jajo pa to ni.
[/quote]

Pakete, ja. Ne vem, kako ne pogruntajo, da kdor ponudi pri volitvah desetmetrski zid na južni meji, zmaga. Verjetno ata Bruselj ne dovoli. Orban pa mene kar strese, isti je ko Erdogan ali Putin. Ali Trump, samo da ta je še nor zraven.

Pakete, ja. Ne vem, kako ne pogruntajo, da kdor ponudi pri volitvah desetmetrski zid na južni meji, zmaga. Verjetno ata Bruselj ne dovoli. Orban pa mene kar strese, isti je ko Erdogan ali Putin. Ali Trump, samo da ta je še nor zraven.
[/quote]

Mene pa Orban nič ne strese, Putina pa naravnost obožujem. Se mi zdi da si malo podlegla zahodni propagandi, poskusi razširiti vire informacij.

Kot da lahko izbiramo pakete hehehe. Ma treba si je priti na jasno glede prioritet. Kar se mene tiče, če bi se v SLO pojavil kdo a la Orban, ga takoj volim. Jajo pa to ni.
[/quote]

jaz že vsake volitve navijam za tamalo švedsko princeso. Bejba je brezposelna njena familija pa zna delati državo.
sam kaj, ko na tem balkanu vedno volimo luzerje
btw: kapital sem izselil kot v časih Yuge na varno ☺ … naj Levičarji sami sebi vlečejo spolovila ☺

Mene pa Orban nič ne strese, Putina pa naravnost obožujem. Se mi zdi da si malo podlegla zahodni propagandi, poskusi razširiti vire informacij.
[/quote]

A ti nekaj zaupam?
Vsak, ki misli drugače kot ti, je zmanipuliran.
Keč je pa v tem, da je tudi vsak, ki misli drugače kot jaz, zmanipuliran.
Kaj pa zdaj ?

A ti nekaj zaupam?
Vsak, ki misli drugače kot ti, je zmanipuliran.
Keč je pa v tem, da je tudi vsak, ki misli drugače kot jaz, zmanipuliran.
Kaj pa zdaj ?
[/quote]

Širjenje virov informacij ni še nikomur škodilo.

Pakete, ja. Ne vem, kako ne pogruntajo, da kdor ponudi pri volitvah desetmetrski zid na južni meji, zmaga. Verjetno ata Bruselj ne dovoli. Orban pa mene kar strese, isti je ko Erdogan ali Putin. Ali Trump, samo da ta je še nor zraven.
[/quote]

Kaj pa si ti po izobrazbi? Dobra si, da znaš tako ocenit ljudi. Ali pa jih sodiš po sebi!

Kaj pa si ti po izobrazbi? Dobra si, da znaš tako ocenit ljudi. Ali pa jih sodiš po sebi!
[/quote]

Kako zlajnana fraza “jih sodiš po sebi”, dej no.
Je pa res, da je večer in si verjetno že zmatran.

Širjenje virov informacij ni še nikomur škodilo.
[/quote]

Oja, pa je in to ne ravno redko.

Oja, pa je in to ne ravno redko.
[/quote]

…je edini pravi vir informacij in nihče ne rabi nič drugega. Ane, Replika?

…je edini pravi vir informacij in nihče ne rabi nič drugega. Ane, Replika?
[/quote]

Prvič slišim.

Prvič slišim.
[/quote]

Tudi če samo začetnice sestaviš? Ojoooj.

Tudi če samo začetnice sestaviš? Ojoooj.
[/quote]

Aaaa, clever 😁
Maš še kakšno?

EU in Bruselj postajajo prava greznica in leglo skorumpirancev. Madžarska kao krši evropski pravni red medtem, ko se odločitev sodišča glede arbitraže niti ne omenja kot kršitev spoštovanja pravnega reda ampak so si lepo roke oprali … je pa jasno, da je težki alkoholik in davčni akrobat Juncker iz istega političnega legla kot Plenković.

To ni še nič, slovenska desnica bi kar sredi Slovenije nabijala hrvaške patriotske pesmi od Thompsona, čeprav ne spoštujejo arbitraže.

Ves kdaj je ze en znani turski politik dejal, da se bo EU razpadla.

New Report

Close