Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tanja Fajon pejd domov

Tanja Fajon pejd domov

Zdaj spremljam EU parlamentarno sejo.

Tanja Fajon joka, da je desnica v Evropi v porastu in da se je treba boriti proti temu in v drugem stavku, da mora biti Evropa odprta in sprejemati migrante.

Jaz mislim,d a tale Tanja Fajon nima kaj veliko v glavi, ker bolj kot je Evropa solidarna bolj raste desnica jaz mislim, da bi tale Fajonka rada sprožila kakšno vojno v Evropi ker te dve skrajnosti ne gresta skupaj.

Ja če jo pa soros plačuje… Valjda bo njegove interese zastopala, ne naše.

Včeraj in ponoči prijeli 48 nezakonitih migrantov

http://moja-dolenjska.si/vceraj-in-ponoci-prijeli-48-nezakonitih-migrantov/

Bi jo rabili v Sloveniji, da bi vam desnakarjem tudi doma po tacah skakala.


Ne upa.

jaz ne vidim nobene razlike med migranti iz Bangladeša, Pakistana, Irana, Iraka ali pa Hrvata, Bosanca, Makedonca.

Zakaj se ravna z nekom, ki je prišel iz Pakistana drugače, kot z nekom, ki pride npr. iz Makedonije?

Naj mi kdo prosim to razloži. A če potem Bosanec reče, da hoče azil, ga bodo tudi dali na Debeli rtič in bo dobil 2 topla obroka na dan, mednarodno zaščito?

Kdo pa mislite, da jo plačuje ker se tako močno zavzema za ukinitev vizumov tistim s Kosova? Mafija preko lobijev v Bruslju.

Seveda. Potem pa steče postopek ugotavljanja upravičenosti statusa mednarodne zaščite.

Ga. Fajon podpira uničenje vseh nas, zaradi njej podobnih soroševih plačancev, se v EU vzdiguje tudi skrajna desnica, ki je enako nevarna kot so nevarni migranti. Ga. Fajon se zavzema samo za tujce, ki so muslimani, ko gledaš njene prispevke se vprašaš ali ona zastopa Kosovo ali Slovenijo. Za Slovenijo ne naredi nič, samo uničiti nas hoče, soroševa agentka v pravem pomenu besede. Navadne ljudi, ki se uprejo morilskim migrantom (nemški primeri) označi z nacisti, hkrati pa niti besede čez migrantske umore. Tak način pelje samo v vojno, če jim uspe tudi v Slovenijo navleči nekaj tiso ali deset tisoč migrantov, bo na ulicah tekla kri, vaša seveda, ne migrantska…. V Nemčiji je marsikje nemogoče zapustiti stanovanje brez, da si oropan, zaštihan ali umorjen. Policija ne more ukrepati ker je tega preveč, starejši si morajo najemati študente, da jim hodijo v trgovino, ker so starejši največkrat napadeni s strani migrantov. Če je to demokracija, potem raje živim v diktaturi.

Ta Tanja ima glavo tupo kot hlud.
Oni Kardeljev vnuk pa tudi.
To so voluharji najvišjega reda.

Ta Tanja ima glavo tupo kot hlud.
Oni Kardeljev vnuk pa tudi.
To so voluharji najvišjega reda.
[/quote]

Pa glih dons so izglasovali neko kazen za Madžarsko, pitchke pokvarjene.

https://www.kurir.rs/planeta/3119139/evropski-parlament-kaznjava-madjarsku-aktiviran-clan-7-oduzima-im-se-pravo-glasa

Diktaturo si kar nekam vtakni.

Diktaturo si kar nekam vtakni.
[/quote]

Ooooooooooooooo, še kako jo rabimo.

Ooooooooooooooo, še kako jo rabimo.
[/quote]

Saj v bistvu jo že imamo, samo barva nam ni všeč.

Ooooooooooooooo, še kako jo rabimo.
[/quote]

Seveda. Velika diktatura za veliko rit. Bo prijetno.

Fajon
Macron
Merkel
Junker
Loften
Keller
May
Gendolini

politična trupla brez otrok brez prihodnosti zato jih tudi briga kakšna bo Evropa čez 20 let zato podpirajo migracije.

Prazna glava in srce = poln žep.


https://www.votewatch.eu/en/term8-copyright-in-the-digital-single-market-draft-legislative-resolution-vote-commission-proposal-ordinar.html

https://www.theverge.com/2018/9/12/17849868/eu-internet-copyright-reform-article-11-13-approved

A tako kot Zver and Co. Orbanove.? Ne verjamem.

Ojej, spet so te nategnili.

A tako kot Zver and Co. Orbanove.? Ne verjamem.
[/quote]

A ne veš da je na sorosovem spisku? Tako kot tudi Vajgl.

Fajon zastopa Kosovo. Ko zaključi mandat naj se kar tja preseli skupaj s kosovskim doktorjem švercarnja z orožjem.

Mr. 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naj se kar pridruzi, pa udbo mumija Giovanni dela Terra, pa…

A vi, imbecilna falanga fafačev s Trstenjakove vsak teden ali vsak dan posebej dobite navodila, po kom morate udariti? A še talajo sendviče? Usmiljenja vredni ste …


.
Bravo. V Mostecu me naslednjic pocukaj za rokav, bom osebno poskrbel, da dobis dva tavelika sendvica in sadni jogurt.

New Report

Close